Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

    Kuris priklauso ne parkui ir pasibaigus sutarčiai visi kukuos
    Galbūt jeigu tiek autobusų pripirko, tai sieks pratęsti sutartį?

    Labai sveikintinas sprendimas tos lemputės virš trečių ir ketvirtų durų. Vilniaus Oslo MAN'uose labai pasitarnauja naktimis kai šviečia įlipant.
    Paskutinis taisė Ignalina; 2018.03.09, 16:01.

    Comment


      Šiandien, kovo 9-ąją, 10:45-11:00 Pilaitėje, Bitėnų stotelėje, buvo pristatyti penki Scania Citywide LFA autobusai. Pristatymas vyko su SĮSP'o atstovu, Scania atstovu ir žurnalistais.
      Pristatymui atvežti V8001, V8008, V8010, V8011 ir V8022.
      Kiekvieno iš jų nuotraukos atskirai:

      V8001


      V8008 viename kadre su VVT 2TP 547


      Vairuotojo darbo vieta


      V8010


      V8011




      V8022


      Ir bendra karavano iš 5 autobusų nuotrauka
      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2018.03.11, 22:51. Priežastis: Paskutinė nuotrauka pakeista geresnės kokybės
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Pirma diena linijoje.
        V8010 8 valandą ryte Savanorių prospekte, nuliniame reise iš autobusų parko Eišiškių plente į Pilaitę
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Pirma diena linijoje.
          V8010 8 valandą ryte Savanorių prospekte, nuliniame reise iš autobusų parko Eišiškių plente į Pilaitę
          Ech, juk naujus autobusus pirko, tai galėjo bent jau švieslentei nepataupyti... Gi seniai ne paslaptis, kaip švieslentėje rodomi greitieji maršrutai. O ir lietuviškosios raidės netobulai atrodo...

          Comment


            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą

            Ech, juk naujus autobusus pirko, tai galėjo bent jau švieslentei nepataupyti... Gi seniai ne paslaptis, kaip švieslentėje rodomi greitieji maršrutai. O ir lietuviškosios raidės netobulai atrodo...
            Pas vienus rodomas visos raidės oranžinės, net ir skaičiai, o pas kitus - oranžiniai skaičiai ir juodos raidės oranžiniame fone. Gale, žinoma, juodam fone oranžiniai numeriai. Išsamesnis naujųjų Scanijų reportažas bus vakare
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Pirmą dieną dirbantys Scania Citywide LFA iš skirtingų vietų Pilaitėje
              V8015, besiruošiantis pradėti pirmą reisą. Pilaitė (Bitėnų st.)


              V8013, važiuojantis į pietų pertrauką Bitėnų žiede.


              V8021, Karaliaučiaus gatvė


              Ir bendras Bitėnų žiedo vaizdas
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė Marius555 Rodyti pranešimą

                Ech, juk naujus autobusus pirko, tai galėjo bent jau švieslentei nepataupyti... Gi seniai ne paslaptis, kaip švieslentėje rodomi greitieji maršrutai. O ir lietuviškosios raidės netobulai atrodo...
                Tai, kad čia elementarus programavimo klausimas. Švieslentė tai tėra lenta su daugybe taškų, kuri gali atvaizduoti bet ką, ką suprogramuotas valdiklis numatys jai rodyti. Tik kiek keista susidaro, kad nesugebama suprogramuoti jos taip, kad rodytų normaliai skaičius ir raides. Atrodytų čia kažkoks "raketų mokslas".

                Comment


                  Parašė sleader Rodyti pranešimą

                  Tai, kad čia elementarus programavimo klausimas. Švieslentė tai tėra lenta su daugybe taškų, kuri gali atvaizduoti bet ką, ką suprogramuotas valdiklis numatys jai rodyti. Tik kiek keista susidaro, kad nesugebama suprogramuoti jos taip, kad rodytų normaliai skaičius ir raides. Atrodytų čia kažkoks "raketų mokslas".
                  Jeigu transrevio Isuzu iki šiol švieslentėse nerodo, kaip žemagrindžių (nors tvarkaraščiuose rodo), garsiakalbiai taip praneša stoteles, kad vos įmanoma suprast, tai ko norėt tada, kad nesugeba ir švieslenčių normaliai suprogramuot...

