Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
    O 2463 iškilmingai tapo rezervu

    Keista, rodos, anksčiau 2548 ir 2598 sugyvendavo kartu 8-ame maršrute.
    Na taip, kolega, esi visiškai teisus Atsigręžus į netolimą praeitį 2598 troleibusas buvo 16 maršrute, paskui perėjo į 8 (tarpe tarp 16 ir 8 maršrutų buvo dirbęs 11). Tuomet 2114 buvo tapęs rezerviniu, o 2548 turėjo remontą, tai į jo vietą stojo 2114, kuris dabar ir apsistojo šiame maršrute.

    Nebent Mettal gali parašyt visą troleibusų egzistencijos laikotarpį (kas kokiam maršrute dirbo)
    Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.09.21, 20:42.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Šiandien prie Balsių Mokyklos įvyko techninis eismo įvykis. Įvykio pradžia 2012–09–25 d. 12:54 val., įvykio pabaiga 2012–09–25 d. 13:35 val., į šį techninį eismo įvykį papuolė Mercedes-Benz O405 623 76/35A

      P. S. Kai persiųs man nuotraukas įdėsiu prie šio pranešimo trupučiuką vėliau.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė Pilaitis
        Kas atsitiko?
        Lengvoji mašina užstojo kelią ir autobusas nepravažiavo nuo 12:54 val., iki 13:35 val.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busa-59-259465

          Comment


            Galima buvo kažką ir pacituoti, arba bent jau paminėti porą žodžių, dėl ko man verta tą nuorodą spausti

            Juodas mėnuo troleibusams Vilniuje. Vienas degė, kitą sudaužė... Lieka, tikėtis, kad 2486 nesugalvos dėl to nurašyti. Beje, tai buvo rezervinis troleibusas. Koks troleibusas turėjo būti jo vietoje? Ne 2712?

            Gana kvailai skamba toks Kirkilo paaiškinimas, jog matau į save atskriejantį automobilį, bet vis tiek nestabdau ir nieko nedarau, kad išvengčiau avarijos. Avarijos metu gali būti sužalota kur kas daugiau žmonių ir daug rimčiau, negu tiesiog pastabdžius. Ir šiaip jo vairavimo kultūra yra gana žema. Ne vieną kartą jis man užkliuvo su savo vairavimu. Kaip jam čia pavyksta likti nekaltu, nežinau...

            Comment


              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
              Galima buvo kažką ir pacituoti, arba bent jau paminėti porą žodžių, dėl ko man verta tą nuorodą spausti

              Juodas mėnuo troleibusams Vilniuje. Vienas degė, kitą sudaužė... Lieka, tikėtis, kad 2486 nesugalvos dėl to nurašyti. Beje, tai buvo rezervinis troleibusas. Koks troleibusas turėjo būti jo vietoje? Ne 2712?

              Gana kvailai skamba toks Kirkilo paaiškinimas, jog matau į save atskriejantį automobilį, bet vis tiek nestabdau ir nieko nedarau, kad išvengčiau avarijos. Avarijos metu gali būti sužalota kur kas daugiau žmonių ir daug rimčiau, negu tiesiog pastabdžius. Ir šiaip jo vairavimo kultūra yra gana žema. Ne vieną kartą jis man užkliuvo su savo vairavimu. Kaip jam čia pavyksta likti nekaltu, nežinau...
              Kitąkart žinosiu. Šiaip geriau sudaužyta škoda, nei sudaužytas Solaris .

              Comment


                Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                Galima buvo kažką ir pacituoti, arba bent jau paminėti porą žodžių, dėl ko man verta tą nuorodą spausti

                Juodas mėnuo troleibusams Vilniuje. Vienas degė, kitą sudaužė... Lieka, tikėtis, kad 2486 nesugalvos dėl to nurašyti. Beje, tai buvo rezervinis troleibusas. Koks troleibusas turėjo būti jo vietoje? Ne 2712?

                Gana kvailai skamba toks Kirkilo paaiškinimas, jog matau į save atskriejantį automobilį, bet vis tiek nestabdau ir nieko nedarau, kad išvengčiau avarijos. Avarijos metu gali būti sužalota kur kas daugiau žmonių ir daug rimčiau, negu tiesiog pastabdžius. Ir šiaip jo vairavimo kultūra yra gana žema. Ne vieną kartą jis man užkliuvo su savo vairavimu. Kaip jam čia pavyksta likti nekaltu, nežinau...
                Šis vairuotojas yra chamiškas ir savo vairavimu, ir elgesiu su keleiviais. Išvis man idomu kas tokiam akiplėšai leido sėsti už troleibuso vairo?
                Dabar apie troleibusą. Iš nuotraukų matyti, kad nėra rimtų rėmo pažeidimų. Tad galima daryti prielaida, kad troleibusui bus atliekamas remontas. Tad galime tikėtis, kad jį dar išvysime gatvėse.

                Comment


                  Dar vienas iš šviežiai perdažytų autobusų - Mercedes benz 0405GN #056. Šiandien dirba 16 maršrute
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Dėl šitos nelaimės Asanavičiūtės gatvėje buvo sustojas troleibusų eismas. Nuo Karoliniškių poliklinikos stotelės iki turgelio suskaičiavau 15 trulikų, bet jų ten stovėjo gerokai daugiau(patyngėjau v eit skaičiuot). Tik vėliau atvarė techninis busiukas, TP darbuotojai pradėjo gaudyt trulikus atvažiuojančius nuo laisvės prospekto, ir nukreipinėjo juos atsargine troleibusų linija( yra palikta linijos dalis, skirta pasukti sankryžoje į dešinę). Bet tokių troleibusų pravažiavo tik 3-4.
                    Kalbant apie nelaimę, žiauru. Nėra žodžių.

