Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien pirmą kartą po 7 metų pertraukos važiavau trumpu 44 maršruto autobusu. Jausmas nekoks.
    Lietuva visiems.

    Comment


      Parašė abruo Rodyti pranešimą
      Šiandien pirmą kartą po 7 metų pertraukos važiavau trumpu 44 maršruto autobusu. Jausmas nekoks.
      Teks priprast. Kadangi 6 GRA intervalas bus tikrai daznesnis, todel trumpi autobusai bus ten dazniau. http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=196
      Paskutinis taisė 0570043; 2013.06.07, 16:45.

      Comment


        Parašė abruo Rodyti pranešimą
        Šiandien pirmą kartą po 7 metų pertraukos važiavau trumpu 44 maršruto autobusu. Jausmas nekoks.
        Taip, šiandien 44 maršrutu dirbo autobusas Nr. 935.

        Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
        Teks priprast. Kadangi 6 GRA intervalas bus tikrai daznesnis, todel trumpi autobusai bus ten dazniau. http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=196
        Dėl ko keleiviai tikrai nenukentės. Dabar 44 darbo dienomis piko metu važiuoja 6 ilgi autobusai, o 6GRA važiuos 5 trumpi ir 4 ilgi autobusai. Su tokiu kursavimo dažniu 6GRA tikėtinas 74 maršruto scenarijus- pravažiuoja sausakimšas trumpas autobusas, o po 5-6 min.- beveik tuščias ilgas.
        Paskutinis taisė Vilnietizz; 2013.06.07, 22:10.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Gal kas nors jį nufotografavote?

          Comment


            1119 jau po kapitalinio remonto šiandien dirba 14 maršrutu.

            Comment


              Jau kelintą dieną matau 1627 5-ame maršrute. Kaži, čia tik vasarai taip padaryta, kai dalis vairuotojų atostogauja?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Jau kelintą dieną matau 1627 5-ame maršrute. Kaži, čia tik vasarai taip padaryta, kai dalis vairuotojų atostogauja?
                Trečia diena, kaip 1627 dirba 10 maršrutu. Kur kas įdomesnis dalykas jau kelintą savaitę dirbantis 8-tu 2673. Atėjus vasaros sezonui, bet kurį troleibusą galime pamatyti, bet kokiame maršrute.

                Comment


                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                  Trečia diena, kaip 1627 dirba 10 maršrutu. Kur kas įdomesnis dalykas jau kelintą savaitę dirbantis 8-tu 2673. Atėjus vasaros sezonui, bet kurį troleibusą galime pamatyti, bet kokiame maršrute.
                  Bet pasižiūrėjau transphoto duomenų bazę, tai kai kurie troleibusai prirašyti kitiems maršrutams (tarkim 1610 15 maršrutui)
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Bet pasižiūrėjau transphoto duomenų bazę, tai kai kurie troleibusai prirašyti kitiems maršrutams (tarkim 1610 15 maršrutui)
                    Kai kurios mašinos yra taip priskirtos. Ateityje tai keisis.

                    Comment


                      Trumpi autobusai darbo dienai neįprastuose maršrutuose- 788 dirba 75 ir 935- 26-ame.

                      Comment


                        Man atrodo, ar nėra autobuso grafiko į Vosyliukus?
                        Kiek pamenu, tai pirminėj versijoj, kai testavo, buvo autobuso grafikas į Vosyliukus..
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Aš tokio dalyko tikrai nepamenu. Vosyliukams ir Rykantams teks ilgai pamindžioti Trakų rajono savivaldybės slenksčius, mat pastarieji moka tik griauti viešąjį transportą, o ne jį kurti.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Bet ar Rykantams neužtenka traukinio? Ar traukinių stotelė per toli nuo gyvenvietės?
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Rykantuose be traukiniu yra 4 poros per diena 203 Elektrenai - Vilnius, 2 poros Kaunas - Vilnius per Jonava, ir 1 pora Vilnius - Raseiniai. Bet kiek girdejau traukinys uz autobusa brangesnis.

                              Comment


                                Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
                                Rykantuose be traukiniu yra 4 poros per diena 203 Elektrenai - Vilnius, 2 poros Kaunas - Vilnius per Jonava, ir 1 pora Vilnius - Raseiniai. Bet kiek girdejau traukinys uz autobusa brangesnis.
                                Nu nepasakyčiau, kad brangesnis traukinys už autobusą.. Sakyčiau kaip tik traukinys ppigesnis..
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Bet ar Rykantams neužtenka traukinio? Ar traukinių stotelė per toli nuo gyvenvietės?
                                  Vos ne vidury miestelio jinai.
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    O štai Vosyliukai ir Valai liks iš viso be VT. Be jokio! Manau, gyventojai būtų laimingi, jeigu juos bent jau iki Grigiškių privežtų.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Šiandien pastebėjau, kad Volvo 7700A (742) važiuoja dar nespėjus užsiverti durims, kaip kad Karosose. Gal aš nepastabus, bet man atrodo anksčiau šituose autobusuose taip nebuvo. O vis tik gal dėl greitųjų maršrutų išmontavo kažkokius ribotuvus?

                                      Comment


                                        Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                                        Šiandien pastebėjau, kad Volvo 7700A (742) važiuoja dar nespėjus užsiverti durims, kaip kad Karosose. Gal aš nepastabus, bet man atrodo anksčiau šituose autobusuose taip nebuvo. O vis tik gal dėl greitųjų maršrutų išmontavo kažkokius ribotuvus?
                                        Taip dažnai daro daugelis Volvo 7700 (A) vairuotojų ir jau gana seniai. Ir pradeda važiuot pypsint durų signalui.

                                        Comment


                                          Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                                          O vis tik gal dėl greitųjų maršrutų išmontavo kažkokius ribotuvus?
                                          Ne, viskas yra gerokai paprasčiau. Vairuotojas išjungė stotelių stabdį, todėl galima važiuoti su atidarytomis durimis. Tiesa, pypsėjimo tai neatjungia.
                                          Šiaip nuo tų jungiklių jau seniai praktiškai visuose autobusuose plombos yra nuplėštos.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X