                  O šiaip, normalus G maršrutų atvaizdavimas yra visas fonas šviečiantis ir maršruto numeris bei kryptis juodai (t.y. nešviečia). Gale irgi tas pats.

                  Comment


                    Kodel siti nauji autobusai yra raudonos spalvos? Zvelgiant i paskutine nuotrauka matosi toks visiskas pasimetimas, vieni autobusai melynai oranziniai, kiti pilki, dabar raudoni. Kodel taip yra? Ar perkama is esamo stocko ko atsisake kiti miestai ir taip gaunamas tas kas gaunamas, ar cia vilniaus transporte toks pasimetimas kad kad 25 metus niekaip neapsisprendziama kuri spalva geriausiai suderinama su miesto ivaizdziu?

                    Comment


                      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                      Kodel siti nauji autobusai yra raudonos spalvos? Zvelgiant i paskutine nuotrauka matosi toks visiskas pasimetimas, vieni autobusai melynai oranziniai, kiti pilki, dabar raudoni. Kodel taip yra? Ar perkama is esamo stocko ko atsisake kiti miestai ir taip gaunamas tas kas gaunamas, ar cia vilniaus transporte toks pasimetimas kad kad 25 metus niekaip neapsisprendziama kuri spalva geriausiai suderinama su miesto ivaizdziu?
                      Apsispręsta, kad Vilniaus visi autobusai bus raudoni. Perdažomi tiek seni, tiek nauji perkami raudoni atvyksta jau. Visi geltonai-mėlyni bus nurašyti, taip pat ir keli pilki, kai bus gauti 150 naujų.

                      Comment


                        Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                        Jeigu transrevio Isuzu iki šiol švieslentėse nerodo, kaip žemagrindžių (nors tvarkaraščiuose rodo), garsiakalbiai taip praneša stoteles, kad vos įmanoma suprast, tai ko norėt tada, kad nesugeba ir švieslenčių normaliai suprogramuot...
                        Švieslenčių programavimas, garsiakalbių garso reguliavimas ir tai, ką rodo stotelių švieslentės, yra trys skirtingi dalykai.
                        1. Garsą gali reguliuoti patys vairuotojai. Jeigu jis dabar nėra ant maksimumo, tai arba a) technikas paliko per mažą garso lygį b) vairuotojai patys pasitildė pranešimus.
                        2. Švieslentėse tinkamai (pagal greitųjų maršrutų standartą) suprogramuotas tik tekstas Pilaitė priekinėje švieslentėje. Visur kitur tai yra labiau 46, nei 4G. Prisiminkim, kaip buvo su raudonais Oslo MANais - po kurio laiko perprogramavo.
                        3. "Žemagrindiškumą" stotelių švieslentėse nustato "Susisiekimo paslaugos" pagal tai, koks daviklis kokiai transporto priemonei priskirtas. Be abejo, jiems niekas nepraneša ir jie patys nesidomi, kada kas pakeičia tą daviklį. Teoriškai gali gautis taip, kad kokią nors Škodą 14Tr rodys kaip žemagrindę.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                          Švieslenčių programavimas, garsiakalbių garso reguliavimas ir tai, ką rodo stotelių švieslentės, yra trys skirtingi dalykai.
                          1. Garsą gali reguliuoti patys vairuotojai. Jeigu jis dabar nėra ant maksimumo, tai arba a) technikas paliko per mažą garso lygį b) vairuotojai patys pasitildė pranešimus.
                          apie garsą kalbėjau ta prasme, kad nors ir pagarsinta max, tos kolonėlės žiauriai prastą garsą skleidžia, per daug žemų dažnių, vos įmanoma suprast..

