Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

    jei iš tiesų šitas pasakymas yra toks kvailas, tai kodėl nėra iki šiolei tokios galimybės?
    O kam daryti patoguma keleiviui , geriau bendrovei pasipelnyti - pirkti is vairuotojo. Pardavimo nauda ir vairuotojui ir KA.

    Comment


      Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą

      O kam daryti patoguma keleiviui , geriau bendrovei pasipelnyti - pirkti is vairuotojo. Pardavimo nauda ir vairuotojui ir KA.
      Vienu ar kitu būdu jau galėtų pagalvoti ir apie vairuotoją, nes jau 3 metai kaip tik blogėja neskaitant naujesnę techniką.

      Comment


        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

        Vienu ar kitu būdu jau galėtų pagalvoti ir apie vairuotoją, nes jau 3 metai kaip tik blogėja neskaitant naujesnę techniką.
        Na atejus naujai valdziai tikrai viskas pasikeis.

        Comment


          Nerandu forume - ar buvo kokia info apie nauja elektrini (nespejau pamatyt ar tikrai elektrinsi ar tiesiog zero emision) autobusą? Šiandien 6tu maršrutu mačiau važiuojantį, toks baltai žalias.

          edit: radau nuotrauką straispnyje apie Klaipėdą https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...as-221-1348942
          Paskutinis taisė Kukumalu; 2020.10.21, 12:23.

          Comment


            Tai čia bandymai kinietiško autobuso.

            Comment


              Parašė egiscrypth

              O kodėl su šiais mano minėtais maršrutais buvo kitaip? Oficialiame kaunas.lt puslapyje buvo rašoma kad 21 nevaziuos į megą , o 33 pratęsiamas iki Palemono .
              http://www.kaunas.lt/transportas/nuo...tvarkarasciai/
              Naujausi pasikeitimai gal ir yra aprašomi, bet toli gražu ne viskas yra detaliai išrašoma, kaip kituose miestuose. Pvz. 1 troleibuso pratęsimas nuo Klinikų iki Šiaurės pr. buvo paminėtas kaip eilinis tvarkaraščio pasikeitimas. Arba apskritai, rašoma, kad "keičiama maršruto trasa ir tvarkaraščiai", bet kur ten tiksliai kas pasikeitė - neužsimenama. Čia nėra kažkoks užsisėdimas - istorijos ir realybės nepaneigsi.

              Parašė lanxtot Rodyti pranešimą

              Labai ačiū už informaciją!
              Beje, man per WebArchive neatsidaro tie 2002-2003 m. 15 tvarkaraščiai, gal galite atsiųsti nuorodą?
              http://web.archive.org/web/*/http://www.vap.lt/* - išrūšiuojat pagal From datą ir ten bus daug visko įdomaus. Konkrečiai 15: http://web.archive.org/web/200103051...rsrutai/15.htm Puslapis atrodys tuščias, bet realybėje ten ant baltas tekstas ant balto fono Su ctrl+A pažymit visą turinį ir matysis.
              Attached Files
              Paskutinis taisė Mettal; 2020.10.23, 21:45.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Kas čia per naujas 62?

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Kas čia per naujas 62?
                  Jis atsirado, kai su moderniais pazikais (senesnio dizaino isuzu citibus) 20-ą maršrutą perėmė Transrevis ir reisus per Gurelių gyvenvietę (maždaug porą stotelių už Mūrinės Vokės stotelės, pervažiavus tiltą per Vokės upę) pilnai atskyrė nuo pastarojo maršruto, kadangi 20-as turi šalutinius (papildomus) reisus per Paneriškių gatvę.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                    Jis atsirado, kai su moderniais pazikais (senesnio dizaino isuzu citibus) 20-ą maršrutą perėmė Transrevis ir reisus per Gurelių gyvenvietę (maždaug porą stotelių už Mūrinės Vokės stotelės, pervažiavus tiltą per Vokės upę) pilnai atskyrė nuo pastarojo maršruto, kadangi 20-as turi šalutinius (papildomus) reisus per Paneriškių gatvę.
                    Šiaip tai jeigu nepastebėjai, tai čia Kauno VT tema, vadinasi Gator klausia apie Kauno naująjį 62 maršrutą, ne apie Vilniaus.

