Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O aš jau buvau spėjęs nusistebėti, kaip čia 784 32-am maršrute dirba.

    Comment


      Dėl tam tikrų priežasčių, pas Volvo tos švieslentės išsikulia pačios... Ne pirmas ir ne paskutinis kartas.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Dėl tam tikrų priežasčių, pas Volvo tos švieslentės išsikulia pačios... Ne pirmas ir ne paskutinis kartas.
        Blogai pagamintas stiklas, kad dažnai Volvo švieslentės išsikulia pačios?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Manau, kad fizikai geriau atsakytų į šį klausimą.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Tai gal tiesiog nuo karščio stiklas išsiplečia ir sudūžta?

            Comment


              Aš tai manyčiau, kad, jeigu čia tikrai savaime sutrupėjo stiklas, tai greičiau kalta vibracija arba koks nors smūgis į duobę. Aišku, tai lemia stiklo ir jo įmontavimo kokybė.

              Comment


                Buvo atvejų, kai stiklas dūžo visai ne karštu oru ir lygiame kelyje be jokių duobių.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  087 šiandien pajudėjo 48 maršrutu.

                  Comment


                    Šiandien ryte 19 maršrute 2 grafiku ryte dirbo Mercedes Benz 0405GN #509. Atvykus iš Kauno 22:35 radau vietoj jo į rezervą išsiųstą Karosa B741 #129. Išvyko iš Stoties su 6min pavėlavimu
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Sveiki. Keletą kartų rašiau atsiliepimus vvt puslapyje ir iškart po to man į el. paštą atsiųsdavo trumpą pranešimą, kad gausiu atsakymą šiuo el. paštu. Tačiau po paskutinio atsiliepimo praėjo jau 2 savaitės ir atsakymo negavau. O rašiau štai dėl ko: 12 autobusų maršruto tvarkaraštis kryptimi Skaidiškės - Stotis yra pernelyg "ištemptas". Autobusai arba velkasi, kad važiuoti pagal grafiką, arba kartais važiuoja normaliu greičiu ir tada būna netgi taip (jei iš Skaidiškių išvažiuoja laiku), kad atvažiuoja į Stotį 7 minutėmis anksčiau laiko. Įdomiausia, jog važiuoti kryptimi Stotis - Skaidiškės darbo dienomis skiriama 6 minutėmis mažiau, nors nematau jokio pagrindo tokiam skirtumui atsirasti. Ši problema ypač aktuali dabar, kai įvesta naujoji el. bilieto sistema - keleiviams apsimoka, kad vt važiuotų kuo greičiau.
                      Taip pat rašiau apie 12 ir 16 autobusų maršrutų dubliavimąsi: vakare yra 16 maršruto reisas Stotis - Nemėžis - Skaidiškės - Rudamina - Stotis, stotelėje "Rudamina" jis būna 18:13. Tačiau toje pačioje stotelėje 18:10 važiuoja į Stotį ir 12, todėl 16 geriau tegul važiuotų į Stotį per Nemėžį, kaip įprasta - daugiau keleivių surinktų.
                      Taigi, norėčiau paklausti: per kiek laiko man turėtų atsiųsti atsakymą (jei išvis atsiųs)? Gal Jūsų tarpe yra kas nors įtakingesnis, kas galėtų iškelti šį klausimą vvt įmonėje?

                      Comment


                        Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                        Sveiki. Keletą kartų rašiau atsiliepimus vvt puslapyje ir iškart po to man į el. paštą atsiųsdavo trumpą pranešimą, kad gausiu atsakymą šiuo el. paštu. Tačiau po paskutinio atsiliepimo praėjo jau 2 savaitės ir atsakymo negavau. O rašiau štai dėl ko: 12 autobusų maršruto tvarkaraštis kryptimi Skaidiškės - Stotis yra pernelyg "ištemptas". Autobusai arba velkasi, kad važiuoti pagal grafiką, arba kartais važiuoja normaliu greičiu ir tada būna netgi taip (jei iš Skaidiškių išvažiuoja laiku), kad atvažiuoja į Stotį 7 minutėmis anksčiau laiko. Įdomiausia, jog važiuoti kryptimi Stotis - Skaidiškės darbo dienomis skiriama 6 minutėmis mažiau, nors nematau jokio pagrindo tokiam skirtumui atsirasti. Ši problema ypač aktuali dabar, kai įvesta naujoji el. bilieto sistema - keleiviams apsimoka, kad vt važiuotų kuo greičiau.
                        Taip pat rašiau apie 12 ir 16 autobusų maršrutų dubliavimąsi: vakare yra 16 maršruto reisas Stotis - Nemėžis - Skaidiškės - Rudamina - Stotis, stotelėje "Rudamina" jis būna 18:13. Tačiau toje pačioje stotelėje 18:10 važiuoja į Stotį ir 12, todėl 16 geriau tegul važiuotų į Stotį per Nemėžį, kaip įprasta - daugiau keleivių surinktų.
                        Taigi, norėčiau paklausti: per kiek laiko man turėtų atsiųsti atsakymą (jei išvis atsiųs)? Gal Jūsų tarpe yra kas nors įtakingesnis, kas galėtų iškelti šį klausimą vvt įmonėje?
                        Jie prieš atsakydami analizuoja jūsų pateiktą informaciją. Turėtų atsakyti, tik turėkite kantrybės. Beje, jūsų problemos nebeliks nuo rugsėjo 1-sios, kai grąžins žienos tvarkaraščius.

