Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Čia prie ko dabar visas šitas pasisakymas? Aš tikrai ne iš tokių, kuriems patinka besivelkantis transportas. Juk kitaip džiaugčiausi, kad 1G prideda 8 min., o ne piktinčiausi.
    Nieko asmeniško ir neskirta būtent tau. Tiesiog yra čia tokių, kurie kas mėnesį teigia, kad būtinai reikia pridėti laiko ir vualia - eilinis grafikų keitimas ir net 8 minutės iš oro. O kodėl tie entuziastai nori pridėto laiko, jau pasakiau.

    Comment


      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
      Kad patinka Jums besivelkantis transportas. Nesuprantu, kaip taip galima paciam sau priestarauti keliose postose.
      Parodyk konkrečiai kur prieštarauju ir kur konkrečiai sakiau, kad man patinka besivelkantis transportas.

      Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
      Iš kur tokia info? Nes pagal tokią info gaunasi. Kad 112 panaikinamas, o pagal kitą, kad ne.
      Čia pagal kurią informaciją jis nenaikinamas?

      Tai kaip 112 gali būti priderintas prie gimnazijos pamokų laiko jeigu jis yra naikinamas.
      O čia tai nežinau net kaip reikia bandyti galvoti, kad iki tokios išvados prieitum.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė hydrex Rodyti pranešimą
        Aš kiekviena diena juo naudojuosi nuo pat atidarymo pradžios irgi. Ir kiekvieną dieną, tad dažnai keiksnoju, kai pvz. vairuotojas prieš žalia šviesoforo signalą, jau stabdo, nes per anksti atvažiuoja. Dabar apie laiką kurio prašėte, tai intevervalas maždaug tarp 12-14 val. Vėlesniu laiku neteko važiuoti. Pastoviai, autobusas turi būt 13.28, tačiau jau nuvažiuoja maždaug keliom minutėm anksčiau. Ateini į stotelę maždaug 13:25, o žiūri, kad autobuso nebėra jau. Ir panašiai su kitais reisais, minėtu laiko intervalu.
        Savaitgali 2G veluoja bent 6 minutes reguliariai. Man yra buve atveju, kai ateinu i stotele likus 5 minutems iki autobuso isvykimo, bet neretai pamatau, kaip pries tai turejas vaziuoti autobusas pravaziuoja beveik sekancio autobuso laiku.

        Comment


          Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
          Savaitgali 2G veluoja bent 6 minutes reguliariai. Man yra buve atveju, kai ateinu i stotele likus 5 minutems iki autobuso isvykimo, bet neretai pamatau, kaip pries tai turejas vaziuoti autobusas pravaziuoja beveik sekancio autobuso laiku.
          Nezinau kam jus atstovaujate, bet ka jus sakote yra visiskas melas!
          p.s. is kur Jus sinote koks autobusas turi vaziuoti kokiu laiku? O gal cia tas pats 2G kaip daugelis forumieciu minejo, anksciau nuvaziuoja keliomis minutemis, nes jam yra duodama "laiko per akis".
          O gal busite is tu paciu krapstanosiu ir prie zalio sviesoforo signalo stabdanciu vairuotoju?
          Paskutinis taisė Buss fanas; 2014.10.29, 19:58.

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Parodyk konkrečiai kur prieštarauju ir kur konkrečiai sakiau, kad man patinka besivelkantis transportas.

            Čia pagal kurią informaciją jis nenaikinamas?

            O čia tai nežinau net kaip reikia bandyti galvoti, kad iki tokios išvados prieitum.
            Pagal tavo šitą:
            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            112 ir 112A Vilniaus rajono maršrutai yra naikinami. ir šitą P.S. 112 irgi nelabai priderintas prie Riešės gimnazijos pamokų laiko.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
              Pagal tavo šitą:
              Prašau, neberašyk čia nieko. Aš tavęs prašau. Eik su logika dar padirbėk, nes tu rišlių sakinių nesupranti visiškai. Kalba ėjo, apie dabar. DABAR. Dabar gal aiškiau bus, o jei ne, tai gaila man tavęs.
              Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
              Savaitgali 2G veluoja bent 6 minutes reguliariai. Man yra buve atveju, kai ateinu i stotele likus 5 minutems iki autobuso isvykimo, bet neretai pamatau, kaip pries tai turejas vaziuoti autobusas pravaziuoja beveik sekancio autobuso laiku.
              Aš irgi taip maniau, kol kiekvieną kartą įlipęs nepradėjau eiti iki priekio, kad pasižiūrėti, ar vairuotojas vėluoja ar ne. Deja, dažniausiai tai buvo nesilaikymas grafiko ir važiavimas per anksti.

