Žiūri į šį stogą ir matai, koks potencialas buvo Nemuno saloje su Mokslo muziejumi. Galėjo įrengti įdomią ir gražią žaliąją erdvę ant stogo. O gavome pilką plynę su skylėm.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Projektai Kaune...
Collapse
X
-
Kuo čia netikėt, lyg įspūdingai brangus sprendimas būtų... Net atvirkščiai - kiek suteikia įspūdžio tai net keista kad daugiau taip nedaro.Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
medzius ant stogo? netikiu
Komentuoti:
-
Pelninga įmonė, kodėl neParašė DeSadas Rodyti pranešimą
medzius ant stogo? netikiu

Naktį prasukau pro ten, tai panašu, kad išties yra medžiai ant stogo. Vartai tolokai nuo pastato, tad nieko gero nenufotkinau, bet matėsi, kad yra
Komentuoti:
-
medzius ant stogo? netikiuParašė JPeters Rodyti pranešimąPaieškojus "Sanitex" radau tik statybų metu įkeltą nuotrauką, tad įkeliu užbaigto pastato (bent tikiuosi, kad čia realybė - sunku patikėti kiek žalumos sukrovė ant stogo)
Lokacija - Raudondvario pl. 131
Šaltinis - Facebook grupėje "Nematytos Kauno vietos", autorius Edgaras Medzevičius
Komentuoti:
-
Paieškojus "Sanitex" radau tik statybų metu įkeltą nuotrauką, tad įkeliu užbaigto pastato (bent tikiuosi, kad čia realybė - sunku patikėti kiek žalumos sukrovė ant stogo)
Lokacija - Raudondvario pl. 131
Šaltinis - Facebook grupėje "Nematytos Kauno vietos", autorius Edgaras MedzevičiusPaskutinis taisė JPeters; 2024.09.18, 20:31.
- 12 patinka
Komentuoti:
-
-
Aukštis tai aukštis, tik arch. š... verta tokioje vietoje.Parašė bimbam Rodyti pranešimą
Alio? nejuokauk. Kitoje gatvės pusėje stovi 3-6 aukštų XX a. pastatai. Reikia į juos lygiuotis pagal aukštį ir tūrį, o ne XIX a. Rusijos imperijos eilinio šūdkaimio arklides.
O šiaip manau projektas tikrai geras. Atrodo "šaltas" tik dėl to nes vizualizacijoje mėlyno atspalvio žiema ir nėra žalių lapų. Automatiškai vasarą tie langai ir apdaila atspindėtų liepų žalius lapus ir vasaros saulę, o ne dulkes ir šlapdribos purvynus
- 5 patinka
Komentuoti:
-
Alio? nejuokauk. Kitoje gatvės pusėje stovi 3-6 aukštų XX a. pastatai. Reikia į juos lygiuotis pagal aukštį ir tūrį, o ne XIX a. Rusijos imperijos eilinio šūdkaimio arklides.Parašė RokasLT Rodyti pranešimąNu ir gargaras, neišlaikytas mastelis pagal aplinkinius pastatus +taip, galėtu imituoti tarpukario modernizmą.
O šiaip manau projektas tikrai geras. Atrodo "šaltas" tik dėl to nes vizualizacijoje mėlyno atspalvio žiema ir nėra žalių lapų. Automatiškai vasarą tie langai ir apdaila atspindėtų liepų žalius lapus ir vasaros saulę, o ne dulkes ir šlapdribos purvynusPaskutinis taisė bimbam; 2024.08.21, 18:19.
- 4 patinka
Komentuoti:
-
O už lušnos ne tarpukarinis ar carinis pastatas stovi? Gal ir galima statyti 5 aukštų pastatą, bet jis turi prisiderinti prie aplinkinės architektūros - ją imituojant, gal net kopijuojant, ar bent jau būdama kuo neutralesne.Parašė skyrma Rodyti pranešimą
Tai jeigu greta stovi griūnanti lūšna reikia derintis prie jos ir toliau vystyti lūšnų liniją? Architektūrinis progresas ir naujos stilistinės idėjos turi šansą užgimti būtent tik tuomet kai išdrįstama nesilaikyti davatkinės tamsumos normų, kad nieko seno negalima liesti ir keisti, viskas turi likti kaip sumanė caras.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Tai jeigu greta stovi griūnanti lūšna reikia derintis prie jos ir toliau vystyti lūšnų liniją? Architektūrinis progresas ir naujos stilistinės idėjos turi šansą užgimti būtent tik tuomet kai išdrįstama nesilaikyti davatkinės tamsumos normų, kad nieko seno negalima liesti ir keisti, viskas turi likti kaip sumanė caras XIXa .Parašė manometras Rodyti pranešimą
Manom, kad reikia priderint prie konkrečios vietos, gatvės ar parko, architektūros.Paskutinis taisė skyrma; 2024.08.21, 17:13.
- 4 patinka
Komentuoti:
-
Manom, kad reikia priderint prie konkrečios vietos, gatvės ar parko, architektūros.Parašė Tomas Rodyti pranešimąTikrai manote, kad XXI amžiuje, Kauno centre reikia statyti tik iki 2 aukštų pastatus?
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Na, bent jau tokie tūriai, pati architektūra labai išsišoka, labiau klasikinių formų pastatas ne taip rėžtų akį.Parašė Tomas Rodyti pranešimąTikrai manote, kad XXI amžiuje, Kauno centre reikia statyti tik iki 2 aukštų pastatus?
Mums reikia stream line modernizmo, kai tuo tarpu Taline va tokie pvz. stovi (2012 ir 2017 m. pastatyti).
https://newtrad.org/wp-content/uploa....jpg?w=2500&h=
https://newtrad.org/wp-content/uploa....jpg?w=2500&h=Paskutinis taisė RokasLT; 2024.08.21, 16:52.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Tikrai manote, kad XXI amžiuje, Kauno centre reikia statyti tik iki 2 aukštų pastatus?
- 5 patinka
Komentuoti:
-
Nu ir gargaras, neišlaikytas mastelis pagal aplinkinius pastatus +taip, galėtu imituoti tarpukario modernizmą.
- 5 patinka
Komentuoti:
-
O tas medinukas, vietoje jo, nėra kokia nors kultūrinė vertybė? Taip lengvai jį gali
?
Komentuoti:
-
Bent būtų gyvas, koks kofeinas ar veruske butu dar, tai gyvybes vis daugiau Kestutyje
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Gan niūrokas ir šaltas projektas, iš pirmo žvilgsnio. Primena tą projektą prie Bitės ofiso Savanorių pr.
Taip pat jau kažkaip projektai centre prašosi bent kokios užuominos į Kauno modernizmą.
- 4 patinka
Komentuoti:
Komentuoti: