Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2014-03-24:
    26 828;
    55 trumpas - 932;
    65 066;
    O Vanaginė gyvena gerai, nes 87 908!
    Gal kas žino, ar ilgai dar Ž. Paneriai neturės ,,savo autobuso'' 940? Ar avarija toji buvo tokia jau smarki... KIek mačiau foto tai galas šiektiek pritrenktas.
    Paskutinis taisė Mantas95; 2014.03.24, 14:54.

    Comment


      Šiandien:

      56 757 (iš rezervo)
      88 931
      42 visi trumpi - 762 (žemagrindis grafikas), 831 (įprasta dirba ilgas šiuo grafiku) ir 866 (pertrauktas)
      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.03.24, 19:22.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Šiandien 1G net 6 trumpi autobusai:

        954, 821, 846, 794, 906, 754

        Po Kalėdų į remontą atsistojęs 1681 šiandien dirba įprastame 6-ame maršrute
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Šiandien 1G net 6 trumpi autobusai:

          954, 821, 846, 794, 906, 754
          906 1G (pertraukiamu grafiku) dirbs pastoviai iki š. m. balandžio mėn.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Šiandien, ryte 7:30 Jeruzalėj teko matyti iš toli ilgą Volvo, kurį tempė pagalbinė mašina. Gal yra kokių info koks tai buvo volvas (t.y. gar. nr.)?
            8 302.
            87 809.
            116 066.
            Paskutinis taisė Mantas95; 2014.03.25, 13:18.

            Comment


              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
              Šiandien, ryte 7:30 Jeruzalėj teko matyti iš toli ilgą Volvo, kurį tempė pagalbinė mašina. Gal yra kokių info koks tai buvo volvas (t.y. gar. nr.)?
              8 302.
              87 809.
              116 066.
              Sugedusi buvo #770, į pagalbą atvažiavo #016.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                2014-03-26:
                770 jau dirba, 16 maršrute.
                36 203.
                Paskutinis taisė Mantas95; 2014.03.26, 15:09.

                Comment


                  Mercedes benz 0520 Cito #028 šiandien dirba 11-am maršrute
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    11 maršrutu dirba 199.
                    Paskutiniu metu 55 maršrutu dirba ir trumpa mašina. Šiandien čia darbuojasi 935.
                    Abi trumpos Karosos irgi dirba: a68 - 203, a8 - 302.

                    Comment


                      Labai keista, kad 55 dirba tik 1 trumpa mašina - jų reikia ir daugiau. O savaitgaliais išvis visi 55 turėtų būti trumpi. 55 ilgas gali būti reikalingas tik darbo dieną ryte keliais reisais. Savaitgalį išvis kiek tik matau 55 - visad žmonių jame tiek, kad būtų tilpę ir į midibusą.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        Labai keista, kad 55 dirba tik 1 trumpa mašina - jų reikia ir daugiau. O savaitgaliais išvis visi 55 turėtų būti trumpi. 55 ilgas gali būti reikalingas tik darbo dieną ryte keliais reisais. Savaitgalį išvis kiek tik matau 55 - visad žmonių jame tiek, kad būtų tilpę ir į midibusą.
                        Savaitgalį ir 2G yra daug laisvesnis. Klausimas, nejau savaitgalį Laisvės pr. tiek mažai keleivių ar visi naudojasi T16? Suprasčiau, kad atkarpoje Santariškės - Pašilaičiai nėra daug keleivių, bet Pašilaičiai - Savanorių pr. teoriškai jų turėtų būti pakankamai.

