Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Visų pirma, mobiliosiuose telefonuose veikia marsrutai.lt mobilioji versija su integruota greičiausio maršruto paieška. Antra, darbe juk turi kompiuterį- tai gali tiek peržiūrėti, tiek atsispausdinti ir VT grafikus, ir ieškomos vietovės žemėlapį. Galiausiai, jei labai reikia, gali nusipirkti miesto žemėlapį parduotuvėje. Kainuoja daugiausia 6-7 litus, o daugelis leidėjų dabar žemėlapiuose žymi ir VT maršrutus ir stoteles. Neieškok problemų ten, kur jų nėra.
    Darbo jau nebeturiu ir neturiu, kur atsispausdinti. Kaip nors du mėnesius vėluodamas į paskaitas pasikankinsiu su bereikalingu važiavimu į Turniškes ir stovėjimą jose.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
      35 į abi puses važiuoja tomis pačiomis gatvėmis. O 15 autobuso važiavimas iš Antakalnio yra kitoks nei į Antakalnį, nes į abi puses 15 važiuoja skirtingomis gatvėmis. Ir be reikalo pirmiausia į Turniškes važiuoja, geriau iš Antakalnio važiuotų tomis pačiomis gatvėmis, kaip važiuoja iš Turniškių į Antakalnį, net senos stotelės yra paliktos važiuojant nuo Antakalnio, tai matosi važiuojant link Antakalnio.
      Nu tai paprašyk savivaldybės kad atnaujintų ir tau specialiai atidarytų 15A maršrutą Antakalnis - Valakampiai, ten dar jam kaip tik yra stotelės paliktos apie kurias tu šnekėjai ir nebus jokių nei problemų, nei klausymų.
      Paskutinis taisė 1132; 2011.10.26, 21:23.

      Comment


        Nesuprantu, kaip zmones negali suprasti, kad valdzia vienam zmogui sugalvojus tikrai nekeis autobuso tvarkarascio. Visi susiderina kada ir kaip pasiekti keliones tiksla, o autobusas36 to padaryti negali. Jei turi problemu del a15 tai rinkis kita buda, kaip pasiekti keliones tiksla. Ir beje manau si tema yra skirta aptarti troleibusu ir autobusu eismui, o ne skundams, kad nepavyksta laiku pasiekti keliones tikslo.
        Paskutinis taisė rvr; 2011.10.26, 21:32.

        Comment


          Autobuse nr. 471 virš visų durų iš vidaus įrengti kažkokie aparatai. Ar čia keleivių skaičiavimo sistemą pradėjo diegti?
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
            Autobuse nr. 471 virš visų durų iš vidaus įrengti kažkokie aparatai. Ar čia keleivių skaičiavimo sistemą pradėjo diegti?
            čia greičiausiai kameros tame autobuse tie prietaisai virš durų jau seniausiai buvo
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis

              čia greičiausiai kameros tame autobuse tie prietaisai virš durų jau seniausiai buvo
              Nemanau, kad kameros, nes objektyvai nukreipti į apačią, o ne į saloną.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                Nemanau, kad kameros, nes objektyvai nukreipti į apačią, o ne į saloną.
                MB 0405 Castrosua #546 gale kamera irgi nukreipta į apačią
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Pas kai kuriuos MB O405G "su raudonomis sėdynėmis" jau mažų mažiausiai 2008 atsirado tie neaiškios paskirties cilindrai.
                  Castrosua kameros yra atjungtos. Kai jie dar nebuvo perdažyti ir be kabinų, kai kuriuose, atidarius galines duris, įsijungdavo maži nespalvoti televizoriai, rodantys vaizdą nuo tų durų. Dabar, man atrodo, yra išmontuoti.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Pas kai kuriuos MB O405G "su raudonomis sėdynėmis" jau mažų mažiausiai 2008 atsirado tie neaiškios paskirties cilindrai.
                    Castrosua kameros yra atjungtos. Kai jie dar nebuvo perdažyti ir be kabinų, kai kuriuose, atidarius galines duris, įsijungdavo maži nespalvoti televizoriai, rodantys vaizdą nuo tų durų. Dabar, man atrodo, yra išmontuoti.
                    Castrosua autobuse (542 ir 546) tikrai yra kameros [netgi pats savo akimis mačiau, kaip mažame televizoriuje atsiranda vaizdas].
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis

