Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
    Ir dar vienas nemazas absurdas yra 114-ojo marsruto trumpinimas iki Sauletekio ziedo.
    Keleiviams, norintiems nuvykti i Vinciuniskes, teks belstis iki Sauletekio ir vaziuoti ratais-kvadraitais, tiesiai per aplinkui.
    Kadangi tuose kraštuose nebūni, tai ko gero tikrai nežinai, kad praktiškai visas autobusas Antakalnio kryptimi išlipa Senojoje Plytinėje. Įlipama Antakalnio žiede tik todėl, kad ten yra pirma stotelė ir ten galima užsiimti sėdimą vietą.

    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
    Ko dar pridedi? Ka tu kalbi? Gal nevazineji autobusais?
    Ką kalbi tu? 2G savaitgaliais tikrai laiko trūksta net ir tada, kai autobusas važiuoja pustuštis. Matosi, kad pats ir nevažinėji.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Siūlau socialinę akciją: pasigaminam lipdukų su sraigės atvaizdu ir užrašu: VAŽIUOK, O NE SLINK ar pan., ir klijuojam ant vairuotojų kabinos kiekvienąkart, kai autobusas vilksis. Jei tai bus daroma masiškai - įmonė turės reaguoti. Ką manot?

      Comment


        Parašė 1G2G Rodyti pranešimą
        Siūlau socialinę akciją: pasigaminam lipdukų su sraigės atvaizdu ir užrašu: VAŽIUOK, O NE SLINK ar pan., ir klijuojam ant vairuotojų kabinos kiekvienąkart, kai autobusas vilksis. Jei tai bus daroma masiškai - įmonė turės reaguoti. Ką manot?
        Labai gera mintis. As sutinku.

        Comment


          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
          Na jau didesnės nesąmonės tai negalima buvo sugalvoti? Kokie dar ratai-kvadratai? Realiai daugumai keleivių, važiuojančių į Vinciūniškes, reikės tiesiog pavažiuoti tais pačiais maršrutais pora stotelių toliau.

          P.S. visgi aš abejoju, kad tik dėl 114 maršruto Saulėtekio žiedas buvo šiek tiek rekonstruotas. Turbūt ne už kalnų ir kitų maršrutų trumpinimas.
          Del 114-ojo marsruto as turejau galvoje jo trasa, kuri buvo sukurta pries ikuriant si marsruta.
          Galima buvo tiesiai leisti nuo Antakalnio ziedo Nemencines plentu, kaip ir pries 10 metu kursavusi mikroba, kuriame tikrai netruko keleiviu. Is pradziu pamaniau, jog toks reisas ir bus (st. Ezereliai, Turniskes ir t.t.)

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Kadangi tuose kraštuose nebūni, tai ko gero tikrai nežinai, kad praktiškai visas autobusas Antakalnio kryptimi išlipa Senojoje Plytinėje. Įlipama Antakalnio žiede tik todėl, kad ten yra pirma stotelė ir ten galima užsiimti sėdimą vietą.



            Ką kalbi tu? 2G savaitgaliais tikrai laiko trūksta net ir tada, kai autobusas važiuoja pustuštis. Matosi, kad pats ir nevažinėji.
            Kad pats nevazineji autobusais jei taip kalbi. Be to pats sau ka tik papriestaravai.
            As matau, kaip vairuotojai vaziuoja krapstydami nosis, specialiai-piktybiskai tempdami laika, o savaitgaliais is vis net transporto srauto tokio nera kaip darbo diena. Jei autobusas matydamas jog dega zalias sviesoforo signalas, bet neuzilgo turetu pradeti mirkseti ir beveik sustoja prie vis dar degancio zalio sviesoforo signalo, o uz jo kelios masinos "duoda" ant signalo cia yra normalu?? Yra samoningai tempiamas laikas ir sukeliamos avarines situacijos, niekinamas VT.

            Comment


              Vakar važiavau troleibusu 16 nuo Viršuliškių iki Spaudos rūmų. Vidutinis greitis buvo koks 10-20 km/h. Ta prasme, galima būtų nubėgti greičiau arba pritaikius greitąjį ėjimą - nueiti.

