Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Na vienas dalykas federalinis projektas, o kitas dalykas - tiesiog savavališka kelių asmenų iniciatyva.
    Tas projektas irgi atsirado kelių asmenų iniciatyva, tačiau dabar peraugo į federalinį.

    Comment


      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
      Tas projektas irgi atsirado kelių asmenų iniciatyva, tačiau dabar peraugo į federalinį.
      Nemanau , kad Vilniuje peraugtų į federalinį.
      Abrikosai mus išgelbės. ~

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Aš 2G reguliariai naudojuosi visomis dienomis nuo pat jo atidarymo ir irgi žinau, ką šneku. Gal patikslinkit paros laiką, kada važiuojat? Bandysim aiškintis, kodėl mūsų duomenys tokie skirtingi
        O jeigu atimti laiko iš atkarpos Stotis - "Sparta" ir pridėti ten, kur jo reikia?

        Comment


          Ištrinti pranešimai, kuriose raginama klijuoti "socialinius federalinius" lipdukus ir kitaip gadinti svetimą turtą.
          Kas nori užsiimti tokia agitacija, tegul susiranda agitacijos platinimui ne forumą, o kitą vietą - kad ir Antano siūlomą.
          Paskutinis taisė Romas; 2014.10.31, 21:52.

          Comment


            Beje, jau kaip turėtų baigtis 9,20,28 autobusų maršrutų subnuoma UAB "Ridvija" ir 40 - IĮ "Meteorit Turas". Konkursas buvo paskelbtas 6mėn. su galimybe pratęsti dar 6 mėn. Taigi, maršrutų nuomos laikas besibaigdinėja, o žinių apie maršrutų sugrąžinimą VVT - jokių. Juk VVT 20,28 maršrutus aptarnavo standartinės talpos autobusais(dabar maršrutai aptarnaujami mikroautobusais) taigi logiškai mąstant turėtų keistis tvarkaraščiai. Metų terminas sueina lapkričio 7d., t.y. už dviejų dienų, jeigu keistų tvarkaraščius, būtų jau seniausiai pranešę. Tai kaip čia dabar yra ?

            Comment


              Šiandien teko važiuoti 2G nr. 770, kuris iš stoties išvyksta 15:17, o L. Giros st. turi būti 15:56. Ten jis atvažiavo tik 16:02, o vėlavimo priežastis labai paprasta- daug keleivių. Nuo pat G. Vilties st. iki Žemynos st. durys vos užsidarinėdavo, vairuotojas net bandydavo pradėti važiuoti neįlipus visiems keleiviams ir neužsidarius durims. Nežinau, ar šiuo laiku visada tiek būna žmonių, bet šįkart situacija buvo nekokia. Kodėl iš 18 šiuo maršrutu važiuojančių autobusų ne piko metu važiuoja tik 8 mašinos, o ne, pavyzdžiui 10? Ir intervalas tarp išvykimo laikų būtų mažesnis ir žmonės nesigrūstų kaip silkės, tuo labiau kai dabar 55 dirba tik trumpi autobusai.

              Comment


                Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                Šiandien teko važiuoti 2G nr. 770, kuris iš stoties išvyksta 15:17, o L. Giros st. turi būti 15:56. Ten jis atvažiavo tik 16:02, o vėlavimo priežastis labai paprasta- daug keleivių. Nuo pat G. Vilties st. iki Žemynos st. durys vos užsidarinėdavo, vairuotojas net bandydavo pradėti važiuoti neįlipus visiems keleiviams ir neužsidarius durims. Nežinau, ar šiuo laiku visada tiek būna žmonių, bet šįkart situacija buvo nekokia. Kodėl iš 18 šiuo maršrutu važiuojančių autobusų ne piko metu važiuoja tik 8 mašinos, o ne, pavyzdžiui 10? Ir intervalas tarp išvykimo laikų būtų mažesnis ir žmonės nesigrūstų kaip silkės, tuo labiau kai dabar 55 dirba tik trumpi autobusai.
                Tu turbūt juokauji , aš gi pats šndn važiavau šitu autobusu ir tuo pačiu reisu nuo Rygos st. (jo, tikrai vėlavo...), esu nuolatinis 2G keleivis šitu laiku, tai kaip šiandien tiek daug žmonių dar nebuvo, kadangi pasikeitė 55 tvarkaraštis, o pvz.: iki 11-01 (darbo d.) būdavo Rygos st. (link ateities g.) 15:44 tai dauguma žmonių lipo į šį maršrutą, o kai dabar nėra tokiu laiku tai visi grūdasi į 2G. Beje, kaikurie man rodos žmonės ir netilpo Žemynos st. .

                Comment


                  Nepamirškim, kad 55-am visi autobusai trumpi
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Vilniaus viešasis transportas nuomosis daugiau autobusų

                    <...> Taigi sudarėme sutartį vėl išsinuomoti ir vilniečiams jau pažįstamus baltus „Volvo Berkhof“ autobusus. Netrukus jie vėl pasirodys miesto gatvėse“, - aiškina J. Grabys. <...>
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Apie 10 valandą 283 judėjo link AP prie Edukologijos universiteto...

                      Comment


                        Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                        Apie 10 valandą 283 judėjo link AP prie Edukologijos universiteto...
                        Šis važiavo iš Vilniaus OroUosto.
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          Apie 9 val. 177 važiavo Liepkalnio gatve link užmiesčio.

                          Comment


                            Na va, nuo lapkričio 10d. keičiasi 20 28 68 87 tvarkaraščiai. 87 bus koreguojamas tvarkaraštis dėl Riešės gimnazijos.
                            >>> http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=701

                            Comment


                              Kuo toliau to labiau "Senamiesčio autobusai" praranda savo funkciją. Dabar dar ir Gedimino pr. bus praleidžiamas. Ar nežadama grįžti į senas trasas, stotį?
                              Paskutinis taisė Resutas; 2014.11.06, 18:12.

                              Comment


                                3001 jau turi kažkokį gedimą. Vakare dirbant 2G, autobusas pradėjo stabdyti, naudojant retarderį. Vairuotojas kaip sakė, tai kai spaudi greičio pedalą, važiuoja, bet kai atleidi, stabdo. Ne rieda, o būtent stabdo. Bet darbo nebaigė, nes dirbti dar galima buvo.

                                Comment


                                  Pažiūrėjus į 20 ir 28 maršrutų grafikus, peršasi mintis, kad... vienas ir tas pats petraukiamo grafiko mikroautobusas rytinio piko metu dirbs 28, o vakarinio piko metu- 20 maršrutu. (?) Nors nelabai suprantu, kam 28 reikalingas toks dažnas kursavimas (ryte kas 6-7 min.)
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    Parduos aukcionu troleibusus "mirtininkus".

                                    http://www.vilniausviesasistransport.../111-aukcionas
                                    Paskutinis taisė Arelis; 2014.11.10, 19:38.
                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      Puikus metas Kauno autobusams nusipirkti dalių Škoda troleibusams , nes jau beveik neliko parke mirtininkų troleibusų.

                                      Comment


                                        Išlaidos bus didesnės nes beveik visiems "mirtininkams" reikia kapitalinio remonto arba smulkesnio remonto. Beje Vilnius per metus nesugebėjo nei vienam šių dalykų padaryt. Regis vieną troleibusą (berods 2470) kažkaip netaip prikėlė.
                                        My Flickr
                                        My Trainpix

                                        Comment


                                          Iš mirtininkų pirmasis prikeltas 2114
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X