                        Comment


                          Turint omenyje, kad savaitgaliais Laisvės pr. praktiškai nebuvo jokių maršrutinių taksi (11 važiavo neaišku kaip, neaišku kada ir vežiojo orą), tai dabartinis transporto kone padvigubėjimas ir nulėmė, kad nei A55, nei T16, nei 2G neturi daug keleivių.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Turint omenyje, kad savaitgaliais Laisvės pr. praktiškai nebuvo jokių maršrutinių taksi (11 važiavo neaišku kaip, neaišku kada ir vežiojo orą), tai dabartinis transporto kone padvigubėjimas ir nulėmė, kad nei A55, nei T16, nei 2G neturi daug keleivių.
                            Atsižvelgiant į tai, kad iš tiesų savaitgaliais keleivių srautas ten nėra didelis, man nesuvokiama yra, kokio velnio reikia 2G leisti ilgus autobusus tuo metu? Pustusčiai tik važinėja ir viskas, o apie A55 be jokio svarstymo turi būti paleistas trumpas autobusas tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Nebent darbo dienomis galima paleisti vieną ilgą pertraukiamu grafiku tik dėl didesnio keleivių srauto piko metu, o visi kiti be jokių išimčių turi būti trumpi.

                            Comment


                              Gal tada pagaliau vertėtų vieną ilgą autobusą (ar net du) siusti aptarnauti 10 maršruto?

                              Comment


                                Netenka matyti man 31 maršruto autobusų, tai noriu paklausti, ar ten tikrai reikia ilgų? Didelis ten srautingumas keleivių?
                                2014-03-27:
                                26 828.
                                Paskutinis taisė Mantas95; 2014.03.27, 14:39.

                                Comment


                                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                  Netenka matyti man 31 maršruto autobusų, tai noriu paklausti, ar ten tikrai reikia ilgų? Didelis ten srautingumas keleivių?
                                  Kadangi toje Vilniaus dalyje jis vienintelis, todėl keleivių pakanka. Taip pat prisideda ir Naujosios Vilnios keleiviai. Bet kasdien srautas vis skirtingas. Šio maršruto ypatumas - dienos metu iš Stoties juo važiuoja žymiai daugiau keleivių, nei rytinio piko metu į Stotį. Taip nutinka todėl, kad ryte vaikus į mokyklas dažniausiai veža tėvai, o iš mokyklos jie jau važiuoja patys autobusu. Vakarinio piko metu iš Stoties viskas priklauso nuo 74 maršruto grafiko. Taigi būna jis ir laisvesnis, būna ir sausakimšas, todėl 3-4 ilgi autobusai ir 1-2 trumpi pats tas. Ilgi autobusai kol kas tikrai reikalingi (kol nesutvarkys Paeglinės g. ir ja nepaleis 33 maršruto gyliau į Pavilnį).
                                  Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2014.03.27, 14:56.

                                  Comment


                                    Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                    Atsižvelgiant į tai, kad iš tiesų savaitgaliais keleivių srautas ten nėra didelis, man nesuvokiama yra, kokio velnio reikia 2G leisti ilgus autobusus tuo metu? Pustusčiai tik važinėja ir viskas, o apie A55 be jokio svarstymo turi būti paleistas trumpas autobusas tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Nebent darbo dienomis galima paleisti vieną ilgą pertraukiamu grafiku tik dėl didesnio keleivių srauto piko metu, o visi kiti be jokių išimčių turi būti trumpi.
                                    55 reikia leisti trumpas ir darbo diena ir savaitgali. 2g turi vaziuoti ilgi, nes dienos metu ten keleiviu tikrai yra ir ju daug. Viskas priklauso ar t16 pravaziavo pries 2g ar ne. Savaitgali t16 reikia pakeist pora pamaininiu grafiku i vienpamaininius ir galbut nuimti pora grafiku isvis.

                                    Comment


                                      Tas neatpažintas kodas 2-1370, pasirodo, priklauso 595.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Kažkaip seniai mačiau 600 ir realybei ir realaus laiko sistemoj, nejau jis sugedęs, ar irgi turi slapuką kaip 595?

                                        Comment


                                          Sveiki gal kas gali pasakyti buvusio 45 autobuso marsruto stoteles (nuo kur vaziavo iki kur)
                                          buciau dekingas
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X