                    O atsakant į orginalųjį klausimą, tai gal čia kažkoks specialus maršrutas skirtas palengvinti susisiekimą su Neveronių kapinėm Vėlinių savaitgalio metu ?

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                      Jis atsirado, kai su moderniais pazikais (senesnio dizaino isuzu citibus) 20-ą maršrutą perėmė Transrevis ir reisus per Gurelių gyvenvietę (maždaug porą stotelių už Mūrinės Vokės stotelės, pervažiavus tiltą per Vokės upę) pilnai atskyrė nuo pastarojo maršruto, kadangi 20-as turi šalutinius (papildomus) reisus per Paneriškių gatvę.
                      Pagal man negirdėtus pavadinimus, spėju su kitu miestu supainiojai.
                      Bet smagus sutapimas, kad abiejose atsirado naujas 62 maršrutas.

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        Pagal man negirdėtus pavadinimus, spėju su kitu miestu supainiojai.
                        Bet smagus sutapimas, kad abiejose atsirado naujas 62 maršrutas.
                        Taip, tikrai būsiu sumaišęs su Kaunu o 62-as maršrutas Kaune - grynai savaitę prieš Vėlines ir per pačias Vėlines dirba.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                          Taip, tikrai būsiu sumaišęs su Kaunu o 62-as maršrutas Kaune - grynai savaitę prieš Vėlines ir per pačias Vėlines dirba.
                          Kad jis praktiškai 39 dubliuoja.
                          Ir kokios ten kapinės yra toj mažoj atkarpoj kur 39 nevažiuoja?
                          Ir kodėl net savaitę prieš vėlines?

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą

                            Kad jis praktiškai 39 dubliuoja.
                            Ir kokios ten kapinės yra toj mažoj atkarpoj kur 39 nevažiuoja?
                            Ir kodėl net savaitę prieš vėlines?
                            Tai - buvęs 2A (berods) autobuso maršrutas, kiek pamenu, tiek per Vėlines jis kursuodavo. Veža į Neveronių kapines prie Kapinių stotelės. Nors 39 pravažiuoja visai netoliese, vis tiek reikia gerą gabalą paeiti per geležinkelio bėgius. O Vėlinių autobusai jau seniai ne tik tą savaitgalį kursuoja, nes daug žmonių į kapus važiuoja ir savaitę prieš.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Kas čia per naujas 62?
                              5 dienas pavaziuos ir viskas, šiandien ryt ir 31 bei lapkričio 1 ir 2 dieną . Važiuoja į kapines kur prie Kauno tiekimo yra

                              Comment


                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Tai čia bandymai kinietiško autobuso.
                                Mačiau aš šitą čiūdą sustojime.
                                Forume fotobus perskaičiau, kad nėra jokio dizaino, nuo žodžio visai.
                                O aš pastebėjau, kad galiniai fonarai kažkaip "įtartinai panašūs" į naujojo MAN autobuso. Kuriuo jau teko pravažiuoti, ir man patiko. Tik nustebino funkcija "start-stop". Negi ji taip aktuali autobusui? Negi toks jau didelis sutaupymas degalų? Variklio ir starterio resurso išnaudojimas nuo pastovių išjungimų-paleidimų turbūt didesnis.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Tai čia bandymai kinietiško autobuso.
                                  Jokių mums kinietiškų autobusų!

                                  Comment


                                    Kokiu tikslu 11-07 ir 11-08 - 1, 5, 7, 14, 15 maršrutais važiuos autobusai?

                                    stops.lt/Kaunas

                                    Comment


                                      Tikriausiai Kestučio gatve asfaltuos, nes mašrutai nukreipti pro Karaliaus Mindaugo prospekta.

                                      Comment


                                        KA pateikė specifikacijas 53 standartiniams + 25ilgiems autobusams hibridams+dujos. Kokie gamintojai kieti šitame reikale? Castrosua žinom

                                        Comment


                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          KA pateikė specifikacijas 53 standartiniams + 25ilgiems autobusams hibridams+dujos. Kokie gamintojai kieti šitame reikale? Castrosua žinom
                                          Tai, kaip suprantu, dabar jau tikrai nurašys visus, senesnius nei 2012 pagamintus dujinius Soliarius

                                          Comment

                                          Working...
                                          X