Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Greitu metu laukite pasirodant 2-ojo troleibusų parko maršrutuose

    Atvaizdas
    Oho, net 4-rios durys.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Man įdomu kodėl antram parkui neatiduoda Berkhoff autobusus, kai jiems reikia žemagrindžių.

      Comment


        Parašė Peizazas
        Seniau taip buvo pas Ikarusus, bet manau užtenka ir 3-ų, nes jeigu yra daugiau sumažėja sedimų vietų.
        Šiuo metu svarbesnė yra autobusų talpa, o ne sėdimos vietos.

        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
        Man įdomu kodėl antram parkui neatiduoda Berkhoff autobusus, kai jiems reikia žemagrindžių.
        Lyg ir būta tokių kalbų, bet dabar viskas nutilo. O žemagrindžių trūkumas buvo būtent trumpų. Dabar gi situacija stabilizavosi, juolab kad nuo vasario 2 parkas neteko daug grafikų.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          2-am troleibusų maršrute šiandien dirba #1692
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė Peizazas
            Seniau taip buvo pas Ikarusus, bet manau užtenka ir 3-ų, nes jeigu yra daugiau sumažėja sedimų vietų.
            Žinau. Ir visiems vietų užtekdavo užteks ir šiame vietų.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Parašė Peizazas
              Kad užteks niekas nesiginčija, bet, kad nebus kelių sedimų vietų tai čia faktas kaip blynas. Bet nuo to niekas nenumirs tikėkimes, čia tik šiaip pastebėjimas

              Jau net neįprasta pamatyti autobusą su keturiomis durimis.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Tai Karosos jau ne 4 durų?
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Tai Karosos jau ne 4 durų?
                  Jos į tą dalyką neįeina, nes jos yra panašios į IKarusus, o šis MB yra net neįprastas, kaip įprasta būna MB yra tik 3 arba 2 durys.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    Jos į tą dalyką neįeina, nes jos yra panašios į IKarusus, o šis MB yra net neįprastas, kaip įprasta būna MB yra tik 3 arba 2 durys.
                    Ką? Karosos panašios į Ikarusą, o Mercedes ne, nes durų skaičius skirtingas? O tai dėl ko dar Karosos yra Ikarusų giminės?

                    Comment


                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                      Ką? Karosos panašios į Ikarusą, o Mercedes ne, nes durų skaičius skirtingas? O tai dėl ko dar Karosos yra Ikarusų giminės?
                      Ir dėl stačių bei aukštų laiptų.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Beje, ar pastebėjote, jog pradedant nuo vidurinių durų link galo visos durys išsitraukiamojo-čiuožiamojo tipo?

                        Comment


                          2014-02-20:
                          53 784;
                          26 943.
                          Paskutinis taisė Mantas95; 2014.02.20, 15:12.

                          Comment


                            Ganėtinai įdomus derinys: 1 maršrutu dirba 951, o 2 maršrutu - 959 ir 967.
                            17 maršrutu - 203.
                            26 maršrutu - 189 ir 943. 188, spėju, lūžo.
                            63 maršrutu jau dirba standartinio dydžio autobusas 727.
                            65 maršrutu - 066.

                            Comment


                              O cia is tikruju vilnius pirko Mercedes-Benz O405G is Connexxion AP?
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                Jos į tą dalyką neįeina, nes jos yra panašios į IKarusus, o šis MB yra net neįprastas, kaip įprasta būna MB yra tik 3 arba 2 durys.
                                Miesto Karosos visada turėjo 2+2+2+2 durų schemą, išsskyrus priemestinius kur durys visos siauros ir schema 2+2+2. Apie priesmestines Karosas paėmiau pavyzdį, kurie eksploatuojami Čekijoje.

                                Nereikia pamiršti, kad ir Mercedesai yra įvairių modifikacijų. Iš egzotiškų trumpų - Mercedes benz 0405N2 su 2+2+2 durų schema. Tokį egzempliorių eksploatuoja Klaipėda >>
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                  O cia is tikruju vilnius pirko Mercedes-Benz O405G is Connexxion AP?
                                  Taip. Kodėl abejoji, kad tai yra tiesa?
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    2014-02-21 d. 820 dirbęs 36 sugedo apie 11:09 val., neišvyko į maršrutą. Vakar šis autobusas dirbęs A50 irgi sugedo apie 22 val.

                                    Rezervinis dar į A36 maršrutą neišvyko. Du reisai 2 grafiko neįvyko tai yra link Pagubės ir iš Pagubės link Žalgirio st.

                                    821 išvykęs iš rezervo į A36 maršrutą ties Jeruzalės st., apsisuko ir grįžo į parką.

                                    Vietoje jų dirba 766.
                                    Paskutinis taisė Naujaneriai; 2014.02.21, 13:21.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Norėjau paklausti: Nematėte, ar 2G maršruto autobusai šiandien važiavo prigrūsti? Ar daug žmonių išlipo prie LITEXPO?

                                      Comment


                                        Dar kartą tokia pati situacija, kad ir 1, ir 2 maršrutu dirba Solariai (950 a1; 959 ir 965 a2).
                                        16 maršrutu dirba 765.
                                        26 maršrutu - 066.
                                        27 maršrutu - 203.
                                        31 maršrutu nedirba standartiniai autobusai 356 ir 381. Šiandien čia galima pamatyti ir 170, ir 824. Na o 526, dirbęs šiame maršrute, buvo pakeistas kažkuriuo kitu autobusu.
                                        48 maršrutu MAN Lion's City kariauna - 946, 948 ir 949.
                                        74 maršrutu jau nepamenu kada dirbo 4 ilgi, visada 2-3 daugiausiai. Šiandien iš ilgų čia tik 129 ir 230.
                                        115 maršrute šiandien pabuvojo 029, 192, 193, 196, 921.

                                        147 yra "greitasis" autobusas, iki reformos dirbęs 74 maršrutu, dabar migruojantis tarp G maršrutų (šiandien 2G).
                                        6G šalia etatinių 276, 277, 530, 511 (jau pusiau etatinis), 057 (salyginai persikraustęs iš 74 maršruto) dirba dar ir 869.
                                        Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2014.02.21, 16:04.

                                        Comment


                                          Šiandien pirmą kartą po 10 metų pertraukos man teko važiuosi karosa (į stotį).... 1G lemtingoji 405.
                                          Grįžau 597

                                          Comment

                                          Working...
                                          X