Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Geriausia kelti nuotraukas į flickr ir nukopijuoti nuotraukos BB kodą

    V8012 savo pirmąją darbo dieną - šventinį sekmadienį. Pilaitės prospekto - T. Narbuto gatvių sankryža
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Raudona spalva atrodo gerai. Tik, žinoma, reikia (-ės) mašinas plauti Vienas iš mano nuogąstavimų, tai - autobusų interjero priežiūra... Pas mus ji (akivaizdu) vykdoma atmestinai. Bet gal, kai tokia investicija, pasistengs? Defaultiškai, dienos pabaigoje turėtų praeit rimtai sausu ir drėgnu valymu, ir dezinfekcija. Nežinau, kaip būna dabar.

      Comment


        Parašė Knope Rodyti pranešimą
        Raudona spalva atrodo gerai. Tik, žinoma, reikia (-ės) mašinas plauti Vienas iš mano nuogąstavimų, tai - autobusų interjero priežiūra... Pas mus ji (akivaizdu) vykdoma atmestinai. Bet gal, kai tokia investicija, pasistengs? Defaultiškai, dienos pabaigoje turėtų praeit rimtai sausu ir drėgnu valymu, ir dezinfekcija. Nežinau, kaip būna dabar.
        Transrevis kasdien plauna autobusus plovykloj, žinoma ne visus tą pačią dieną . Kas dėl salono - esu matęs kaip vairuotojas grindis plauna, bet turbūt tai ir viskas ką jie daro.

        Comment


          Parašė Smalsuolis Rodyti pranešimą

          Transrevis kasdien plauna autobusus plovykloj, žinoma ne visus tą pačią dieną . Kas dėl salono - esu matęs kaip vairuotojas grindis plauna, bet turbūt tai ir viskas ką jie daro.
          Jei valo vairuotojai (t.y. "prabraukia"), tada ne pyragai. Turėtų veikti normali tarnyba, kuri kiekvieną dieną rimtai praeitų saloną. Esu matęs, jog taip traukinių salonus Šveicarijoje valo. Baigiasi diena, brigada sulipa ir varo. Nenuostabu, kad keleiviams malonu važiuoti. Žodžiu - naujos mašinos, tai pradžia proceso, o ne pabaiga.

          Comment


            Parašė Knope Rodyti pranešimą

            Jei valo vairuotojai (t.y. "prabraukia"), tada ne pyragai. Turėtų veikti normali tarnyba, kuri kiekvieną dieną rimtai praeitų saloną. Esu matęs, jog taip traukinių salonus Šveicarijoje valo. Baigiasi diena, brigada sulipa ir varo. Nenuostabu, kad keleiviams malonu važiuoti. Žodžiu - naujos mašinos, tai pradžia proceso, o ne pabaiga.
            Žinoma kad taip turėtų būti. Bet iš kur lėšos? Pasižiūrėkite kaip VVT puikiai prižiūri transporto techninę, estetinę puses, viskas belenkaip daroma. Taip pat ir švaros darbai vyksta.

            Comment


              Parašė Smalsuolis Rodyti pranešimą

              Žinoma kad taip turėtų būti. Bet iš kur lėšos? Pasižiūrėkite kaip VVT puikiai prižiūri transporto techninę, estetinę puses, viskas belenkaip daroma. Taip pat ir švaros darbai vyksta.
              Lėšos skiriamos. Jei skiriama dešimtys miljonų naujoms mašinoms, būtų galima pabandyti keisti ir salono priežiūros tradicijas...

              Comment


                Šiek tiek įvairovės tarp naujųjų Scania Citywide LFA

                339, Stotis (Stoties gatvė). Po 4G maršruto atidavimo Transreviui, liko keletas laisvų ilgų autobusų. Tikimybė, jog ilgas gali būti tiek 75, tiek 59 - išlieka


                548, Savanorių prospektas. Kaip jau minėta, visi šio modelio autobusai iš 2 troleibusų parko grąžinti atgal į autobusų. Šiame autobuse sėdynės - iš troleibuso Škoda 14tr


                949, Savanorių prospektas. Suremontuotas po nuvažiavimo į griovį Ukmergės gatvėje sausio 18 dieną
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Scania švieslentės jau perprogramuotos kaip ir visų G maršrutų.



                  tik gan keistai atrodo šoninė švieslentė su tuo Konst užrašu šone, kuris yra statinis (t.y. nejuda)..



                  na, ir ta pati sena Transrevio bėda su švieslentėmis - vairuotojai pamiršta pakeist galinėje st būdami kryptį. Šiandien du skirtingus autobusus teko matyt važiuojančius link Pilaites su kryptimi Saulėtekis. Tokiuose maršrutuose tai nelabai didelė bėda, bet tarkim 1 ne kartą Vikingų slėnyje teko matyt atvažiuojančius su 1 STOTIS ir važiuojančius į oro uostą. Ne kartą teko ir girdėt, kad dėl to nuvažiavo ne ten...

