Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Praktiškai tik 9. Kituose midibusais aptarnaujamuoe gali pasirodyti tik epizodiškai. Va, nuo rugsėjo žadamas 89 maršrutas per senamiestį, kuriame dirbs mikrobai.
    Deja, ne.
    Maršrutą aptarnaus Transrevis su savo midibusais
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

      Deja, ne.
      Maršrutą aptarnaus Transrevis su savo midibusais
      Nespėliokit. Šio mėnesio paskutinę savaitę bus paskelbti eismo tvarkaraščiai naujam sezonui ir tada pamatysit kas jį aptarnaus.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
        Nespėliokit. Šio mėnesio paskutinę savaitę bus paskelbti eismo tvarkaraščiai naujam sezonui ir tada pamatysit kas jį aptarnaus.
        Dažniausiai parodomasis pirmutinis variantas ir yra galutinis. Va po poros savaičių galėsime grįžti prie šio spėjimo ir pažiūrėsime katras teisus
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Kada nauji soliariai startuos 1G?

          Comment


            Parašė liootas Rodyti pranešimą
            Kada nauji soliariai startuos 1G?
            Kai pirmas poskyris gaus Solarius.

            Comment


              Temos atgaivinimui dalinuosi vakarykščiu rudenišku 3007 kadru iš Europos parko stotelės
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Nauji Solaris urbino 18 IV pasiekė ir 19 maršrutą
                Šiandien, Salininkų gatvėje šalia Salininkų sodų stotelės


                12-am maršrute šiandien darbinę karjerą pradėjo 4160


                Ir pabaigai - 4112 82-am iš tos pačios Salininkų gatvės
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Vieną kartą bandžiau siųsti foto.

                  Comment


                    Nuo lapkričio 1 d. 28 maršrutas pratęstas už miesto ribų.
                    Grigiškės.



                    Comment


                      2018-11-13
                      Telefoninės nuotraukos, darytos Gerovės g. Naujojoje Vilnioje. Stebėjimo objektas - 74 maršruto autobusai atstovos metu.

                      565
                      Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	260,8 kB ID:	1682380

                      565
                      Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	245,0 kB ID:	1682381

                      565
                      Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	281,6 kB ID:	1682382

                      565
                      Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	366,5 kB ID:	1682383

                      705
                      Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	278,2 kB ID:	1682384

                      471
                      Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	252,2 kB ID:	1682385

                      471
                      Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	198,8 kB ID:	1682386

                      471
                      Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	397,7 kB ID:	1682387
                      Paskutinis taisė grustnyj; 2018.11.13, 16:33.

                      Comment


                        Šiap keistas VVT požiūris: nulupupt senus gerus garažinius, ant tų pačių dažų/klijų likučių užklijuot naujus mažesnius, juolab kad tiem autobusam jau kaip ir dienos suskaičiuotos

                        Comment


                          Niekas šiaip sau nedaroma. Per šitą "rebrendingą" kažkam į kišenę kelios štukos nukrito.

                          Comment


                            Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                            2018-11-13
                            Telefoninės nuotraukos, darytos Gerovės g. Naujojoje Vilnioje. Stebėjimo objektas - 74 maršruto autobusai atstovos metu.
                            Kažkas naujo. Anksčiau stovėdavo Parko g., o čia, kad jau taip masiškai, tai ko gero ne dėl vairuotojų išradingumo. Nors šiaip 74 apskritai neturi stovėti N. Vilnioje: ryte tušti grįžta iš stoties, o popiet, tik prasidėjus pikui, veža orą iš N. Vilnios. Spėju, kad vietinių vairuotojų patogumui padarė, miesto biudžeto sąskaita.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Beje, ar dar bus atgabenta naujų autobusų, ar jau viskas?

                              Comment


                                Iki dabartinio atnaujinimo etapo užbaigimo liko gauti 20 ilgųjų Solaris autobusų ir 40 troleibusų.
                                Tai yra, jau atgabenta 131 nauja transporto priemonė, iš 191-os, skirtos VVT.
                                Privatus vežėjas "Transrevis" gi jau turi visus 112 naujų autobusų.