              Comment


                Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                Kad pats nevazineji autobusais jei taip kalbi. Be to pats sau ka tik papriestaravai.
                As matau, kaip vairuotojai vaziuoja krapstydami nosis, specialiai-piktybiskai tempdami laika, o savaitgaliais is vis net transporto srauto tokio nera kaip darbo diena. Jei autobusas matydamas jog dega zalias sviesoforo signalas, bet neuzilgo turetu pradeti mirkseti ir beveik sustoja prie vis dar degancio zalio sviesoforo signalo, o uz jo kelios masinos "duoda" ant signalo cia yra normalu?? Yra samoningai tempiamas laikas ir sukeliamos avarines situacijos, niekinamas VT.
                Poilsio dienomis laiko buvo per mažai ir taškas. 7 min. skirtumas nuo darbo dienos ir poilsio dienos grafikų yra labai didelis. Ir visiškai nesvarbu, kad eismas mažesnis - šviesoforai savaitgaliais irgi veikia.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Man atrodo, kad 2G turi per daug laiko važiuojant iš Santariškių iki Spaudos rūmų (Žemynos st. savaitgaliais visada nuvažiuoja 2-4min per anksti) ir per mažai likusiai atkarpai iki Stoties.

                  Pvz: dabar nuo Santariškių iki Spaudos rūmų skirtos 23min, o nuo ten iki stoties - 19min. Realiai yra taip, kad Jeruzalėje, Pašilaičiuose galima važiuoti greitai, nes nei ten didelio eismo nėra, nei prie šviesoforų ilgai tenka stovėti. Tuo tarpu nuo Viršuliškių iki Gerosios vilties buvo tik 9 min, kas tikrai per mažai, o dabar bus 11min. Tad pakeitimas iš esmės geras, reikia tik nuimti porą minučių Jeruzalėje (Santariškės-Jeruzalė ir Ateities M.Romerio abiejom atkarpom vietoj 3min palikti po 2).

                  Važiuojant į kitą pusę Stotis - Lazdynai vietoj 14min bus 17. Gal būtų užtekę ir 16. Be to, dar reikia paskirstyti laiką tolygiau. Pvz Žemynos-Kaimelio, Ateities-Kalvarijų duota po 3min, o tarpinėm tarp šitų stotelių tik po vieną minutę. Geriau būtų visur po 2.

                  Comment


                    Čia seniai aišku, kad reikia laiką paskirstyti šiame maršrute. Nes vietomis tikra nesąmonė būna.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Poilsio dienomis laiko buvo per mažai ir taškas. 7 min. skirtumas nuo darbo dienos ir poilsio dienos grafikų yra labai didelis. Ir visiškai nesvarbu, kad eismas mažesnis - šviesoforai savaitgaliais irgi veikia.
                      Tada tu man paaiškink. Jau daugiau kaip pusę, kiekvieną savaitgalį važinėju 2G, ir teigti, kad neužtenka laiko, yra absurdas. Sietyno st. dienos metu autobusas pastoviai nuvažiuoja iš stotelės 2 minutėm anksčiau. Retas kuris atvažiuoja vėluodamas. Ir man nereikia aiškinti, kad aš nusišneku, nes aš žinau ką sakau.

                      Comment


                        Pačiam teko matyti, kad su 2min vėlavimu atvažiavo 2G praeitą šeštadienį. Lazdynuose jau turėjo 5-6min vėlavimą, nors nemiegojo vairuotojas važiuodamas
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                          Tada tu man paaiškink. Jau daugiau kaip pusę, kiekvieną savaitgalį važinėju 2G, ir teigti, kad neužtenka laiko, yra absurdas. Sietyno st. dienos metu autobusas pastoviai nuvažiuoja iš stotelės 2 minutėm anksčiau. Retas kuris atvažiuoja vėluodamas. Ir man nereikia aiškinti, kad aš nusišneku, nes aš žinau ką sakau.
                          Tiesiog šiame forume entuziastai dalinasi į dvi grupes: tie, kurie palaiko tik pažįstamus vairuotojus ir tie, kurie naudojasi VT ir reaguoja į keleivių pamąstymus bei priekaištus.
                          Jau seniai matosi, kad entuziastams nelabai rūpi paprasti keleiviai, svarbu užtikti pažįstamą vairuotoją arba mėgstamą autobusą. Natūralu, kad kai važiuoji su pažįstamu arba su mėgstama transporto priemone, joje tu gali praleisti ir porą valandų. Tačiau viešasis transportas - keleivių greitas susisiekimas. Jeigu aš važiuočiau su, pvz., Camaro, aš irgi nenorėčiau kuo greičiau nuvykti į tašką B ir išlįsti iš mašinos. Taip ir entuziastai nori praleisti VT kuo daugiau laiko.

