Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    P.S. 1720 troleibusas vis dar dirba 21 maršrutu?
    Vis dar. Šiandien mačiau.

    Comment


      Dėkui už informaciją dar niekada neteko važiuoti Amberiu...

      Comment


        1660, ko gero, bus gavęs gerą vietą 20-am maršrute
        1630 mačiau 17 sukiojosi, 1633 20-am, 1710 6-am
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          1660, ko gero, bus gavęs gerą vietą 20-am maršrute
          1630 mačiau 17 sukiojosi, 1633 20-am, 1710 6-am
          Kiek pamenu, VVT žadėjo, kad po reformos visuose maršrutuose dirbs Solariai. Ar tai tiesa? Ar vis dar yra maršrutų, kur nedirba žemagrindžiai troleibusai?

          Comment


            Yra. 14, 20, 3 (po pertvarkos), 18, 13 (ex 18A), 15, 12 (berods)
            Visuose maršrutuose? Tai neįmanoma + nesąmonė.. Nebent tik Solariai ir 15tr Škodos dirbs 16-am maršrute, pamaininiai Solariai T19..
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              yra. 14, 20, 3 (po pertvarkos), 18, 13 (ex 18a), 15, 12 (berods)
              visuose maršrutuose? Tai neįmanoma + nesąmonė.. Nebent tik solariai ir 15tr škodos dirbs 16-am maršrute, pamaininiai solariai t19..
              12 1698
              14 1719 turi buti

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Yra. 14, 20, 3 (po pertvarkos), 18, 13 (ex 18A), 15, 12 (berods)
                Visuose maršrutuose? Tai neįmanoma + nesąmonė.. Nebent tik Solariai ir 15tr Škodos dirbs 16-am maršrute, pamaininiai Solariai T19..
                VVT sakė, kad po reformos taip persiskirs troleibusus, kad kiekvienas maršrutas turės žemagrindį troleibusą.

                Comment


                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                  VVT sakė, kad po reformos taip persiskirs troleibusus, kad kiekvienas maršrutas turės žemagrindį troleibusą.
                  13,15 jo tikrai nebus.

                  Comment


                    12 maršrutu po 1 mėnesį pakaitomis dirba Solariai iš 17 maršruto.
                    18 maršrutu ryte darbo d. ir šeštadienį 1 ratas gali būti vykdomas Solario.
                    Kaip jau minėjo 0570043, 13 ir 15 leisti pačius geriausius troleibusus yra nelogiška, kadangi ten dirba tik pertraukiami grafikai.
                    P.S. čia turbūt nuo liepos 1 d. tokia naujiena (?) - Ž. Panerių žiede dabar yra paliekamas rezervinis troleibusas (lygtai 1529).
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                      VVT sakė, kad po reformos taip persiskirs troleibusus, kad kiekvienas maršrutas turės žemagrindį troleibusą.
                      3 troleibusu maršrutas kaip neturėjo žemagrindžio Soliario taip ir po liepos 1d neturi

                      Comment


                        Parašė UrbanCity Rodyti pranešimą
                        3 troleibusu maršrutas kaip neturėjo žemagrindžio Soliario taip ir po liepos 1d neturi
                        3 maršrutu dirbo Amberis, kuris yra žemagrindis.

                        Comment


                          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                          3 maršrutu dirbo Amberis, kuris yra žemagrindis.
                          Pritariu, visai pamiršau apie Amberius
                          Man kažkodėl zodis "žiemagrindis" iškarto asocijuojasi su Solaris troleibusais

                          Comment


                            Mane irgi nustebino rezervinis troleibusas 1529, stovintis Zemuosiuose Paneriuose. Ar jis stovės ir kitais mėnesiais, neaišku
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Turiu dar vieną klausimą: kuriems poskyriams priklauso greitieji maršrutai? Ar tiesiog atsižvelgiama į buvusius maršrutus (pvz. 1G, 4G, 6G aptarnauja 1 poskyris, nes jis aptarnavo a26, a30, a44, a47; 3G ir 5G aptarnauja 2 poskyris, nes jis aptarnavo a2, a6 ir a45)?
                              Taip pat norėčiau paklausti ar po reformos įvyko autobusų persiskirstymas tarp poskyrių?

                              Comment


                                Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                Turiu dar vieną klausimą: kuriems poskyriams priklauso greitieji maršrutai? Ar tiesiog atsižvelgiama į buvusius maršrutus (pvz. 1G, 4G, 6G aptarnauja 1 poskyris, nes jis aptarnavo a26, a30, a44, a47; 3G ir 5G aptarnauja 2 poskyris, nes jis aptarnavo a2, a6 ir a45)?
                                Taip pat norėčiau paklausti ar po reformos įvyko autobusų persiskirstymas tarp poskyrių?
                                1 poskyris- 1G, 2G, 6G, 2 poskyris- 3G, 4G, 5G. Bent aš tai nepastebėjau, kad po reformos autobusai būtų labai perskirstyti. Kaip ir anksčiau yra pavienių atvejų, kai vieno poskyrio autobusas atsiranda kitame.

                                Comment


                                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                  Turiu dar vieną klausimą: kuriems poskyriams priklauso greitieji maršrutai? Ar tiesiog atsižvelgiama į buvusius maršrutus (pvz. 1G, 4G, 6G aptarnauja 1 poskyris, nes jis aptarnavo a26, a30, a44, a47; 3G ir 5G aptarnauja 2 poskyris, nes jis aptarnavo a2, a6 ir a45)?
                                  Taip pat norėčiau paklausti ar po reformos įvyko autobusų persiskirstymas tarp poskyrių?
                                  Greitieji maršrutai padalinti po lygiai abiems poskyriams
                                  Iki balandžio 1 dienos A30 priklausė 1-am poskyriui, o A13 - 2-am poskyriui. Būtent tą dieną ir vyko apsikeitimas maršrutais
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Šianden abu 54 maršruto autobusai yra MAN Lion's city : 945 ir 947.

                                    Comment


                                      Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                                      1 poskyris- 1G, 2G, 6G, 2 poskyris- 3G, 4G, 5G. Bent aš tai nepastebėjau, kad po reformos autobusai būtų labai perskirstyti. Kaip ir anksčiau yra pavienių atvejų, kai vieno poskyrio autobusas atsiranda kitame.
                                      Mačiau fotografiją, kur 1G dirbo 878 autobusas, kuris priklausė antram poskyriui. Turbūt vienas iš tų pavienių atvejų.

                                      Fotografija

                                      Comment


                                        Tų pavienių atveju dabar daug, nes trūksta trumpų autobusų ir pačių vairuotojų.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Įdomus bei nemalonus pastebejimas. Neženkliai pakeistas 8to autobuso išvažiavimas iš Vaduvos st. Savaitgaliais važiavęs 17:51, dabar tiek internete, tiek stoteleje pakintam tvarkaraštyje turetu važiuot 18:08 (http://www.marsrutai.lt/vilnius/#Rou...66,1_66,1_1303 ). Tačiau, tiek šeštadienį, tiek sekmadienį važiavo pagal seną laiką. 17:51. Tiek aš, tiek keli iš troleibuso išlipe žmones nemaloniai nustebo, kai prieš nosi, beveik 15min ankščiau autobusas leidosi į kelione ypač turint omeny, kad sekantis turėjo važiuot po 2 valandų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X