              Comment


                Žinot, man kilo idėja. Kadangi paprastais žodžiais mes nieko neišspręsime, tai reikia faktinių įrodymų. Kodėl gi, laisvu laiku nepanagrinėjus autobuso trasos įveikimo laiką. Esmė būtų tokia, kad nuo pat Vaikų ligoninės iki Stoties reikėtų važiuoti ir nagrinėti kiekvieną atvykimą į stotelę ir išvykimą. Viską manau būtų galima padaryti, pasitelkus sąsiuvinį. Kitas nagrinėjimo aspektas būtų transporto priemonės greitis. Tam tikrais tarpais, įrašyti važiavimo greitį. Pvz, kur atkarpa yra ilgesnė ir fiksuoti tą greitį. Jei pas vairuotoją aišku spidometras veiks, nes būna, kad net neveikia. Bet dažniausiai veikia. Kitas dalykas, užsirašyti vietas, kur vairuotojas tempėsi prieš žalią šviesoforo signalą. Tokiu būdu, būtų galima ir išspręsti šitą ginčą. Manau daug čia nereikėtų, tiesiog kiekvienam pasirinkti tam tikrą reisą, ar du reisus. Santariškės - Stotis, ir Stotis - Santariškės su kitu vairuotoju. Toks projektukas turi būti grupinis, todėl paskirstymas būtų privalumas, o paskui viską surašę į kompiuterį galėtumėm įkelti į forumą ir nagrinėti. Nes tusčiais žodžiais čia nieko neišspręsi.

                Comment


                  Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                  Pagal tavo šitą:

                  Ach... Kaip aš buvau parašęs , kad būsimas 87 tvarkaraštis nepriderintas prie pamokų. Mettal parašė , kad 112 tvarkaraštis irgi buvo nepriderintas.
                  Abrikosai mus išgelbės. ~

                  Comment


                    Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                    Žinot, man kilo idėja. Kadangi paprastais žodžiais mes nieko neišspręsime, tai reikia faktinių įrodymų. Kodėl gi, laisvu laiku nepanagrinėjus autobuso trasos įveikimo laiką. Esmė būtų tokia, kad nuo pat Vaikų ligoninės iki Stoties reikėtų važiuoti ir nagrinėti kiekvieną atvykimą į stotelę ir išvykimą. Viską manau būtų galima padaryti, pasitelkus sąsiuvinį. Kitas nagrinėjimo aspektas būtų transporto priemonės greitis. Tam tikrais tarpais, įrašyti važiavimo greitį. Pvz, kur atkarpa yra ilgesnė ir fiksuoti tą greitį. Jei pas vairuotoją aišku spidometras veiks, nes būna, kad net neveikia. Bet dažniausiai veikia. Kitas dalykas, užsirašyti vietas, kur vairuotojas tempėsi prieš žalią šviesoforo signalą. Tokiu būdu, būtų galima ir išspręsti šitą ginčą. Manau daug čia nereikėtų, tiesiog kiekvienam pasirinkti tam tikrą reisą, ar du reisus. Santariškės - Stotis, ir Stotis - Santariškės su kitu vairuotoju. Toks projektukas turi būti grupinis, todėl paskirstymas būtų privalumas, o paskui viską surašę į kompiuterį galėtumėm įkelti į forumą ir nagrinėti. Nes tusčiais žodžiais čia nieko neišspręsi.
                    Taip pat fiksuoti eismo nukrypimus, kamscius ir t.t. Bet esme tame, kad 2G veluoja savaitgali beveik visa diena ir cia gali padeti tik laiko pridejimas. Darbo diena situacija yra kiek geresne. Ne piko metu velavimai gali buti apie 13-15 valandas, kai dar nera pertraukiamu autobusu ir kai tuo metu vaziuoja moksleiviai ir studentai is pamoku. Pacio piko meto neskaiciuoju, nes cia viskas labiau priklauso nuo lengvuju automobiliu kiekio mieste ir eismo salygu. .

