Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar tiesa, kad a15 ir a41 važiavo ilgas? Gal kas turi nuotraukų?

    Comment


      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
      Ar tiesa, kad a15 ir a41 važiavo ilgas? Gal kas turi nuotraukų?
      Kalbi apie praeitį ar apie dabartį?

      Comment


        Kaip suprastį?

        Comment


          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
          Ar tiesa, kad a15 ir a41 važiavo ilgas? Gal kas turi nuotraukų?
          Neteko matyti - nei ankstesniais laikais (nuo sovietmečio pabaigos) nei dabar.

          Bet kas gali paneigti, kad dėl autobusų trūkumo galėjo kada nors ir paleisti arba iš rezervo išvažiuoti.

          Comment


            Dėl 41 girdėjau iš 1132, o dėl 15, tai draugas pasakojo.

            Comment


              15 man atrodo išvis mikrobas važiuoja.

              Comment


                15 paprastai važiuoja midibusai, tačiau būna ir standartinių autobusų. Mikroautobuso piko metu ten nepakaktų. Dėl ilgo autobuso 15 - esu tik girdėjęs, kad kažkurią žiemą į vieną paskutinių reisų buvo paleistas ilgas autobusas iš rezervo.
                41 maršrutu ilgi važiavo labai seniai - 199X m. buvo kažkokios futbolo varžybos Užusienio stadione, tai tada važiavo juo 2 ilgi Ikarusai.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė 1681 Rodyti pranešimą
                  Labai atsiprašau, jei praleidau pranešimą kokį senesnį, bet man būtų labai įdomu sužinot, ar 12-ame maršrute jau nebeišvysime Solarių? Jei ne, tai nuo kada čia taip? Nes birželį dar buvo... Kitas klausimas, pastebėjau, kad 19-ame maršrute atsiranda visai jam nepriklausančių Solarių iš abiejų parkų, mačiau: 1679, 1700, 1703, 1709, 2684, 2695, įtariu, kad buvo ir daugiau... Gal kas žino kokiu tikslu šita sumaištis?
                  Dar klausimėlis: gal kas žino kas nutiko Solariui 1681, nes transphoto.ru rodo, kad jis sugedęs ar ką (geltona spalva pažymėtas)? Ačiū
                  Na, su Solariais sumaištis ne tik 19-ame maršrute. 1674 penktadienį dirbo 17-as, 1675 irgi kažkurią dieną buvo 19-as, 2696 - 16-as, 2714 išvis eina skersai per maršrutus - vieną dieną buvo 9-as, kitą 16-as, 2715 irgi vieną dieną važiavo 9-as, o 2718, atrodo, jau visam laikui liko 19-as.

                  1681 turbūt kaip ir dauguma kitų Solarių su savo soliarinėm bėdom. Toks žalias ir ekologiškas, kad net nepavažiuoja... Arba rudeninis virusas užpuolė . Geltona spalva pažymėtas, nes moderatorius jo irgi seniai gatvėse nematė.

                  Comment


                    Dar 2711 buvo 7 šią savaitę. Nors paprastai yra 9

                    Comment


                      Tik ka Kirtimu gatveje prasilenkiau su vilkiku, tempianti "Vytovta" miesto link
                      Paskutinis taisė Špionas; 2012.10.14, 12:47.

                      Comment


                        Troleibusą?
                        Paskutinis taisė Pilaitis; 2012.10.14, 11:27.

                        Comment


                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                          Troleibusą?
                          Taip, troleibusa.

                          Comment


                            Po šimts... Negi pirks šitą brudą???

                            Comment


                              Nei Vilnius, nei Kaunas troleibusų neperka ir net nežada pirkti! Taip, kad šitas Vytautas tikrai ne Lietuvai skirtas. Greičiausiai jis tranzitu iš Baltarusijos gamyklų keliavo į Kaliningradą, kurie būtent ant dienų turėjo gauti naują Vytautų partiją. Žinant pro kur ir maždaug kada kur jie turi pravažiuoti būtų labai įdomu juos pagaudyti

                              Comment


                                Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                Dar 2711 buvo 7 šią savaitę. Nors paprastai yra 9
                                Nieko ypatingo, kad 2711 dirbo 7-am maršrute, nes gi ne taip seniai buvo lyg ir tvirtai apsistojęs (kartu su juo buvo ir 2695)
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  2692 mačiau 16 šiandien.

                                  Comment


                                    Nuo 2012–10–15 d., darbo dienomis 36 maršrutu važiuos standartiniai dviašiai 12 metrų autobusai. Greitu laiku iš pasipiktinusių gyventojų vėl sulauks tūkstantinį prašymų dėl šio maršruto eismo tvarkaraščio koregavimo, jau taip girdėjau kalbant šiandien autobuse.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                      Nuo 2012–10–15 d., darbo dienomis 36 maršrutu važiuos standartiniai dviašiai 12 metrų autobusai.
                                      Teisingai, nėra ko ten varinėti tuščius autobusus, kai sodų sezonas pasibaigęs.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                        Nuo 2012–10–15 d., darbo dienomis 36 maršrutu važiuos standartiniai dviašiai 12 metrų autobusai. Greitu laiku iš pasipiktinusių gyventojų vėl sulauks tūkstantinį prašymų dėl šio maršruto eismo tvarkaraščio koregavimo, jau taip girdėjau kalbant šiandien autobuse.
                                        Aš kaip tik manau, kad reikai retinti tvarkaraštį, ypač po 6 vakare. Yra tekę važiuot 36 į miestą, kai jame nebuvo nė vieno keleivio, išskyrus mane. Jus dar turit ir 76, kuris važiuoja irgi pakankamai dažnai.

                                        Comment


                                          Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                          Aš kaip tik manau, kad reikai retinti tvarkaraštį, ypač po 6 vakare. Yra tekę važiuot 36 į miestą, kai jame nebuvo nė vieno keleivio, išskyrus mane. Jus dar turit ir 76, kuris važiuoja irgi pakankamai dažnai.
                                          Taip, vakare link Žalgirio g. autobusai važiuoja tušti, bet į priešingą pusę- nebent savaitgaliais paskutiniais reisais. Jeigu jau maršrutu paleisti trumpi autobusai, tai dar ir retinti tvarkaraštį būtų pernelyg rizikinga.
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X