Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man asmeniškai pilkos spalvos dažymo schema atrodo niūriai, kaip ir laidotuvių. Manau reikia pasirinkti vieną dažymo schema. O geltonai mėlyna manau Volvo 7700 visai gerai žiūrėtusi.
    Aš labai seniai, kai gyvenau kaune, bandžiau kauno autobusų dažymo schema pakeisti į raudonai mėlyną. Manau geriau atrodo negu viena raudona.

    Foto anksčiau buvo publikuotos Kauno viešojo transporto galerijoje.







    Comment


      Sorry, bet zinok ne..

      Comment


        Parašė FRT Rodyti pranešimą
        Na standartinė jau yra pabodus. Įvairovės tikrai reikia. Pvz, man patiko bandomojo MAN Lion's City dažymas. Atrodo gražiai, paįvairiną. Tykiuosi tie, kurios parvarys artimiausiu laiku bus būtent taip nudažyti. Jei jau prakalbom apie standartą, mano manymu, jei VOLVO 7700 būtų geltonai-mėlyni, atrodytų nekaip. (Beje, gal kas žaidžiat su fotošopu, pabandykite uždėt geltonai-melyna dažymą ant VOLVO, pažiūrėsim kas būtų.).
        Atrodytų žymiau gražiau, truputi pažiūrėjau Volvo autobusų uždėjęs geltoną ir mėlyna spalvas ir atrodo žymiau gražiau. Nes ta pilka spalva jau atsibodusi.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Gražiausia mano matyta "dažymo schema" yra ši: (Luxembourg Multiplicity)
          http://busglobe.com/images/4451.jpg . Tik gaila jog pas mus vargiai ar atsiras kažkas panašaus, nes ant šios neišeina reklamų klijuoti.

          Comment


            Dabartinė autobusų dažymo schema nėra labai gera, bet jei jau parkas pasirinko tokį variantą, juo turėtų dažyti visas transporto priemones. Kiek teko pabuvot Europos miestuose, skirtingai dažomų to pačio parko autobusų praktiškai nėra (užtenka pažiūrėti į Rygą ar Taliną). Vienodas dažymas padeda geriau susigaudyti ir miesto svečiams, o ir atrodo solidžiau. Manau, jog būtų protinga įvesti vienodą dažymą ir privatininkams, nes kai kurie net nesugeba nuklijuoti užsienietiškų užrašų nuo autobusų.

            Comment


              Man nepasiseka 3 dieną iš eilės. Ši diena, dėja, pati nepasisekusi.

              Bet prie esmės: Važiuoju sau ramiai 7 autobusu gar. nr. 882, tik šiek tiek pravažiavus Ąžuolo stotelę, autobusui užkišo lengvasis automobilis. Vairuotojas staigiai stabdė, ko pasekmėje keli keleiviai griuvo. Nutentėjo du žmonės. Atvažiavo policija ir medikai. Nuotraukų nedariau, tiesiog nepakilo ranka tokioje situacijoje.

              Comment


                Šiandien M2–76 maršrutu dirba mėlynas mikroautobusas.
                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                Comment


                  Parašė Mantas95
                  Sveiki! Esu šio forumo, ypač šios temos naujokas! Mano mėgstamiausias,įdomiausias,mylimiausias,gražiausia s autobusas yra - Heuliez gx417! Jis mane žavi tuo, kad yra: 1. naujas ;2. Priekije (ant stogo) ,,ragai'' ;3. Modernus. Autobusais domiuosi labai. Gyvenu Jeruzalėje, tenais fiksuoju (skaičiuoju) dienos autobusus. Mano dienos tikslas: Kasdien pagauti heulieza. <...> Penktadienį nr. 874 lygtais važiuoja 36-as autobusas, <...>
                  1. Jis naujas nėra, nes yra gautas jau naudotas, VVT jį pradėjo eksploatuoti nuo 2009 m., tai yra tada jam buvo 9 metai. O dabar jis yra 12 metų senumo.
                  Penktadienį dirbo Pagubiniu maršrutu.
                  daugiau apie jį rasi čia ir dar gali peržiūrėti čia daugiau autobusų ir gauti jų info.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    NUO RUGPJŪČIO 6 D. KEIČIAMI 25 AUTOBUSŲ IR 4, 6, 18, 18A TROLEIBUSŲ MARŠRUTŲ TVARKARAŠČIAI

                    Comment


                      Hm... kol kas naujų tvarkaraščių neradau. Įdomu, kaip pasikeis ankstyvasis rytinis 4-o maršruto grafikas

                      Comment


                        Šitas pranešimas kartais netūrėtų būti perkeltas į tema [VLN] Vilniaus viešasis transportas?