                          Comment


                            Scania Citywide LFA V8014, Vilnius[


                            Scania Citywide LFA V8013, Vilnius


                            Scania Citywide LFA V8011, Vilnius


                            Scania Citywide LFA V8017, Vilnius
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              3. "Žemagrindiškumą" stotelių švieslentėse nustato "Susisiekimo paslaugos" pagal tai, koks daviklis kokiai transporto priemonei priskirtas. Be abejo, jiems niekas nepraneša ir jie patys nesidomi, kada kas pakeičia tą daviklį. Teoriškai gali gautis taip, kad kokią nors Škodą 14Tr rodys kaip žemagrindę.
                              Na, kadangi „Transrevis“ su latviais į maršrutus leidžia tik žemagrindžius autobusus, tai „Susisiekimo paslaugoms“, manau, neturėtų būti sunku visus jų daviklius nustatyti kaip žemagrindžius.

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                <...>
                                3. "Žemagrindiškumą" stotelių švieslentėse nustato "Susisiekimo paslaugos" pagal tai, koks daviklis kokiai transporto priemonei priskirtas. Be abejo, jiems niekas nepraneša ir jie patys nesidomi, kada kas pakeičia tą daviklį. Teoriškai gali gautis taip, kad kokią nors Škodą 14Tr rodys kaip žemagrindę.
                                Kalbant apie suprogramavimą, tai po šiai dienai 595-as švieslentėje žymimas kaip "Velobusas", nors natūroje jau nuo vasaros kažkur ne velobusas. Lygiai ta pati situacija ir su nuomojamais Meteorito Man'ais 2-am parke, gal netgi ir visais
                                Paskutinis taisė ssnaiperis; 2018.03.10, 21:28.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė Marius555 Rodyti pranešimą

                                  Na, kadangi „Transrevis“ su latviais į maršrutus leidžia tik žemagrindžius autobusus, tai „Susisiekimo paslaugoms“, manau, neturėtų būti sunku visus jų daviklius nustatyti kaip žemagrindžius.
                                  Sunkumas nuo to, ar davikliai sudėti Transreviui su visais žemagrindžiais, ar Ridvijai, su vien mikrobais, nesikeičia. Vis tiek iš duomenų bazės reikia išrinkti vienus ar kitus ir pridėti/pakoreguoti parametrus.
                                  Be pasenusios informacijos apie 595, yra ir kitų pavyzdžių, kur net to pirmojo žymėjimo metu nebuvo priskirti prie žemagrindžių, nors jie tokie yra: visi Meteorit Turo autobusai, 060, 881, 427, 507, 501, 506, visi mažyliai Neoplan. Čia iš to, kas šiandien važinėja.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                    Kalbant apie suprogramavimą, tai po šiai dienai 595-as švieslentėje žymimas kaip "Velobusas", nors natūroje jau nuo vasaros kažkur ne velobusas. Lygiai ta pati situacija ir su nuomojamais Meteorito Man'ais 2-am parke, gal netgi ir visais
                                    Ar dar ilgai Meteorit važinės Vilniaus gatvėmis?
                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

                                      Ar dar ilgai Meteorit važinės Vilniaus gatvėmis?
                                      Tikriausiai iki rudens/žiemos, kai pradės atvažinėt Solariai.

                                      Comment


                                        Dievuli, išklausyk Fabijoniškiečių maldas ! Kada gi tos METEORIT lūženos dings iš 40 ir 56 maršrutų ? Už ką taip nubaustas ištisas mikrorajonas ?

                                        Comment


                                          Parašė Vitas2 Rodyti pranešimą
                                          Dievuli, išklausyk Fabijoniškiečių maldas ! Kada gi tos METEORIT lūženos dings iš 40 ir 56 maršrutų ? Už ką taip nubaustas ištisas mikrorajonas ?
                                          Yra ir padorių tame parke autobusų. Šiandien važiavau su 9332, tai buvo šilta, važiuoja minkštai.

                                          Beje, pastaruosius pranešimus, kurie nesusiję su fotogalerija, galima perkelti į tinkamesnes temas
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X