Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Šiandien: 711 dirba 5G
    516, įprastai dirbantis 55-u piko metu, dirbo 16-am piko metu
    Neseniai perdažytas 1607 šiandien dirbo 2-am maršrute žemagrindžiu grafiku.
    Nieko tokio. Ne vieną kartą esu matęs 2539 16-geltonu grafiku.

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      O kai 15-as buvo panaikintas, ar Solarių ir Škodų švieslentėse buvo išimtas 15-as maršrutas, ar paliktas?
      Nemanau, kad dėl to kas nors specialiai išiminėjo maršrutus. Štai dujiniuose autobusuose prieš pat maršrutų reformą dar buvo likę visokie 53A, 12grt. O kai kuriuose autobusuose jie dar turėtų būti likę, nes nėra su kuo perprogramuoti švieslenčių.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė Arelis Rodyti pranešimą
        Na, 15 troleibuso maršrutu labai retai dirba Škoda 14TrM, todėl pamaniau, kad švieslentės tiesiog buvo neužbprogramuotos.
        Dėl švieslenčių Škoda 14TrM troleibusuose nėra ko jaidintis. Visose šiuose troleibusuose yra suprogramuoti visi dabar esantys maršrutai, kaip ir kituose troleibusuose.

        Comment


          Parašė rvr Rodyti pranešimą
          Dėl švieslenčių Škoda 14TrM troleibusuose nėra ko jaidintis. Visose šiuose troleibusuose yra suprogramuoti visi dabar esantys maršrutai, kaip ir kituose troleibusuose.
          Yra ir niekada neegzistavusių maršrutų, pvz: 3 Saulėtekis-Naujininkai



          P.s. Jeigu kas nesupras, čia 10 maršruto troleibusas, kurio švieslentė kažkaip pakeitė skaičių iš 10 į 3.
          Paskutinis taisė 0570043; 2014.07.21, 23:36.

          Comment


            Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
            Yra ir niekada neegzistavusių maršrutų, pvz: 3 Saulėtekis-Naujininkai

            Atvaizdas


            P.s. Jeigu kas nesupras, čia 10 maršruto troleibusas, kurio švieslentė kažkaip pakeitė skaičių iš 10 į 3.
            Taigi jau buvo aiškinta tau dėl konkrečiai šito atvejo ir kitiems dėl visų kitų, kad Buse švieslentėse numeris ir maršruto kryptis įvedami atskirai ir jie yra nepriklausomi.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Nemanau, kad dėl to kas nors specialiai išiminėjo maršrutus. Štai dujiniuose autobusuose prieš pat maršrutų reformą dar buvo likę visokie 53A, 12grt. O kai kuriuose autobusuose jie dar turėtų būti likę, nes nėra su kuo perprogramuoti švieslenčių.
              Neseniai (praeitą savaitę) teko užmatyti 808-ą, dirbantį 12 maršrute ir švieslentėj buvo parašyta " 12 Rudamina". Klaidingas programavimas?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Na, faktas, kad taip būti neturėtų
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Vakar 87 dirbo 934.

                  Comment


                    55 973

                    19 2671
                    My Flickr
                    My Trainpix

                    Comment


                      Vėl vakar dienos įdomybė apie 87, iki vakaro dirbo 189, o vakare jau dirbo Senamiesčio mikroautobusas 918, 18:19 reisu nuo Vanaginės važiavo link Jeruzalės mačiau pylnas.

                      Comment


                        Šiandien 14.15 prie stoties sugedo 880. Mačiau, kaip jį traukė techninė pagalba.
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          Prieš 25 minutes Konstitucijos prospekte pastebėjau perdažytą 426-ą. Taip pat pirmasis NG272 su naujo šrifto garažiniu numeriu. Dirba 43-am.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Kad nebūtų diskusijų apie tą patį per kelias temas, pranešimai susiję su VT eismo sutrukdymo dėl avarijos Sietyno st. iškelti į temą Įvykiai, susiję su viešuoju transportu. Nuoroda į pirmą pranešimą apie šį įvykį: http://www.miestai.net/forumas/showt...308#post816308
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Nuo rugsėjo, matyt, vėl bus išnuomoti tie patys baltieji Berkhof, nes autobusų labai trūks. Šansų, kad sulauksime devėtų ilgų autobusų už tokią mažą kainą, iškart tokia didele partija ir dar vienodo modelio, yra nedaug.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Vakar 36 pertraukiamu grafiku dirbo 910. VVT išprotėjo, lauke +32 - +35, o į 36 trumpą 1-ą paleido, kai visi iš ežerų arba į juos plūsta... Geriau jau vakar būtų 66 tas trumpas buvęs, nes tą 910 vakar mačiau 36 reisu iš Pagubės (19:19) Jeruzalės st.(19:47), tai visiška mėsmalė autobuse buvo, košmaras.

                                Comment


                                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                  Vakar 36 pertraukiamu grafiku dirbo 910. VVT išprotėjo, lauke +32 - +35, o į 36 trumpą 1-ą paleido, kai visi iš ežerų arba į juos plūsta... Geriau jau vakar būtų 66 tas trumpas buvęs, nes tą 910 vakar mačiau 36 reisu iš Pagubės (19:19) Jeruzalės st.(19:47), tai visiška mėsmalė autobuse buvo, košmaras.
                                  Trūksta ilgų autobusų. Trumpi autobusai 36 būdavo ir ankstesnių metų vasarose. O šiemet trumpus A36 leidžia dažniau, praktiškai galima kiekvieną dieną pastebėti trumpus tiek A36 ir A66.

                                  Bet gal 910 buvo iš rezervo?
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Ne, jis man rodos tikrai dirbo pertraukiamu. Tai, kad nekasdien, bet į savaitę kokius 3 kartus galima pamatyt arba tam arba tam maršrute trumpą.

                                    Comment


                                      746 24

                                      Comment


                                        Šopeno - Sodų sankryžoje prieš kelias dienas pastatytas nauja kryžmė, kuri pakeitė senąją
                                        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.07.29, 19:49.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Šiandien važiavau, tai mačiau ir gabaliukas linijos prieš iešmą nuo Sodų gatvės į Stoties gatvę pakeistas. Vakarykštė nuotrauka:
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X