                        Comment


                          Toks nenusisękęs - tikrai ne. Pilnas („Nuo rugpjūčio 6 d. atsižvelgiant į prašymus keičiami 25 autobusų ir 4, 6, 18, 18A troleibusų maršrutų tvarkaraščiai: autobusai ir troleibusai pradės važiuoti anksčiau, o darbą baigs vėliau.“) - taip.

                          Comment


                            SSnaiperis praneša, kad stotyje susidūrė 799 ir 836.

                            Comment


                              Parašė FRT Rodyti pranešimą
                              SSnaiperis praneša, kad stotyje susidūrė 799 ir 836.
                              Laukiam detalaus jo arba kito žinančio komentaro
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Laukiam detalaus jo arba kito žinančio komentaro
                                Avarija Stotyje (prie sankryžos su Seinų gatve, kur prie 16 troleibuso stoja) įvyko kažkur prieš 14:50. Greičiausiai kaltas bus 799 vairuotojas, nes jis per mažą atstumą tarp dujoko laikė. Pavažiavo truputį atgal ir trenkėsi. Laimei, Saffle #836 rankinį buvo užsitraukęs. Nukentėjusių nebuvo
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Kaip bebūtų keista, bet avariją sukėlė 836. Neoficiali priežastis - užsikirto akceleratoriaus pedalas. P.s. įkelkit kas nors nuotraukas, maniškės kažkodėl neįsirašė į atminties kortelę
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Kaip bebūtų keista, bet avariją sukėlė 836. Neoficiali priežastis - užsikirto akceleratoriaus pedalas. P.s. įkelkit kas nors nuotraukas, maniškės kažkodėl neįsirašė į atminties kortelę
                                    Povilas911 įmes.

                                    Comment


                                      Dėl išorinio pietinio aplinkelio tiesimo darbų keičiasi eismas Kirtimų g. - Eišiškių pl. - Durpių g. sankryžoje. Uždaryta dalis Durpių gatvės. To pasekoje keičiasi ir 42-o bei 78-o autobusų maršrutų eismas. Nuo šiol minėtų maršrutų autobusai atvykę Eišiškių pl. suka į dešinę į Kirtimų g. važiuoja iki Vaidotų sankryžos, ten įrengtame žiede apsisuka ir važiuoja visiškai naujai nutiesta kelio atkarpa lygiagrečiai Kirtimų g. iki Durpių g. - Parko g. sankryžos (tame tarpe dar sustodami Baltosios Vokės st.). Toliau senąja trasa iki Pagirių. Į miesto pusę važiuojama atgal tokia pačia tvarka. Keista, kad iki šiol niekur oficialiai nebuvo bent jau paminėta, kad apskritai toje sankryžoje kažkas ribojama.

                                      Comment


                                        Avarija V.Kudirkos ir M.K.Čiurlionio gatvių sankryžoje sutrikdė 4-o, 10-o, 11-o, 13-o, 17-o maršrutų troleibusų eismą Naujininkų kryptimi.

                                        Įvykio vietoje buvau truputį po 19h, kai jau buvo finalas. Mano skaičiavimais įvykio laikas turėjo būti ~18h, o jame dalyvavo 3-4 automobiliai. Automobiliai apgadinti nesmarkiai, buvo išsidėstę per tris eismo juostas. Nors aplinkybės man taip ir liko neaiškios. Gali būti, kad vienas automobilis buvo pasišalinęs. Troleibusų kirminas buvo nusiraitęs beveik iki Registrų centro įkalnėje. Eilėje stovėjo ir keli pertraukiamo grafiko troleibusai, tokiu metu jau turėję būti parke.

                                        Kelios nuotraukos:





                                        Comment


                                          2012.08.06 Su iškulta švieslente.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X