                                P.S. tai tik oficiali informacija. Galbūt dar kažkiek ilgųjų Soliarių jau atvyko į Vilnių, tik niekas jų dar nematė.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                  Kažkas naujo. Anksčiau stovėdavo Parko g., o čia, kad jau taip masiškai, tai ko gero ne dėl vairuotojų išradingumo. Nors šiaip 74 apskritai neturi stovėti N. Vilnioje: ryte tušti grįžta iš stoties, o popiet, tik prasidėjus pikui, veža orą iš N. Vilnios. Spėju, kad vietinių vairuotojų patogumui padarė, miesto biudžeto sąskaita.
                                  Spėju čia nuo rugsėjo 1 padarė tokį "cirką". Arba nuo to laiko, kai 14-ą paleido per Gerovės gatvę bei pratęsė iki Rudaminos ir Pramonės gatvė liko be 14-o (dėl ko labai abejoti linkęs).
                                  Aišku būdavo atvejų, jog ir Linksmojoje gatvėje stovėdavo 74-i, nes kaip žinome NV žiedas per mažas.
                                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2018.11.14, 00:11.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                    <...> liko gauti 20 ilgųjų Solaris autobusų ir 40 troleibusų. <...>
                                    Tai yra, jau atgabenta 131 nauja transporto priemonė, iš 191-os, skirtos VVT.
                                    Privatus vežėjas "Transrevis" gi jau turi visus 112 naujų autobusų.

                                    P.S. tai tik oficiali informacija. Galbūt dar kažkiek ilgųjų Soliarių jau atvyko į Vilnių, tik niekas jų dar nematė.
                                    Stovėjo šiandien parke 4165, kuris praėjo technikinę šiandien. Taip pat ir antras praėjo. Taigi, iš viso 132 nauji Solaris, kas sudaro jau 88 procentus bendrai turimų naujų transporto priemonių (neskaitant Transrevio)
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                      Kažkas naujo. Anksčiau stovėdavo Parko g., o čia, kad jau taip masiškai, tai ko gero ne dėl vairuotojų išradingumo. Nors šiaip 74 apskritai neturi stovėti N. Vilnioje: ryte tušti grįžta iš stoties, o popiet, tik prasidėjus pikui, veža orą iš N. Vilnios. Spėju, kad vietinių vairuotojų patogumui padarė, miesto biudžeto sąskaita.
                                      Spėju čia nuo rugsėjo 1 padarė tokį "cirką". Arba nuo to laiko, kai 14-ą paleido per Gerovės gatvę bei pratęsė iki Rudaminos ir Pramonės gatvė liko be 14-o (dėl ko labai abejoti linkęs).
                                      Aišku būdavo atvejų, jog ir Linksmojoje gatvėje stovėdavo 74-i, nes kaip žinome NV žiedas per mažas.
                                      74-i stovi Gerovės gatvėje nuo rugsėjo 1-osios.

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                        Kažkas naujo. Anksčiau stovėdavo Parko g., o čia, kad jau taip masiškai, tai ko gero ne dėl vairuotojų išradingumo. Nors šiaip 74 apskritai neturi stovėti N. Vilnioje: ryte tušti grįžta iš stoties, o popiet, tik prasidėjus pikui, veža orą iš N. Vilnios. Spėju, kad vietinių vairuotojų patogumui padarė, miesto biudžeto sąskaita.
                                        Ir tvarkaraštyje žymimi a74 reisai iš Žvirblių st. per Pramonės gatvę link Naujosios Vilnios žiedo.

                                        Comment


                                          Pasidarė įdomu, kiek dar važinės tie patys seniausi ir baisiausi autobusai, kaip kad #3604 pranešimo foto? Kažkaip jau ne kartą buvo rengiami "atsisveikinimai" su senais autobusais, po kurių, mano supratimu, jų kaip ir neturėjo likti. Bet matau vis važinėja? Jie taip ir liks?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X