                    Comment


                      Parašė 1G2G

                      Suprantu, kad gali būti draudžiama klijuoti reklamą. Bet šiuo atveju tai bus socialinė akcija, kurios pagrindinis motyvas yra bendrasis gėris - geresnis viešasis transportas. O tai daug ką pateisina, net ir teisiškai.
                      Apskritai negalima šia tema net diskutuoti. Turto niekinimas, gadinimas yra nusikalstama veika ir jokiomis socialinėmis iniciatyvomis ji negali būti pateisinta.
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                        Ach... Kaip aš buvau parašęs , kad būsimas 87 tvarkaraštis nepriderintas prie pamokų. Mettal parašė , kad 112 tvarkaraštis irgi buvo nepriderintas.
                        Na, jis ir yra dar nepriderintas - šiandien dar ne lapkričio 1 Nebent ten pamokos kažkokiu kitu laiku vyksta.

                        Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                        Aš kiekviena diena juo naudojuosi nuo pat atidarymo pradžios irgi. Ir kiekvieną dieną, tad dažnai keiksnoju, kai pvz. vairuotojas prieš žalia šviesoforo signalą, jau stabdo, nes per anksti atvažiuoja. Dabar apie laiką kurio prašėte, tai intevervalas maždaug tarp 12-14 val. Vėlesniu laiku neteko važiuoti. Pastoviai, autobusas turi būt 13.28, tačiau jau nuvažiuoja maždaug keliom minutėm anksčiau. Ateini į stotelę maždaug 13:25, o žiūri, kad autobuso nebėra jau. Ir panašiai su kitais reisais, minėtu laiko intervalu.
                        Aš važiuoju rytais link stoties 9-11 val., o pavakarį (laikas labai įvairus) - link Santariškių. Į Žemynos st. atvažiuojama labai įvairiai - gali porą min. anksčiau, gali laiku, gali vėluoti. Į stotį atvykstama dažniausiai taip, kad jau reikia išvykti, t.y. stabilus vėlavimas apie 2 min.
                        Ne visi autobusai fiziškai gali spėti važiuoti laiku net su "greičiausiais" vairuotojais.
                        Probleminė atkarpa yra nuo Spaudos rūmų iki Lazdynų. Nerealu yra per 5 min. pravažiuoti 5 stoteles, 2+1 šviesoforus ir dar praleidžiant 3 stoteles. Kaip matosi iš naujo grafiko, pridėta laiko tikrai ne ten, kur reikia ir pridėta per daug - būtų pakakę 2 min. būtent atkarpai Spaudos rūmai > Lazdynai.

                        Parašė Ametistas
                        Nesutinku tokiam konservatyviam tavo mąstymui - lipdukų klijavimas nėra turto gadinimas ir apskritai man keista kaip gali būti priešiškai sutinkama tokia puiki socialinė iniciatyva. Kita vertus, manau, kad tokių priešiškų žmonių, nelabai suprantančių tokios akcijos reikalingumą ir jos galimą naudą, gali būti nemažai.
                        Kodėl tai nėra turto gadinimas? Nori pasakyti, kad aš galiu klijuoti savo bet kokio turinio lipdukus į kairę ir į dešinę? Pvz. apklijuoti visą langą "Rytas Ultras" lipdukais - čia socialinė akcija "palaikyk savo miesto krepšinio komandą - jai reikia tavo paramos". Ne, tai nėra normalu. O pati iniciatyva kažką keisti yra sveikintina.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Ametistas
                          Nesutinku tokiam konservatyviam tavo mąstymui - lipdukų klijavimas nėra turto gadinimas ir apskritai man keista kaip gali būti priešiškai sutinkama tokia puiki socialinė iniciatyva. Kita vertus, manau, kad tokių priešiškų žmonių, nelabai suprantančių tokios akcijos reikalingumą ir jos galimą naudą, gali būti nemažai.
                          Yra daug taikių ir legalių būdų išreikšti savo nuomonę (protestų akcijos, dialogas su valdžia, straipsniai, tt.). Ar būtina gadinti turtą dėl to, kad pasiekti savo? Lipdukus nuo stiklo ne taip paprasta nuvalyti, taip kad nepritarsiu dėl to, kad tai nėra joks turto gadinimas. Patikėkit manim, neabejoju, kad policija sulauks daugybės iškvietimų dėl tokios veikos. Be to, logiškai mąstant, važiavimo grafikus sudaro SĮSP, o ne VVT, tai kodėl dėl to turi būti gadinamos vežėjo transporto priemonės??
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Na, jis ir yra dar nepriderintas - šiandien dar ne lapkričio 1 Nebent ten pamokos kažkokiu kitu laiku vyksta.
                            Pamokos ten prasideda įprastai , nuo aštuntos. Tad tiems , kurie važiuos į pamokas autobusu , reikės valanda ''šmirinėti'' iki pamokų pradžios , arba vėluoti į pamokas
                            Abrikosai mus išgelbės. ~

