Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jei tai raudonas, nuplautas, be reklamu ir is naujesnes laidos VVT - jokiu priekaistu, atrodo puikiai. Pilku net nematydavau, o raudona sunku praleist pro akis. O apie tuos melynus-ryzus ir kitus senu spalvu "sukirpimo" - isvis ner ka pasakyt.

    Comment


      Atrodo labai gražiai ir atkreipia dėmėsį. Tik galėtų žibintų liniją palikti sidabrine arba nudažyti juoda spalva. Tas liečia ir Volvo 7700(A).

      Comment


        Raudoni Isuzu geriau atrodo nei raudoni Solaris.

        Comment


          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
          Vis daugiau jau MAN'ų su simbolika Vilniaus, 3033,3038,4034,4020. Bet aišku ir visi kiti jau greit taip ,,pasipuoš''.
          Ar tikrai 3033 su simbolika? Šiandien važiavau, kažkaip neatkreipiau dėmesio į simboliką. Spėju, pastarieji nėra perdažyti (bent 4034 su 3033)
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

            Ar tikrai 3033 su simbolika? Šiandien važiavau, kažkaip neatkreipiau dėmesio į simboliką. Spėju, pastarieji nėra perdažyti (bent 4034 su 3033)
            Aš irgi šiandien juo važiavau , na Pilies simbolį mačiau, vadinas kitoj pusėj turėjo būt ir VILNIUS.

            Comment


              Viską labai gadina grubus dažymas, Be žibintų apipavidalinimo, visiškai nesižiūri.

              Comment


                Jau virsta diskusijų tema, tačiau prireiks laiko, kad bent mano akis priprastų prie tokios dažymo monotonijos. Jausmas, lyg nudažyta tik kad būtų nudažyta. Net tas pats "Solaris" logotipas uždažytas.
                Abrikosai mus išgelbės. ~

                Comment


                  Štai pavyzdys iš Budapešto. Irgi raudonas, bet neuždažytas visiškai, tad atrodo daug geriau.



                  http://transphoto.ru/photo/1013133/

                  Comment


                    Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                    Jau virsta diskusijų tema, tačiau prireiks laiko, kad bent mano akis priprastų prie tokios dažymo monotonijos. Jausmas, lyg nudažyta tik kad būtų nudažyta. Net tas pats "Solaris" logotipas uždažytas.
                    Ženkliukas uždažytas, nes jis buvo gamykloje nudažytas kėbulo spalva.

                    Comment


                      Bet kam reikėjo uždažyti užrašą Solaris, nesuprantu..
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Bet kam reikėjo uždažyti užrašą Solaris, nesuprantu..
                        Šitas dalykas aiškiai parodo požiūrį į atliekamą darbą. Beveik jokių papildomų sąnaudų nereikalauja, jog priekyje ir gale palikti kėbulo pločio pilkos spalvos apdailos elementus, su gamintojo pavadinimu. Vaizdas būtų žymiai geresnis.

                        Comment


                          Mercedes-Benz O530 nr.9312
                          Click image for larger version  Name:	IMG_20180213_135815.jpg Views:	1 Size:	261,1 kB ID:	1618917
                          Paskutinis taisė Mettal; 2018.02.14, 14:47. Priežastis: pašalinta nevykusi nuotrauka

                          Comment


                            Tragedija, daugiau nieko ir nepasakysi..
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Tragedija, daugiau nieko ir nepasakysi..
                              Kodėl?

                              Comment


                                Parašė Arnas Gar Rodyti pranešimą

                                Kodėl?
                                Kaip kodėl, 4012 fotkėj stulpas akį rėžia kaip reikiant.

                                Comment


                                  Tai reikia temą pervadint į stulpų fotogaleriją.

                                  Comment


                                    Parašė Arnas Gar Rodyti pranešimą

                                    Kodėl?
                                    Buvo anksčiau aiškinta tiek mano, tiek kitų kolegų forumiečių, kaip turi būti nuotrauka padaryta. Matomai nepasiekė patarimai, kokios nuotraukos turi būti. Save gerbiantis žmogus tokio briedo nepublikuotų.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                                      Viską labai gadina grubus dažymas, Be žibintų apipavidalinimo, visiškai nesižiūri.
                                      Kažkoks "garažinis" dažymas, kai tik sugebama viską vientisai "nupūsti" be jokių apipavidalinimų ar dekoro elementų. Solaris gamykliškai turi kitos spalvos (sidabrines) plokštumas ties žibintais, tai kurių galų jas reikia nudažyti? Gal tegu tie dažytojai pabando ant savo automobilių visas chromuotas ir kt. apdailos detales, ženkliukus ir logotipus nudažyti kėbulo spalva. Galės džiaugtis "fantastiškai" atrodančiu automobiliu.

                                      Parašė Arnas Gar
                                      Anadolu Isuzu Citybus Nr.V7029 Bet autobusas netilpo i kadra nepykit.
                                      Tai kurių galų tokią nuotrauką publikuoti? Fotografavai autobusą, bet nepavyko nufotografuoti autobuso - nuotrauką ištrini ir eini bandyti dar kartą.

                                      Comment


                                        Parašė Arnas Gar
                                        Anadolu Isuzu Citybus Nr.V7029 Bet autobusas netilpo i kadra nepykit.
                                        Pykom, pykstam ir pyksim už nekokybiškas nuotraukas. Įprasi chaltūrinti su nuotraukomis, tai visą gyvenimą taip ir darysi be perspektyvos tobulėti. Sleader teisybę pasakė, jog šiuolaikinių technologijų amžiuje galima netikusį kadrą ištrinti ir daryti iš naujo.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          - štai kaip turi daryti fotkę save gerbiantis žmogus. Pavyzdys iš manęs.

                                          Arnas Gar Mokykis!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X