                          Comment


                            Naujas 87 maršruto tvarkaraštis tiesiog labai patogiai padarytas mokiniams , kurie mokosi Riešės gimnazijoje , ir važiuoja iš Didžiosios riešės ir apskritai iš Ozo pusės.

                            Autobusas prie gimnazijos būtų 6:48 arba 8:04
                            Abrikosai mus išgelbės. ~

                            Comment


                              Parašė 1G2G Rodyti pranešimą
                              Siūlau socialinę akciją: pasigaminam lipdukų su sraigės atvaizdu ir užrašu: VAŽIUOK, O NE SLINK ar pan., ir klijuojam ant vairuotojų kabinos kiekvienąkart, kai autobusas vilksis. Jei tai bus daroma masiškai - įmonė turės reaguoti. Ką manot?

                              Idėja graži, tačiau savavališkai klijuoti lipdukus ant VVT autobusų ir troleibusų draudžiama. Kas gi būtų jei kiekvienas prašalaitis imtų klijuoti įvairiausio plauko lipdukus ant viešojo transporto. Manau, kad tai būtų traktuojama, kaip chuliganiška veikla

                              ------------------------------------------------------------------------------------------

                              Beje, kalbant dar apie viešojo transporto pokyčius nuo lapkričio 1d. - nelabai suprantu būsimosios 87maršruto trasos. Ar nebūtų geriau maršrutą leisti ratu - t.y. Ozo g. - Riešė - Bendorėliai - Šeškinė - Ozo g. Taip būtų galima sutaupyti vieną autobusą, kitą galbūt pervesti į pertraukiamus grafikus ( čia jau nuo keleivių srautų dienos metu priklausytų). Šitaip mažėtų maršruto rida ir Vilniaus miesto savivaldybė patirtų mažiau nuostolių pinigine prasme - prisimenant netolimą istoriją, ir buvusius 9,52,77maršrutus, tai man ši nauja 87 maršruto trasa primena miesto pinigų taškymą į balą. Taigi, tikrai apsimokėtų leisti 87 maršrutą ratu, aišku, Riešės ir Bendorėlių gyventojai prarastų dvikryptį susisiekimą su miestu, tačiau atsižvelgiant į tai, kad jiems suteikiama galimybė pigiau nuvažiuoti į miestą ( mėnėsinis galioja visuose miesto maršrutuose, nebereikės papildomai mokėti už kelionę iki Vilniaus), šis praradimas neatrodo toks baisus. Visgi, tai Vilniaus rajonas ir nereikia taškyti pinigų į balą, be galo ilgu maršrutu (į abi puses) ir trimis autobusais.

                              Comment


                                Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                Tada tu man paaiškink. Jau daugiau kaip pusę, kiekvieną savaitgalį važinėju 2G, ir teigti, kad neužtenka laiko, yra absurdas. Sietyno st. dienos metu autobusas pastoviai nuvažiuoja iš stotelės 2 minutėm anksčiau. Retas kuris atvažiuoja vėluodamas. Ir man nereikia aiškinti, kad aš nusišneku, nes aš žinau ką sakau.
                                Aš 2G reguliariai naudojuosi visomis dienomis nuo pat jo atidarymo ir irgi žinau, ką šneku. Gal patikslinkit paros laiką, kada važiuojat? Bandysim aiškintis, kodėl mūsų duomenys tokie skirtingi