                            Comment


                              Nuo lapkričio 1 d. atidaromas Erfurto g. viadukas (mėnesiu anksčiau nei žadėta), dėl to visi Lazdynų maršrutai grįžta į senąsias trasas. Visi, išskyrus 116- turbūt nuspręsta palikti žiedinę trasą dėl mokinių nuvežimo į mokyklas Lazdynuose.
                              http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=700
                              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                              Marsrutai.lt tinklaraštis!
                              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                              Comment


                                Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                                Pamokos ten prasideda įprastai , nuo aštuntos. Tad tiems , kurie važiuos į pamokas autobusu , reikės valanda ''šmirinėti'' iki pamokų pradžios , arba vėluoti į pamokas
                                Čia žiūrint, iš kurios pusės pažvelgsi į situaciją. Riešės gimnaziją lanko ir aplinkinių kaimų, rajonų moksleiviai. Pvz, nuo Bendorėlių pusės parvažiuojantis autobusas, prie mokyklos būtų 7:54. Todėl, iš esmės manau, kad bent truputi jis yra priderintas. O pati Riešė, nėra neapsakomai didelė, todėl problemos čia nemanau, kad reikėtų įžvelgti. Juk iki dabar moksleiviai kažkaip gyveno, tai ir dabar išgyvens. Juk 112, kaip ir sakė Mettal irgi buvo nederinamas prie pamokų tvarkaraščio, todėl nematau tikslo čia įžvelgti problemos.

                                Comment


                                  Nuo Bendorėlių pusės važiuoja 112A maršrutas, kuris atvyksta prie Riešės gimnazijos (Žirgyno st.) 7:49. Kai bebūtų keista, bet nuo Didžiosios Riešės nėra jokio autobuso į Riešę 8-ai valandai, tik 7:21 atvykstantis 112. Aš nemanau, kad tai yra gerai.
                                  P.S. 87 kažkodėl sugalvota praleisti Kooperatyvo st. link Ozo g. 112 ten stoja ir išvis ši stotelė yra pilnai įrengta.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                    Yra daug taikių ir legalių būdų išreikšti savo nuomonę (protestų akcijos, dialogas su valdžia, straipsniai, tt.). Ar būtina gadinti turtą dėl to, kad pasiekti savo? Lipdukus nuo stiklo ne taip paprasta nuvalyti, taip kad nepritarsiu dėl to, kad tai nėra joks turto gadinimas. Patikėkit manim, neabejoju, kad policija sulauks daugybės iškvietimų dėl tokios veikos. Be to, logiškai mąstant, važiavimo grafikus sudaro SĮSP, o ne VVT, tai kodėl dėl to turi būti gadinamos vežėjo transporto priemonės??
                                    Na, net Rusijoje veikia panaši programa - "СтопХам". Ten klijuoja lipdukus taip, kad iš pirmo karto vairuotojas negali juos nuimti. Vairuotojai kviečia policiją, tačiau lipdukų klijuotojai nėra baudžiami, nes "nepažeidžia įstatymų" (neva federalinis projektas).

                                    Comment


                                      Kad tas StopCham jau patys į chamus-provokatorius pavirto...

                                      Comment


                                        Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                                        Kad tas StopCham jau patys į chamus-provokatorius pavirto...
                                        Čia jau kitas dalykas. Tačiau su chamais ir belieka elgtis chamiškai, kitaip nukentėsi nuo montiruotės arba bitos (arba busi pervažiuotas)

                                        Comment


                                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                          Na, net Rusijoje veikia panaši programa - "СтопХам". Ten klijuoja lipdukus taip, kad iš pirmo karto vairuotojas negali juos nuimti. Vairuotojai kviečia policiją, tačiau lipdukų klijuotojai nėra baudžiami, nes "nepažeidžia įstatymų" (neva federalinis projektas).
                                          Na vienas dalykas federalinis projektas, o kitas dalykas - tiesiog savavališka kelių asmenų iniciatyva.
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X