Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Martte Rodyti pranešimą
    tai 57 ten pat stos kur 50 ?. nu aisku
    Visas skirtumas, kad A57 važiuos iki Vandenio gatvės (gilyn į Bajorus), o A50 - į Bajorų sodus, kaip įprastai ir važiuoja
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Retas atvejis- 24 maršrutu dirbantis MAN A23 NG313 CNG. Šiandien tai 883.

      Comment


        Vakar važiuodamas į Centro polikliniką mačiau Volvo7700A 779, lygtais sugedusį, stovėjo 1-oj iš 2-iejų priešingos juostos, šalia buvo ir policija ir mašina su dūžiu. Įvykio vieta: Tarp Kalvarijų turgaus ir Žaliojo tilto stotelių, maždaug tų stotelių ilgumo centre. Turbūt aptarnavo 53-ią maršrutą. Na, gal kas dar matė tai parašys sklandžiau.

        Comment


          2115 jau važinėja po kapitalinio remonto, kaip ir anksčiau, 9 maršrutu.

          Comment


            Nuo šiandien savaitgaliais A36 dirbs triašiai autobusai.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              2013–05–08 dirba MAN Lion's, City A21 NL273 CNG 936 35A maršrute. Paskubėkite jį nufotografuoti, nes antro šanso jau nebus.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                05 27 ~19h maršute Stotis - Akropolis pastebėtas Isuzu Turquoise garaž. 44 Spėju, kaip rezervas išvažiavo.

                Comment


                  Daug žmonių važiuoja, todėl ir leidžia midibusą.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
                    05 27 ~19h maršute Stotis - Akropolis pastebėtas Isuzu Turquoise garaž. 44 Spėju, kaip rezervas išvažiavo.
                    Daug žmonių važiuoja, todėl ir leidžia midibusą.
                    Vaizdinis patvirtinimas (TOKS #42, 05.30 18:30, prie „Akropolio“):

                    Comment


                      Sian 56 marsute dirba 702 ilgas. Idomu, kokia proga paleido?

                      Comment


                        Proga ta, kad prieš 131 metus užpatentuotas elektrinis lygintuvas

                        Comment


                          Parašė Špionas Rodyti pranešimą
                          Sian 56 marsute dirba 702 ilgas. Idomu, kokia proga paleido?
                          Birželio mėnesį dėl sumažintų šio maršruto (berods ir 2, 46) autobusų skaičiaus, paleisti ilgi autobusai. Taip daroma kiekvienos vasaros birželio mėnesį
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Nuo birželio 1 d. darbo d. visos dienos metu ilgi autobusai dirba 2, 17, 34, 36, 39, 46, 56, 73 maršrutais.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Nuo birželio 1 d. darbo d. visos dienos metu ilgi autobusai dirba 2, 17, 34, 36, 39, 46, 56, 73 maršrutais.
                              O kokiu tikslu tai daroma? Nes vasarą atsiranda ilgų autobusų perteklius dėl kitų maršrutų retinimo?
                              دائما الليتوانيه

                              Comment


                                Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                O kokiu tikslu tai daroma? Nes vasarą atsiranda ilgų autobusų perteklius dėl kitų maršrutų retinimo?
                                Matomai taip daroma dėl to, kad daugumai moksleivių mokslo metai baigiasi apytiksliai birželio vidury. Šitaip siekiama pilnai neužpildyti trumpų autobusų, ypač piko metu, kai srautai šiuose maršrutuose ir taip sumažėję. O šiaip, kolega, būsite teisus, kad atsiranda dalelė rezervo ilgų autobusų dėl maršrutų retinimo
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Jeigu būtų ilgų autobusų perteklius, jie tiesiog stovėtų nenaudojami. Dabar gi 26 maršrutu vos ne kasdien bent 1 autobusas būna trumpas.
                                  Kaip jau ssnaiperis rašė, moksleivių atostogos prasideda vėliau, nei birželio 1 d., kai jau sumažinamas autobusų skaičius. Dėl to tenka kai kuriuose suretintuose maršrutuose leisti ilgus autobusus, nors kokiuose 34 ir 73 tai nelabai suprantu, kam jie ten reikalingi.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    O kaip paaiškint situaciją, jeigu šią savaitę 55A maršrute buvo Volvo 7700 #793?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      O kaip paaiškint situaciją, jeigu šią savaitę 55A maršrute buvo Volvo 7700 #793?
                                      Labai paprastai - trūksta ilgų autobusų. Pirmadienį 26 buvo net 2 trumpi (936 (ar tai 939) ir 784), o trečiadienį tuo pačiu 55A dirbo Saffle 5000 nr. 852.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        /\ autobusų trūksta, bet 26 dabar turi rimtą konkurentą - 10

                                        Comment


                                          Išvada: Reikia naujų ilgų autobusų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X