Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar viena nesamonė, kaip buvo su 49 - internete, stotelėse ir pas vairuotoją kompiuteryje - vienas grafikas, o popierinis vairuotojo grafikas - visai kitoks. Kadangi esant nesutapimams būtina važiuoti pagal popierinį grafiką, tai ir gaunasi tokios nesamonės. Būtinai praneškite Susisiekimo paslaugoms (per Facebook'ą arba info@vilniustransport.lt).
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Ir šiandien 61-am maršrute dirba VanHool A508 #066
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        115 maršrute dirba abu naujokai Noge.

        Comment


          Dažnai "Amberius" siunčia i kitus maršrutus? Šian 1719 pastebėtas 14 maršrute.

          Comment


            Parašė Špionas Rodyti pranešimą
            Dažnai "Amberius" siunčia i kitus maršrutus? Šian 1719 pastebėtas 14 maršrute.
            Ne. Pastoviai 1719 bus 14-am.. Šiandien mačiau gale švieslentėj rašė "514"
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Ne. Pastoviai 1719 bus 14-am.. Šiandien mačiau gale švieslentėj rašė "514"
              Galėtų 14 naikinti, troleibusus atiduodant 4 maršrutui. Tada 4 piko metu važiuotų kas 5-6 minutes.

              Comment


                ... ir tokiu dažniu į Žemuosius Panerius vežiotų orą.
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Suprantu, kad pradėjus kažką naikinti, tai gali taip patikti, kad sunku ir sustoti , bet truputį pakentėkite, nebedaug jau laukti Pradėjus pirmosios tramvajaus linijos darbus (pagal studiją ir Zuoko žodžius, juos planuojama pradėti 2014 m.), bus imtasi maršrutų, einančių bet kuria šios trasos dalimi.

                  Garsioji Burinskienės studija, 22 psl.: "Tiesiant tramvajaus liniją naikinama pagrindinė centrinė troleibusų linija Pylimo, Sodų, Jogailos, Vilniaus ir Kalvarijų gatvėse. Panaikinus šią liniją nutrūksta ryšiai su skersinėmis linijomis Kareivių, J.Basanavičiaus ir Pamėnkalnio gatvėmis, todėl kontaktinis tinklas naikinamas ne tik šiose gatvėse, bet ir Verkiu, Lizdeikos gatvėse. Dėl mažo ekonominio efektyvumo papildomai siūloma naikinti
                  troleibusų eismą Naugarduko g. atkarpoje tarp Švitrigailos ir Kauno g., Titnago gatvėje."

                  119-120 psl.: "Troleibusų eismas naikinamas Pylimo, Jogailos, Kalvarijų, Kareivių, Verkių, Pamėnkalnio, Basanavičiaus, Naugarduko, Titnago gatvėse."

                  24 psl. pateikiami tiesiant pirmąją tramvajaus liniją naikinamų troleibusų maršrutų atstumai:
                  "1. Sodų, Pylimo, Jogailos, Vilniaus, Kalvarijų gatvės – 5,3km;
                  2. Kareivių gatvė- 2,4km;
                  3. Verkių g.- 0,70km;
                  4. Naugarduko gatvė – 0,74km;
                  5. J.Basanavičiaus gatvė – 0,87km;
                  6. Lizdeikos gatvė – 0,50km
                  7. Titnago gatvė – 1,4km
                  8. Pamėnkalnio gatvė – 0,73km
                  Viso panaikinama apie 12,64 km arba apie 20,5 procento esamo gatvių tinklo su troleibusų eismu."

                  Nesiremsiu 3.3.1 lentele, kadangi dalis joje siūlomų palikti maršrutų jau dabar yra panaikinti (kaip pvz. 8 ar 11), elementariai galima numanyti, kad elementariai kris dauguma maršrutų, kurių bent dalis trasos yra aukščiau išvardintose gatvėse.

                  Šiomis gatvėmis važiuoja: 1, 2, 3, 6, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20.
                  Yra daug žmonių, tikinčių, kad daug maršrutų iš šio sąrašo liks gatvėse?
                  Už Vilnių be tramvajų!

