Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gerai aš nufotkinsiu 5-20 nuotaukų

    Comment


      Parašė Arnas Gar Rodyti pranešimą
      Gerai aš nufotkinsiu 5-20 nuotaukų
      Svarbiausia ne kiek nufotografuosi, o kaip. Perfrazavus - "svarbiausia ne kiekybė, o kokybė"
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        VVT Vasario 16-os komplektas.









        Comment










          Comment










            Comment


              O kokia tų autobusų su ‘Švęskime valstybę’ švieslentėje paskirtis buvo ?

              Comment


                Kaip suprantu, pasišildyti sušalusiems žmonėms iš šalia vykstančio koncerto. Visi buvo užkurtais varikliais.

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  Kaip suprantu, pasišildyti sušalusiems žmonėms iš šalia vykstančio koncerto. Visi buvo užkurtais varikliais.
                  Galėjo nemokamai išgerti karštos arbatos. Nes šiuose autobusuose galima per vadinimą „prikurkę“ (kaip lietuviškai vadinasi nežinau) galima išvirti vandenį, užtat autobusai buvo su įjungtais varikliais, nes visą laiką virė vandenį arbatai.
                  https://www.facebook.com/events/1477...n_history=null
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Bet kam reikėjo uždažyti užrašą Solaris, nesuprantu..
                    Jooo, apskūsk šitą dalyką, arba paduok į teismą VVT

                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                    Buvo anksčiau aiškinta tiek mano, tiek kitų kolegų forumiečių, kaip turi būti nuotrauka padaryta. Matomai nepasiekė patarimai, kokios nuotraukos turi būti. Save gerbiantis žmogus tokio briedo nepublikuotų.
                    Tu iš pradžių prisimink kokias tu nuotraukas pačioje pradžioje darei ir kėlei, o tada jau stumk ant kitų. Visi mes pradedame viską nuo nulio.
                    Žmonės come on, negi sunku taip suprast? Nu žmogus naujas, gal nespėjo įsisavinti forumo taisyklių pilnai, o jūs jau čia puolat....
                    Paskutinis taisė 1132; 2018.02.19, 11:38.

                    Comment


                      Ne vienam ssnaiperis kliuvo tiek dažymo kokybė, tiek Arnas Gar keliamų nuotraukų kokybė. Pastarajam tai yra jau antras kartas, kai yra bandoma išaiškinti, kokios nuotraukos yra čia laukiamos, o kokios - ne.
                      1132 pats turėjai į valias laiko įsisavinti taisyklėms, tai malonėk jų ir laikytis.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Cia grieztai pas jus vyriokai Respect

                        Comment


                          Kiek kitokie "Švęskime valstybę" autobusų rakursai iš Vasario 16-osios šventinio koncerto aplinkos, nei įkėlė Zorro



                          Comment


                            Pirmasis perdažytasis Neoplan N4421/3 Centroliner, Nr. 993 (ir šis be "naujojo Vilniaus VT stiliaus" simbolikos), šiandien 2G maršrute:









                            Ačiū Mantas95!

                            Comment


                              Neoplanui raudona tinka.

                              Comment


                                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                Neoplanui raudona tinka.
                                Nes tamsintas stiklas eina iki pat stogo ir vientisai su priekiniu stiklu, tuo tarpu ant Volvo ta raudona viršutinė dalis virš lango viską gadina.

                                Comment


                                  Jeigu linija virš langų ir kondicionierius būtų balti (kaip Kaune), gautųsi dar geriau. Bet šiuo atveju Neoplanui toks dažymas tikrai tinka.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Oho, atrodo geriau nei raudoni MAN'ai

                                    Comment


                                      Šio ketvirtadienio metamorfozės 74 maršrute:

                                      Ernst Auwärter Clubstar (Nr. 097) - matyt, iš rezervo:


                                      Ir, berods, jį vėliau pakeitęs "Velobusas", Nr, 3009:

                                      Comment


                                        Scania Citywide LFA V8020, Vilnius
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Gal yra žinoma, švieslentės oranžinės ar baltos? Bei dar, kokios įmonės švieslentės tiek šiuose, tiek Isuzu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X