                                Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                Tiesiog šiame forume entuziastai dalinasi į dvi grupes: tie, kurie palaiko tik pažįstamus vairuotojus ir tie, kurie naudojasi VT ir reaguoja į keleivių pamąstymus bei priekaištus.
                                Jau seniai matosi, kad entuziastams nelabai rūpi paprasti keleiviai, svarbu užtikti pažįstamą vairuotoją arba mėgstamą autobusą. Natūralu, kad kai važiuoji su pažįstamu arba su mėgstama transporto priemone, joje tu gali praleisti ir porą valandų. Tačiau viešasis transportas - keleivių greitas susisiekimas. Jeigu aš važiuočiau su, pvz., Camaro, aš irgi nenorėčiau kuo greičiau nuvykti į tašką B ir išlįsti iš mašinos. Taip ir entuziastai nori praleisti VT kuo daugiau laiko.
                                Čia prie ko dabar visas šitas pasisakymas? Aš tikrai ne iš tokių, kuriems patinka besivelkantis transportas. Juk kitaip džiaugčiausi, kad 1G prideda 8 min., o ne piktinčiausi.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Nuo lapkričio 1 d. dėl 87 maršruto nukreipimo per Riešę ir Bendorius, 112 ir 112A Vilniaus rajono maršrutai yra naikinami.

                                  P.S. 112 irgi nelabai priderintas prie Riešės gimnazijos pamokų laiko.
                                  Paskutinis taisė Mettal; 2014.10.29, 18:00.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Aš 2G reguliariai naudojuosi visomis dienomis nuo pat jo atidarymo ir irgi žinau, ką šneku. Gal patikslinkit paros laiką, kada važiuojat? Bandysim aiškintis, kodėl mūsų duomenys tokie skirtingi



                                    Čia prie ko dabar visas šitas pasisakymas? Aš tikrai ne iš tokių, kuriems patinka besivelkantis transportas. Juk kitaip džiaugčiausi, kad 1G prideda 8 min., o ne piktinčiausi.
                                    Kad patinka Jums besivelkantis transportas. Nesuprantu, kaip taip galima paciam sau priestarauti keliose postose.

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Aš 2G reguliariai naudojuosi visomis dienomis nuo pat jo atidarymo ir irgi žinau, ką šneku. Gal patikslinkit paros laiką, kada važiuojat? Bandysim aiškintis, kodėl mūsų duomenys tokie skirtingi
                                      Aš kiekviena diena juo naudojuosi nuo pat atidarymo pradžios irgi. Ir kiekvieną dieną, tad dažnai keiksnoju, kai pvz. vairuotojas prieš žalia šviesoforo signalą, jau stabdo, nes per anksti atvažiuoja. Dabar apie laiką kurio prašėte, tai intevervalas maždaug tarp 12-14 val. Vėlesniu laiku neteko važiuoti. Pastoviai, autobusas turi būt 13.28, tačiau jau nuvažiuoja maždaug keliom minutėm anksčiau. Ateini į stotelę maždaug 13:25, o žiūri, kad autobuso nebėra jau. Ir panašiai su kitais reisais, minėtu laiko intervalu.

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Nuo lapkričio 1 d. dėl 87 maršruto nukreipimo per Riešę ir Bendorius, 112 ir 112A Vilniaus rajono maršrutai yra naikinami.

                                        P.S. 112 irgi nelabai priderintas prie Riešės gimnazijos pamokų laiko.
                                        Iš kur tokia info? Nes pagal tokią info gaunasi. Kad 112 panaikinamas, o pagal kitą, kad ne. Tai kaip 112 gali būti priderintas prie gimnazijos pamokų laiko jeigu jis yra naikinamas.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                          Aš kiekviena diena juo naudojuosi nuo pat atidarymo pradžios irgi. Ir kiekvieną dieną, tad dažnai keiksnoju, kai pvz. vairuotojas prieš žalia šviesoforo signalą, jau stabdo, nes per anksti atvažiuoja. Dabar apie laiką kurio prašėte, tai intevervalas maždaug tarp 12-14 val. Vėlesniu laiku neteko važiuoti. Pastoviai, autobusas turi būt 13.28, tačiau jau nuvažiuoja maždaug keliom minutėm anksčiau. Ateini į stotelę maždaug 13:25, o žiūri, kad autobuso nebėra jau. Ir panašiai su kitais reisais, minėtu laiko intervalu.
                                          Butent, yra stabdoma is anksto dar pries zalia sviesoforo signala. Lengvosios masinos, kiek man teko vaziuoti, visos kerta per signala ir netgi atsidare langa keikia autobuso vairuotoja. Kas cia per VT man pasakykit? Specialiai taip daroma, piktybiskai!?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X