Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš irgi nesitikėjau, kad garažiniai bus 990-999. Dar plius švieslentės iš Säffle paimtos...
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
      Aš irgi nesitikėjau, kad garažiniai bus 990-999. Dar plius švieslentės iš Säffle paimtos...
      Tai originalios svieslentes. Tokios yra ir pas visus NG313. Jas tiesiog suprogramavo.

      Comment


        Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
        Tai originalios svieslentes. Tokios yra ir pas visus NG313. Jas tiesiog suprogramavo.
        Nu gal. Tiesiog atrodė labai panašios į Säffle 5000 .
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
          Nu gal. Tiesiog atrodė labai panašios į Säffle 5000 .
          Daugumoje Säffle 5000 yra kitokios švieslentės - Mobitec - su kitokiais valdymo pultais. Šiaip įdomu, koks pultas yra pas šiuos Neoplan, nes šiaip tai VVT neturi (iki šiol neturėjo) įrangos perprogramuoti kitas tokias švieslentes (Krueger?) ant keleto Saffle 5000, MB O405N2/GN/GN2 CNG bei MAN NG313 CNG. Pastarieji autobusai neturi jokių naujų maršrutų, atsiradusių po 2013-07-01.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Mettal, jau gali pažymėt fotobuse, kad 877 važiuojantis, šiandien 2G. Per jį namo grįžau per vėlai... vėlavo, o žmonių - katastrofa, neįsėdau. Rygos st. (link ateities g.) reisai 15h: 12 23 37 52. Poto tik 16: 05. Tai šiandien 15:52 reisas vėlavo apie 6min.... ,poto šeip ne taip įsėdau į 16:05 (775), bet vėlavo apie 5min... mėsmalė taip pat. Reikia padidint labai būtinai reisus 15h.
            Koks susisiekimo paslaugų paštas? Nusiųsiu skundą.

            Comment


              info@vilniustransport.lt Bet greičiausiai tau atsakys - "naudokitės 48 ir 55", bet pabandyti tikrai verta. 887 bus pažymėtas (pats gi gali įvedinėti taisymus).
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Ačiū už nuorodą
                48 man netinka, o 55 man labai tiks nuo rugsėjo 15d. kai keičiasi tvarkaraščiai, tada Rygos st. bus 15:44 man kaiptik
                Paskutinis taisė Mantas95; 2014.09.12, 16:22.

                Comment


                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                  Ačiū už nuorodą
                  48 man netinka, o 55 man labai tiks nuo rugsėjo 15d. kai keičiasi tvarkaraščiai, tada Rygos st. bus 15:44 man kaiptik
                  arba vaziuoju@vilniustransport.lt
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Kalbant apie tvarkaraščius. Pvz., 18 maršrutas iš Naujosios Vilnios nuo 15 iki 17 valandos veža mokinius link Galgų, tačiau per dvi valandas yra tik 4 reisai, ko pasekoje autobusas atvažiuoja ir išvažiuoja jau vėluodamas ir sausakimšas. Dar vienas pastebėjimas: nuo 21 valandos link Naujosios Vilnios kiekvienu reisu važiuoja maksimum 10 keleivių per visą maršrutą.

                    Kadaise forume buvo diskusija dėl 67 maršruto trumpinimo. Realybėje stebint vaizdą susidaro įspūdis, kad toks sutrumpinimas būtų tragiškas variantas. Dienos metu po pamokų važiuoja pilnas autobusas mokinių link Kalno gatvės ir jie, natūralu, netilptų į 115. Reikėtų svarstyti kitą variantą.

                    Comment


                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                      <...>
                      Kadaise forume buvo diskusija dėl 67 maršruto trumpinimo. Realybėje stebint vaizdą susidaro įspūdis, kad toks sutrumpinimas būtų tragiškas variantas. Dienos metu po pamokų važiuoja pilnas autobusas mokinių link Kalno gatvės ir jie, natūralu, netilptų į 115. Reikėtų svarstyti kitą variantą.
                      Tais laikais, kai mokiniai važiuoja iš pamokų, galima palikti reisus iki Kalno gatvės. Aišku, reiktų bent jau minimalaus grafikų derinimo su 115-u maršrutu
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Sveiki, šiandien pastebėjau įdomų reiškinį. Dėl Danske Bank maratono pakeitus maršrutus pastebėjau štai tokią anomaliją - T15, Solaris, sekmadienį!


