Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O naujieji Solaris autobusai bus tiktai viengubi ar bus ir su priekaba (t.y dvigubi)

    Comment


      Parašė Arnas5743 Rodyti pranešimą
      O naujieji Solaris autobusai bus tiktai viengubi ar bus ir su priekaba (t.y dvigubi)
      Dvigubų bus 50, bet atvarys juos tik rudenį.

      Comment


        4104, Salininkų gatvė ties Salininkų pervaža. Pirma darbo diena


        454, Žirmūnų gatvė


        623, Ukmergės gatvė


        4103, Kauno gatvė


        V7034, Gureliai, J. Švažo gatvė. To paties pavadinimo stotelėje


        V7030, Gureliai, tarp J. Švažo ir Kaimynų stotelių
        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2018.07.21, 23:59.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Bet šiaip geras VVT požiūris.. , leisti naujausius autobusus po kaimus aplink Vilnių, kai centre lavonai važiuoja, kuriems technikinę turėtų naikinti. Čia gal kokia VVT darbuotojų įtaka? ..

          Comment


            Parašė auris88 Rodyti pranešimą
            Bet šiaip geras VVT požiūris.. , leisti naujausius autobusus po kaimus aplink Vilnių, kai centre lavonai važiuoja, kuriems technikinę turėtų naikinti. Čia gal kokia VVT darbuotojų įtaka? ..
            Birželio mėnesį buvo taip, o dabar Solariai 10-am ir 34-am maršrutuose. Netgi savaitgaliais, kol neatvaryta daugiau Solarių, skolinamasi iš 2-ojo parko vienpamaininiams grafikams.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Arnas Gar
              Yra nevisos geros nuotraukos. Nes mano fotikas senas ir kokybė žema.
              Forume yra šiokie tokie nuotraukų kokybės standartai

              Jei fotoaparatas ar telefonas silpnas, tai esant prastam apšvietimui juo geriau ir nesinaudoti.
              Gal reikėtų atrinkti 2-3 geresnes nuotraukas ir jas sumažinti.
              Didelėse nuotraukose tik dar labiau matosi, kad jos yra nekokybiškos.

              Comment


                Susiliejusias patarčiau išvis ištrinti,o kurios gerai gavosi tiesiog užryškinti.

                Comment


                  Pora normalios kokybės fotografijų:

                  4109, Didlaukio gatvė


                  874, Liepkalnio gatvė
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Tokiu tamsiu metu geriau nefotografuoti judančio transporto. Prie tokio apšvietimo nežinau ar man būtų pavykę padaryti kokybišką judančio transporto foto net su veidrodiniu fotoaparatu. Kol neturi patirties, geriau pradėk nuo stovinčių stotelėse. Ir jokiais būdais nenaudok blykstės, kaip padarei su 3115. Blykstė tik blaško vairuotojų dėmesį ir gali sukelti pavojingų situacijų. Ją naudok tik tada, kai tai yra suderinta su vairuotoju (pvz. fotografuoji galinėje stotelėje tamsoje arba fotografuoji saloną).
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Vienas iš trijų šiandien dirbusių naujųjų Solaris Urbino 18 IV.
                      Juozo Tumo-Vaižganto g.


                      Dariaus ir Girėno g., prieš posūkį į Oro uostą




                      Salone net šeši monitoriai, kurie rodo stoteles: po vieną priekyje ir gale (kas tikrai logiška) bei po du (kas tikrai nėra logiška) prieš "armoniką" iš abiejų pusių. Plius tradicinė šoninė švieslentė, kuri kolkas rodo STOP užrašą. Variklio spinta neįprastai didelė, dėl to gale tik dvi sėdynės - viena standartinė ir viena "pusantrinė". Taip pat dvi eilės (dešinėj pusėj pačiam gale, prieš ratų arką) turi po vieną sėdynę (kai įprastai būna dvi). Prieš trečias duris yra "kaupiklis" - aikštelė stovintiems bei minkštoji dalis priglausti vaikišką ar neįgaliojo vežimėlį.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Gerai atrodo. Kaip suprantu į Vilniaus gatves jau išriedėjo 47 nauji Solariai, iš kurių 3 ilgi. Volvų vis dar daugiau, tačiau įvertinus tai, kad naujieji Solariai dirba nesustodami, o dalis Volvų nepiko metu ir savaitgaliais ilsisi - tai manau jau galime teikti, kad naujasis Solaris tapo pagrindiniu miesto autobusu. Bent aš gatvėse jį jau labai dažnai pastebiu ir sutinku. O jų bus net trigubai daugiau, kas tikriausiai reikš, kad kokiais sekmadieniais Vilniuje važinės vien tik nauji autobusai.

                        Be to ir raudonieji jau ryškiai laimi kovą prieš pilkuosius, mano grubiu skaičiavimu raudonųjų yra ~180, pilkųjų ~140 (be to pilkieji daug dažniau ilsisi ne piko metu), o tų šlykščiai mėlynų-geltonų Vilniaus gatvėse jau beveik nebesimato.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          tačiau įvertinus tai, kad naujieji Solariai dirba nesustodami
                          Tikrai ne. Nėra taip, kad visi vienu metu dirbtų. Tas pats naujasis ilgas 4552 vakar atidirbo tik iki ~9-10 val. ryto.