                  Comment


                    Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
                    Šiomis gatvėmis važiuoja: 1, 2, 3, 6, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20.
                    Yra daug žmonių, tikinčių, kad daug maršrutų iš šio sąrašo liks gatvėse?
                    1, 2, 7, 20 - į Stotį važiuos Švitrigailos gatve.
                    3 - T. Narbuto gatve į Antakalnį.
                    15 - maršrutas Stotis - Ž. Paneriai (tačiau jau dabar jis nereikalingas)
                    16, 18 - liks kaip ir dabar

                    6, 10, 12, 14 - naikinami.

                    Comment


                      Šiandien № 066 dirba 87 maršrute

                      Comment


                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                        Šiandien № 066 dirba 87 maršrute
                        O #067 - 21-am
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Šiandien 17 val iš autobuso parko buvo nuvaryti Mercedes-Benz O530 Citaro autobusai į antrąjį troleibusų parką. Gar. numeriai: 151, 157, 158
                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                          Comment


                            Parašė rat
                            Per 10 minučių užmačiau tris sugedusius autobusus - 87, traukiamą 48 ir dar vieną nenustatytą taipogi traukiamą. O sako troleibusai atgyvenę.
                            Kokie garažiniai numeriai?

                            Comment


                              Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                              Šiandien 17 val iš autobuso parko buvo nuvaryti Mercedes-Benz O530 Citaro autobusai į antrąjį troleibusų parką. Gar. numeriai: 151, 157, 158
                              150-as iš Šiaurės miestelio važiavo į 2-ąjį troleibusų parką.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Be šių MB Citaro dar apie 19 val. atvarytas vienas MB O405G Castrosua. Beje, 2 parke kaunietišku stiliumi stovi net 39 "konservai" iš 1 ir 2 parko Škodų 14Tr.
                                Kaunietiškas stilius - pakelti "ragai", kad spyruoklės nebūtų visą laiką įtemptos.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Be šių MB Citaro dar apie 19 val. atvarytas vienas MB O405G Castrosua. Beje, 2 parke kaunietišku stiliumi stovi net 39 "konservai" iš 1 ir 2 parko Škodų 14Tr.
                                  Kaunietiškas stilius - pakelti "ragai", kad spyruoklės nebūtų visą laiką įtemptos.
                                  545-as Justiniškėse stovės.
                                  Jeigu jau 39 "konservai" iš pirmo ir antro parko stovi "kaunietiškai" pakėlę ragus, reiškia, kad jie ir bus siunčiami į Kauną (reik taip manyt)
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Į Skaidiškes darbo dieną tikrai per mažai laiko buvo duota.. Galėjo vietoj 33min padaryti 36min.. Analogiškai ir į Stoties pusę. Pats esu važiavęs šiuo maršrutu ir puikiai žinau visą situaciją..
                                    Turiu įrodymą, jog 33 minutės tikrai nėra per mažai trasos įveikimui. Šiandien, naudodamasis eismo realiu laiku žemėlapiu pastebėjau, jog kryptimi Stotis - Skaidiškės važiavęs autobusas, kuris Skaidiškių žiede turėjo būti 11:38, atvyko 11:36, o autobusas, važiavęs į Stotį ir turėjęs ten atvykti 11:46, atvyko 11:43 (t.y. vietoj pagal naują tvarkaraštį skiriamų 33 minučių užteko 30). Beje, tarpinėse stotelėse pastarasis autobusas kartais vėlavo.
                                    Taigi, paneigiu mitą, kurį kažkur esi minėjęs (o gal tai minėjo kas nors kitas), jog darbo dienomis iš Stoties į Skaidiškes vėluojama visais reisais.

                                    Comment


                                      Taigi, kokios naujienos dėl 2600 troleibuso? Nurašė?

                                      Comment


                                        Šianden abu 54 maršruto pamaininiai autobusai yra MB Citaro 154 ir 157 su nedirbančia švieslente.

                                        Comment


                                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                          Šianden abu 54 maršruto pamaininiai autobusai yra MB Citaro 154 ir 157 su nedirbančia švieslente.
                                          Švieslentės puikiai veikia, tik ne visi moka jomis naudotis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X