                  Comment


                    Problema su švieslenčių krypčių keitimu ne tik pas Transrevį. Autobusai, o ypač dažnai, troleibusai, taip pat nesivargina nieko keisti. "Kam reikia, tas žino".
                    Kas dėl 1 maršruto Vikingų slėnyje, tai anokia ten bėda - vis tiek atvažiuotų tas pats autobusas. Kai reikia rinktis, važiuoti šiltame autobuse ratą ar stovėti šaltyje ir laukti to paties autobuso, pasirinkimas gan aiškus turėtų būti
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Kas dėl 1 maršruto Vikingų slėnyje, tai anokia ten bėda - vis tiek atvažiuotų tas pats autobusas. Kai reikia rinktis, važiuoti šiltame autobuse ratą ar stovėti šaltyje ir laukti to paties autobuso, pasirinkimas gan aiškus turėtų būti
                      O jei turi 30 min bilietą, gali jo neužtekt darant ratą..

                      Comment


                        Scania Citywide LFA V8015, Vilnius


                        MAN A21 Lion's City NL273 CNG 937, Vilnius
                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                        Comment


                          428, Pilaitė (Bitėnų st.)
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Tą patį pirmadienį, kai 30 maršrute dirbo pakaitinis Nr. 428, rezervinė "armonika" Nr. 449 teko ir 29 maršrutui, paskutiniuoju metu besitenkinančiam tik trumpais autobusais (oficialiai – lyg dėl laikinos apylankos Grigiškėse). Taigi, vieno reiso foto chronika (autobusas dirbo nuo priešpet iki pat vakaro)

                            Vilkpėdėje:

                            Beje, vienintelė (iš 4-ių) neteisinga (pasenusi) maršruto lentelė ("Savanorių pr. - Grigiškės") buvo būtent priekyje



                            Pakeliui:

                            Kaip matyti užpildymas beveik vidutinis (buvo po 17 valandos).

                            Grigiškėse:


                            Ir "garbės ratas" Mokyklos gatvės "alėja", A1 "dubleriu" ir Pašto gatvėmis:








                            Į posūkius šiose siaurose gatvelėse tilpo neblogai. Taigi, esant noro, galima būtų ilgus autobusus leisti ir šiuo metu, bet poreikio tam, bent jau stebint šį reisą, nesimatė.

                            Comment


                              Gririškės.
                              Solaris Urbino 12 CNG № 950, 68 maršrutas.



                              Castrosúa City Versus CNG № 983, 29 maršrutas.

                              Comment


                                Nuotraukos darytos 03.18

                                Stotis,
                                Anadolu Isuzu Citibus (Yeni) #V7018 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Mercedes-Benz O405G #528 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Plytinės g.
                                Scania Citywide LFA #V8015 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Nemenčinės pl.
                                Mercedes-Benz O405GN #510 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Neoplan N4421/3 Centroliner #998 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Neoplan N4421/3 Centroliner #998 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Bitėnų g.
                                Scania Citywide LFA #V8022 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Mercedes-Benz O530 Citaro #152 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Mercedes-Benz O405N2 #498 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Scania Citywide LFA #V8022 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Scania Citywide LFA #V8022 by Robertas Robkis, on Flickr

                                Comment


                                  IVECO Castrosua City Versus CNG Nr.980

                                  MAN Lion's City A21 NG273 Nr.946

                                  MAN Lion's City A23 GL NG313 Nr.4021

                                  Scania Citywide LFA Nr,V8001

                                  Anadolu Isuzu Citibus Nr.V7010

                                  Comment


                                    Nuotraukos darytos 03.18:

                                    Bitėnų g.
                                    Mercedes-Benz O405N2 #498 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    Scania Citywide LFA #V8011 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    MAN A21 Lion's City NL273 CNG #948 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    Scania Citywide LFA #V8017 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    Kalvarijų g.
                                    Solaris Urbino 12 CNG #962 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    Anadolu Isuzu Citibus (Yeni) #V7011 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    MAN A23 NG313 #4008 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    MAN A23 Lion's City GL NG313 #3019 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    Vilniaus g.
                                    MAN A23 NG313 #3007 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    Volvo 7700A #772 by Robertas Robkis, on Flickr

                                    Comment


                                      Comment


                                        2 iš 5 Vilniaus Neoplan N4407 Centroliner - 592 ir 593.





                                        "Žalioji" stotelė N. Vilnioje. Seniai tokios atsirado?

                                        Comment


                                          Turėjo būti prie visų tų "probleminių" stotelių.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X