                    Comment


                      Vienas iš VVT AP "Senamiesčio autobusų" (Fiat Ducato CNG - 921) buvo iškeliavęs į savaitgalį Estijoje, Tartu vykusią automobilių parodą "Moto(r)show 2012".
                      Šiandien (pirmadienį) jau buvo parvežtas atgal:

                      Comment


                        881 jau važinėja. Šiandien dirbo 53-iame maršrute.

                        Comment


                          881 turėjo elektronikos gedimą. Išvažiavo dėka parko entuziastų. Jokios pagalbos iš techninio skyriaus.

                          Comment


                            Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                            881 jau važinėja. Šiandien dirbo 53-iame maršrute.
                            Kad tamsta autobusas dar dirba 53-u maršrutu.

                            Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
                            881 turėjo elektronikos gedimą. Išvažiavo dėka parko entuziastų. Jokios pagalbos iš techninio skyriaus.
                            881 stovėjo 5 mėnesius remonte, kiek žinau viskas kas įmanoma autobuse yra pakeista naujom detalėm. Pavyzdžiui nauji dujų reduktoriai.

                            Comment


                              Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
                              881 turėjo elektronikos gedimą. Išvažiavo dėka parko entuziastų. Jokios pagalbos iš techninio skyriaus.

                              Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                              881 jau važinėja. Šiandien dirbo 53-iame maršrute.
                              Kažkas vėl ne taip. Išdirbo kelias dienas, kaip vėl sugedo. Apie 15.40 techninė pagalba rengėsi tempti jį(881) atgal į parką.
                              Paskutinis taisė FRT; 2012.10.10, 15:13.

                              Comment


                                Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                Kažkas vėl ne taip. Išdirbo kelias dienas, kaip vėl sugedo. Apie 15.40 techninė pagalba rengėsi tempti jį(881) atgal į parką.
                                Visų pirmą tamstą, autobusas ne kelias dienas dirba, o tik antroji šiandien darbo diena buvo 881 autobusui.
                                Visu antrą kaip matau jum čia yra labai juokinga kad autobusą partempė, o ko čia stebėtis? Juk autobusas 5 mėnesiai remonte stovėjo, nenustebčiau jei ir rytoj su juo kažkas atsitiktų, o partempė jį šiandien todėl nes aušinimo skystis išbėgo, o kad čia juokingo kas būtų tai nieko čia nematau. Čia bėda yra ir tyčiotis iš to manau nereikia.

                                Comment


                                  2551 buvo nutemptas su MAZu į parką

                                  Comment


                                    Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                    Visų pirmą tamstą, autobusas ne kelias dienas dirba, o tik antroji šiandien darbo diena buvo 881 autobusui.
                                    Visu antrą kaip matau jum čia yra labai juokinga kad autobusą partempė, o ko čia stebėtis? Juk autobusas 5 mėnesiai remonte stovėjo, nenustebčiau jei ir rytoj su juo kažkas atsitiktų, o partempė jį šiandien todėl nes aušinimo skystis išbėgo, o kad čia juokingo kas būtų tai nieko čia nematau. Čia bėda yra ir tyčiotis iš to manau nereikia.
                                    Aišku, negalima pasijuokti, juk ir autobusas turi jausmus...

                                    Comment


                                      # 651 šiandien 11:45 pastebėtas Kalvarijų-Ozo gatvių sankryžoje su užrašu "Užsakytas". Važiavo link Akropolio.

                                      Comment


                                        Labai atsiprašau, jei praleidau pranešimą kokį senesnį, bet man būtų labai įdomu sužinot, ar 12-ame maršrute jau nebeišvysime Solarių? Jei ne, tai nuo kada čia taip? Nes birželį dar buvo... Kitas klausimas, pastebėjau, kad 19-ame maršrute atsiranda visai jam nepriklausančių Solarių iš abiejų parkų, mačiau: 1679, 1700, 1703, 1709, 2684, 2695, įtariu, kad buvo ir daugiau... Gal kas žino kokiu tikslu šita sumaištis?
                                        Dar klausimėlis: gal kas žino kas nutiko Solariui 1681, nes transphoto.ru rodo, kad jis sugedęs ar ką (geltona spalva pažymėtas)? Ačiū
                                        Paskutinis taisė 1681; 2012.10.12, 21:21.

                                        Comment


                                          Parašė 1681 Rodyti pranešimą
                                          Labai atsiprašau, jei praleidau pranešimą kokį senesnį, bet man būtų labai įdomu sužinot, ar 12-ame maršrute jau nebeišvysime Solarių? Jei ne, tai nuo kada čia taip? Nes birželį dar buvo... Kitas klausimas, pastebėjau, kad 19-ame maršrute atsiranda visai jam nepriklausančių Solarių iš abiejų parkų, mačiau: 1679, 1700, 1703, 1709, 2684, 2695, įtariu, kad buvo ir daugiau... Gal kas žino kokiu tikslu šita sumaištis?
                                          Dar klausimėlis: gal kas žino kas nutiko Solariui 1681, nes transphoto.ru rodo, kad jis sugedęs ar ką (geltona spalva pažymėtas)? Ačiū
                                          1. 12 maršrute Solariai būna kiekvieną mėnesį (pvz: šį mėn. dirba 1678, o kitą dirbs 1702). Aišku, iš 12 maršruto keliauja viena Škoda į 17 maršrutą, iš kurio ir buvo pasiskolintas Solaris

                                          2. Matyt vairuotojai gauna vienadienę komandiruotę į šiuos maršrutus, tad nieko čia stebėtino

                                          3. Matyt kažkoks gedimas pas jį, kad jau kuris laikas jo nesimato... Jei neklystu, jo 2mėn jau nematau gatvėse (berods 1449 pavaduoja 1681)
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X