Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

    O ne dėl per sunkaus transporto neleidžia ilgų autobusų?
    Dėl apsisukimo, kaip buvo aiškinta.

    Comment


      Koks dar apsisukimas Šventaragio g.? Ten niekada nieko panašaus nebuvo. O 10 nuo neatmenamų laikų važinėjo ilgi.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Koks dar apsisukimas Šventaragio g.? Ten niekada nieko panašaus nebuvo. O 10 nuo neatmenamų laikų važinėjo ilgi.
        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
        Dėl 53 tokia trasa neįmanoma, nes pagal ,,Susisiekimo paslaugas'' Šventaragio, Maironio gatvės netinkamos ilgiem autobusam, kažkada rašiau, kad į 10 paleistų ilgus bent eglužės įžiebimo dieną, tai man atrėžė (cituoju) : ,,Deja, 10 autobusų maršrute nėra galimybės paleisti didelių autobusų, nes jiems būtų sunku manevruoti Senamiestyje. Mes irgi norėtume, kad savaitgaliais ir švenčių metu kursuotų vien tik ilgi autobusai, tačiau ne visos Vilniaus gatvės "draugiškos" ilgiems autobusams.''
        iš VT Hobio temos.

        Comment


          Šiaurės miestelyje ilgas kažkaip sugebėjo prasisukti, Maironio bei Šventaragio gatvėse ilgas pravažiavo. Problema netvarkingai stovintys automobiliai? Ok, ištaisoma.
          Įdomu ar Sįspas žino apie ilgo autobuso išleidimą į A10
          ​​
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Prasisukt prasisuka. Bet matyt, ilgas vis tiek turi lėčiau tokiuose posūkiuose važiuot, dėl to pradeda atsilikt nuo grafiko.

            Comment


              Mercedes-Benz O530 Nr.153

              Volvo 7700A Nr.774

              Volvo 7700A Nr.706

              Solaris Urbino IV 12 Nr.3101

              Anadolu Isuzu Citibus (Yeni) Nr.V7029

              Mercedes-Benz O405 Nr.620

              Scania Citywide LFA Nr.V8031

              Comment


                Kaip ir 2-ojo troleibusų parko (???) Mercedes Benz O405 nr. 623 autobusų parko maršrute.
                #VVT #IlgasAutobusas #GarantuotasZemagrindis #RekordinisVtAtnaujinimas

                Click image for larger version  Name:	DSC_1299.JPG Views:	1 Size:	307,9 kB ID:	1646197
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Galbūt kas nors turite naujesnių 051 vidaus arba variklio nuotraukų?

                  Comment


                    3121 su neteisingu maršrutu Lentvaryje
                    Paskutinis taisė Mettal; 2018.06.19, 21:17. Priežastis: Smulki korekcija

                    Comment


                      Perdažyta 2-oji Volvo 7700A 3G maršrutu, Žaliasis tiltas

                      Click image for larger version

Name:	DSC_1406.JPG
Views:	292
Size:	262,9 kB
ID:	1649463
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Tas pats, Dariaus ir Girėno gatvėje
                        DSC_0516 by Evaldas Sidikerskis, on Flickr
                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                        Comment


                          Iš dviejų nuotraukų, gan skirtingas vaizdas. Ar realiai atspalvis toks, kaip ir kitų Volvų? Nes tos pasirodė neryškiai nudažytos man..

                          Comment


                            Kažkokia belarusiška švieslentės ir autobuso spalvų kombinacija.

                            Comment


                              Tiesą pasakius teko matyti vieną VOLVO su be galo ryškia švieslente, net pagalvojau, jog ten ne VOLVO, švietė žaliai, bet ryškumas netoli naujųjų Soliarių.
                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                Iš dviejų nuotraukų, gan skirtingas vaizdas. Ar realiai atspalvis toks, kaip ir kitų Volvų? Nes tos pasirodė neryškiai nudažytos man..
                                Prie skirtingo apšvietimo fotografuota, su skirtingais nustatymais. Maniškė ne tokia sodri.

                                Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                Tiesą pasakius teko matyti vieną VOLVO su be galo ryškia švieslente, net pagalvojau, jog ten ne VOLVO, švietė žaliai, bet ryškumas netoli naujųjų Soliarių.
                                798 (nuotraukos Fotobuse >>), nes buvo daužta ir jai įdėjo naują švieslentę.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                  Kažkokia belarusiška švieslentės ir autobuso spalvų kombinacija.
                                  Man labiau Kalėdas primena

                                  Comment


                                    Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                    Kažkokia belarusiška švieslentės ir autobuso spalvų kombinacija.
                                    Tiesiog galima būtų iš vidaus išvalyti stiklą ir manau ji atrodytų kaip nauja, bet kaip žinome VVT nusispjauti ant keleivių...

                                    Comment


                                      Naujiena - MAN NG313 nr. 3040, šiandien 2G

                                      Click image for larger version

Name:	DSC_1495.JPG
Views:	228
Size:	189,1 kB
ID:	1650236
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Naujiena - MAN NG313 nr. 3040, šiandien 2G
                                        Vilnietiškoji Šriodingerio katė: švieslentė vienu metu ir veikai, ir neveikia

                                        Comment


                                          Gridiškių žiedas dar prieš porą savaičių buvo žiedu tik vienam maršrutui. Dabar keturiems - 28, 29, 59, 68.















                                          Comment

                                          Working...
                                          X