                        Viso dydžio foto http://imgur.com/3nFiB Atsiprašau už kokybę

                        Comment


                          Parašė kalabacharka Rodyti pranešimą
                          Sveiki, šiandien pastebėjau įdomų reiškinį. Dėl Danske Bank maratono pakeitus maršrutus pastebėjau štai tokią anomaliją - T15, Solaris, sekmadienį!
                          Atvaizdas


                          Viso dydžio foto http://imgur.com/3nFiB Atsiprašau už kokybę
                          Šitas galėjo dirbti šeštu maršrutu. Kadangi neužteko SD kortelių kurias deda į švieslentes, kažkodėl įdėjo 15 kortelę. Čia kiti geriau paaiškins.
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                            Kadangi neužteko SD kortelių kurias deda į švieslentes
                            Čia pokštas?
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė kalabacharka Rodyti pranešimą
                              Sveiki, šiandien pastebėjau įdomų reiškinį. Dėl Danske Bank maratono pakeitus maršrutus pastebėjau štai tokią anomaliją - T15, Solaris, sekmadienį!
                              Atvaizdas


                              Viso dydžio foto http://imgur.com/3nFiB Atsiprašau už kokybę
                              Kadangi pakeista 6 maršruto trasa sutampa su 15 maršruto trasa, tai rašyti numerį "15", mano manymu, yra logiškiau. Galima buvo paskelbti, kad 6 maršruto troleibusai nedirbs, o vietoj jų dirbs 15 maršruto troleibusai - keleiviams tai skambėtų paprasčiau.

                              Comment


                                Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                Kadangi pakeista 6 maršruto trasa sutampa su 15 maršruto trasa, tai rašyti numerį "15", mano manymu, yra logiškiau. Galima buvo paskelbti, kad 6 maršruto troleibusai nedirbs, o vietoj jų dirbs 15 maršruto troleibusai - keleiviams tai skambėtų paprasčiau.
                                Bet juk 15 važiuoja iki Titnago g., o šie "15-i" važiavo tik iki Valkininkų st.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  info@vilniustransport.lt Bet greičiausiai tau atsakys - "naudokitės 48 ir 55", bet pabandyti tikrai verta. 887 bus pažymėtas (pats gi gali įvedinėti taisymus).
                                  Na taip, siūlys Bet 55 dar labiau praretintas ir juo stengiamasi leisti tik trumpus autobusus, 48 maršrutas irgi stipriai praretintas dabar, lyginant su ikireforminiais laikais. Todėl logiška, kad 2G reikėtų dažninti, ir būtent ne piko metu. Tiesiog 2G maršrute "pikinis" kursavimo dažnumas trasoje Stotis-Santariškės (o būtent ta kryptimi vakare ir yra kur kas daugiau žmonių, nei priešingai) prasideda pakankamai vėlai - po 16 val., nors pats piko metas prasideda jau iki 15h. Taip yra dėl to, kad šio maršruto pertraukiamo grafiko autobusai stovi Santariškėse, ir vakare jiems dar reikia pravažiuoti iki Stoties.
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    Šiandien 992 2G

                                    Comment


                                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                      Šiandien 992 2G
                                      Siandien, 9.04h neatvaziavo 75-o marsruto autobusas i Mykolo Romerio stetele vaziuoti link Pilaites puses.
                                      Per realaus laiko stebejimo sistema, autobusas jau buvo Jovaro st.
                                      Nejaugi, gerokai anksciau nuvaziavo?

                                      Comment


                                        Sugedusi 192, kuris dirbo 65, jį pakeitė 946 II grafikas.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Šiandien 2G dirba 895.
                                          My Flickr
                                          My Trainpix

                                          Comment

                                          Working...
                                          X