                        Comment


                          Norėčiau pasidomėti, kodėl Žemųjų Panerių stotelėje yra užankeruotas iešmas, skirtas įvažiuoti pertraukiamiems troleibusams į atstovos aikštelę?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Norėčiau pasidomėti, kodėl Žemųjų Panerių stotelėje yra užankeruotas iešmas, skirtas įvažiuoti pertraukiamiems troleibusams į atstovos aikštelę?
                            Tai visada gi taip ir būdavo. Į tą aikštelę važiuoja tik ribotas skaičius troleibusų, kitiems troleibusams tas iešmas tik bereikalingai trukdytų.

                            Comment


                              Kaip jie ivažiuoja?

                              Comment


                                Schema tokia:

                                1. Atvažiuojama bendrais laidais.
                                2. Įkišamas snapas į aikštelę (tiek, kad nenukristų ūsai).
                                3. Sustojama ir išleidžiami keleiviai (jei jų yra).
                                4. Vairuotojas išlipęs permeta ūsus ant tų užankeruotų laidų.
                                5. Parkuojamasi į savo stovėjimo vietą.

                                Comment


                                  Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                  Sveiki. Keletą kartų rašiau atsiliepimus vvt puslapyje ir iškart po to man į el. paštą atsiųsdavo trumpą pranešimą, kad gausiu atsakymą šiuo el. paštu. Tačiau po (......)
                                  Galį atsiustį ir spalį.Čia jau nuo asmens priklauso

                                  Comment


                                    Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                    3. Sustojama ir išleidžiami keleiviai (jei jų yra).
                                    Pala, pala, kažkur 50 metrų prieš įvažiavimą yra stotelės ženklas, kur ir išlaipina keleivius pertraukiamo grafiko troleibusai. Tą vietą ir turėjai omeny?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Taip.

                                      Comment


                                        Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                        Sveiki. Keletą kartų rašiau atsiliepimus vvt puslapyje ir iškart po to man į el. paštą atsiųsdavo trumpą pranešimą, kad gausiu atsakymą šiuo el. paštu. Tačiau po paskutinio atsiliepimo praėjo jau 2 savaitės ir atsakymo negavau.
                                        Rašyti reikia tiesiogiai Susisiekimo paslaugoms į info@vilniustransport.lt - tada tavo laiškas neturėtų pasimesti.

                                        Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                        Ne, čia tas nuimtas yra turbūt nuo 7-o. Į parką turėtų grįžti 23 troleibusai, o grįžta 22, užtat 18A-ame maršrute grįžta 6 vietoj 5.
                                        Dar kartą peržvelgiau grafikus - pagal mane į 7 ryte išvažiuoja 21 troleibusas, o grįžta vakare jau 22. Tas 22-asis pirma važiuoja 1 ratą 18-u, o jau po to grįžta į 7. Tas pats ir su 1 troleibusu iš 8, kuris irgi savo darbo dieną pradeda 1 ratu 18-u.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Pala, pala, kažkur 50 metrų prieš įvažiavimą yra stotelės ženklas, kur ir išlaipina keleivius pertraukiamo grafiko troleibusai. Tą vietą ir turėjai omeny?
                                          Ne. Kiek žinau ta stotelė išvis nėra naudojama. Nors jos tokia idėja galėtų būti. Bent jau kai aš važiavau vienu iš tokiu troleibusu, užsibaigiančiu Žemųjų Panerių st., tai mus išlaipino kaip šunis, jau įvažiavęs priekiu į tą aikštelę,

                                          Comment

                                          Working...
                                          X