                          Be to ir raudonieji jau ryškiai laimi kovą prieš pilkuosius, mano grubiu skaičiavimu raudonųjų yra ~180, pilkųjų ~140 (be to pilkieji daug dažniau ilsisi ne piko metu), o tų šlykščiai mėlynų-geltonų Vilniaus gatvėse jau beveik nebesimato.
                          Labai grubiai skaičiuojat. 47 Solariai + 30 Oslo MAN + ne daugiau 10 perdažytų net 100 nesiekia. Ypač kas liečia Oslo MANus, tai iš jų turbūt trečdalis nevažiuojantys arba dirba tik piko metu. O tų šlykščiai mėlynų-geltonų gatvėse yra apie 60, kas yra kone ketvirtadalis viso VVT išleidimo į maršrutus.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment




                            Prie raudonųjų autobusų taip pat priskaičiavau ~100 Transrevio, visgi jie toks pats viešasis transportas, važiuojantis tomis pačiomis Vilniaus gatvėmis.

                            Tikrai ne. Nėra taip, kad visi vienu metu dirbtų. Tas pats naujasis ilgas 4552 vakar atidirbo tik iki ~9-10 val. ryto.
                            Su ilgojo Solario darbu pirmąją darbo dieną gali būti visokių niuansų, bet negi nėra tokios praktikos, kad ne piko metu, t.y. tuo metu, kai reikia mažiau autobusų, yra išleidžiami naujesni, o ne senesni autobusai? Nekalbu apie išimtis iš taisyklės, kalbu apie bendrą tendenciją.

                            Comment


                              Ne visai. Kai yra poilsio diena, mieste vis dar dirba nežemagrindžiai autobusai. Pvz. šiandien jų yra bent 3. Darbo dienomis dauguma "pirmųjų" Volvo (700-730) bei dalis Oslo MAN stovi pertraukoje, kai maršrutuose dirba tokios grožybės kaip MB O405GN (nežemagrindžiai O405G, kaip bebūtų keista, yra geresnės vizualinės būklės).
                              Fail - 4553, kuriame sumaišyti vietomis priekinės ir šoninės švieslenčių rodmenys.
                              Click image for larger version  Name:	DSC_1826.jpg Views:	1 Size:	201,6 kB ID:	1659179
                              Paskutinis taisė Mettal; 2018.08.09, 09:13.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                4105 iš R į 2G! Unikalus atvejis pamatyti G maršruto švieslentę Soliaryj.
                                Vaizdinė iliustracija:


                                Ir netikėtai greitai tai, kas praeitą pirmadienį dar buvo unikalu, po greitų paruošiamųjų darbų:


                                jau nuo praeito penktadienio, į gatves išvažiavus ilgiesiems Solariams, tapo kasdienybe


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Ir dar vienas fail - 4553, kuriame sumaišyti vietomis priekinės ir šoninės švieslenčių rodmenys.
                                Atvaizdas
                                Click image for larger version

Name:	DSC_1826.jpg
Views:	288
Size:	201,6 kB
ID:	1659179
                                O švieslenčių "fail" 4553-iame pažingsniui – per dvi "priekines" švieslentes (tas pats vaizdas ir priekinėje, ir šoninėje švieslentėse; nuotrauka praeito sekmadienio):


                                grįžo į įprastas vietas (vakarykštė nuotrauka, gal ne visai gerai matyti, tačiau šoninėje švieslentėje tai, kas ir turi būti – tarpiniai punktai ir pagrindinė kryptis):

                                Comment


                                  Ir dar keletas nuotraukų.

                                  Jau įprastas vaizdas – dar vienas perdažytas Volvo 7700A (Nr. 741):





                                  Ir naujiena – perdažytas mikroautobusas Altas - Fiat Ducato (Nr. 602):


                                  Comment


                                    Mikroautobusai važinėja tik 9 maršrutu ar ir kokiais kitais?

                                    Comment


                                      Praktiškai tik 9. Kituose midibusais aptarnaujamuoe gali pasirodyti tik epizodiškai. Va, nuo rugsėjo žadamas 89 maršrutas per senamiestį, kuriame dirbs mikrobai.

                                      Comment


                                        Solariai - 3111 Lentvaryje ir 3121 Mūrinėje Vokėje.




                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Praktiškai tik 9. Kituose midibusais aptarnaujamuoe gali pasirodyti tik epizodiškai. Va, nuo rugsėjo žadamas 89 maršrutas per senamiestį, kuriame dirbs mikrobai.
                                          Forumo VVT temoj, 458 puslapio viršutiniam poste, galima atsidaryti dar grafikus nuo 09-01. Ties 89 maršrutu reisus į parką rodo tik sekmadienį (nuo Stoties) ir rodo iki Kirtimų, tai gal visgi Transrevio Isuzai bus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X