                      Castrosua autobuse (542 ir 546) tikrai yra kameros [netgi pats savo akimis mačiau, kaip mažame televizoriuje atsiranda vaizdas].
                      O kur tas televizorius? Pas vairuotoją kabinoje?
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                        O kur tas televizorius? Pas vairuotoją kabinoje?
                        taip [maždaug toj vietoj, kur yra "Mijola" kompiuteris]
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          taip [maždaug toj vietoj, kur yra "Mijola" kompiuteris]
                          Ne kur "Mijola",o virsuje virs vairuotojo galvos,arciau jo soninio stiklo. Mazas,nespalvotas televizorius,isijungiantis kai atidaromos durys. Jie veikia.

                          Comment


                            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                            Ne kur "Mijola",o virsuje virs vairuotojo galvos,arciau jo soninio stiklo. Mazas,nespalvotas televizorius,isijungiantis kai atidaromos durys. Jie veikia.
                            ot tu ir neteisus neesi važiavęs pas vairuotoją kabinoj "Castrosua" autobuse, todėl ir nežinai, kur tiksliai tas televizoriukas netgi prieky sėdintys keleiviai pas vairuotoją gali pamatyti tą televizoriuką
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              ot tu ir neteisus neesi važiavęs pas vairuotoją kabinoj "Castrosua" autobuse, todėl ir nežinai, kur tiksliai tas televizoriukas netgi prieky sėdintys keleiviai pas vairuotoją gali pamatyti tą televizoriuką
                              Kad tamsta neteisus esi! Esu vaziaves ir puikiai zinau,maciau ir parasiau kur tas televizorius yra imontuotas. Gal jau pagaliau pakanks skleisti dezinformacija ir klaidinti/kvailinti kitus kolegas!?

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                šiandien:

                                Fiat Ducato Maxi #917. Fiat centras, Ozo g.

                                Rodos ir šitas stovi pardavimui

                                [/URL]
                                917, šiandien 11 valanda nuvažiavo į Fiat servisą pats, gal techninė apžiura bus arba mažas remontas,bet ne pardavimas, jie priklauso VAP'ui iš dalies. O tas baltas buvo kaip bandomasis,todėl jo VAP'e nepamatysim, parko numerius jau nuėmė.
                                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                Comment


                                  Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                  917, šiandien 11 valanda nuvažiavo į Fiat servisą pats, gal techninė apžiura bus arba mažas remontas,bet ne pardavimas, jie priklauso VAP'ui iš dalies. O tas baltas buvo kaip bandomasis,todėl jo VAP'e nepamatysim, parko numerius jau nuėmė.
                                  dėkui už pataisymą
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    dėkui už pataisymą
                                    Arba garantinis remontas.
                                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                    Comment


                                      Šiandien mačiau tempiamą Olandų gatve lietuvišką troleibusą. Bet, kaip pastebėjau, be tų ūsų jis buvo

                                      Comment


                                        Šiandien ties Kongresų rūmais stovėjo ST 15AC #1703 su išdaužtais dviem šoninias langais ir dar šalia Škoda 14Trm #1651. Viduj vairuotojai mačiau popierius pildė, idomu kaip tie langai išbarškėjo...

                                        Comment


                                          Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
                                          Šiandien ties Kongresų rūmais stovėjo ST 15AC #1703 su išdaužtais dviem šoninias langais ir dar šalia Škoda 14Trm #1651. Viduj vairuotojai mačiau popierius pildė, idomu kaip tie langai išbarškėjo...
                                          O prieš 6-7 minutes Pylimo g. prieš 43 maršruto Karosą (397) užlindo 4 maršruto mikroautobusas ir ją užkliudė. Tiesa, nubrozdinimų praktiškai nesimatė, bet galiu užtikrinti, kad kaltas čia buvo mikroautobuso vairuotojas, nes pats mačiau visą autoįvykio eigą.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X