Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
    Kažkaip seniai mačiau 600 ir realybei ir realaus laiko sistemoj, nejau jis sugedęs, ar irgi turi slapuką kaip 595?
    Paskutinę savaitę, kai jau turėjau įtarimų, kad 2-1370 yra 595 (nes porą kartų nespėjau jo pagauti "nusimuilinusio" iš 2G maršruto į parką, o parke sunkoka atskirti, kas yra kas ), realaus laiko sistemoje stebėjau ir kitus MAN NG262.

    Iš visų šešių (595-600) važinėjo tik 599. Na, ir 595 kartas nuo karto trumpam pasirodydavo.

    Kitų, dar neiššifruotų "slapukų", lyg ir nebuvo matyti.

    Comment


      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
      Sveiki gal kas gali pasakyti buvusio 45 autobuso marsruto stoteles (nuo kur vaziavo iki kur)
      buciau dekingas
      45 maršrutas. Prieš jį važinėjęs 45 greitasis maršrutas.

      Comment


        Pala, tai gaunasi taip, kad Man NG262 596-600 yra be jutiklių ir jų nerodo sistemoje?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          2014-03-28 d. 14:30 val. Bubilo g. sugedo MB Cito 028 dirbęs 65 maršrute. Bubilo g. išvažiavus iš stotelės Balsių Mokykla. Ir kitos transporto priemonės negali pravažiuoti, nes skersai sugedo. Rezervinis dar neatvyko.

          Iš Rezervo dirba 803. Taip pat sugedo Balsių mokykla st. 803 dirbęs 65. 803 pataisė vietoje.
          Paskutinis taisė Naujaneriai; 2014.03.28, 14:42.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Pala, tai gaunasi taip, kad Man NG262 596-600 yra be jutiklių ir jų nerodo sistemoje?
            Turbūt labiau tikėtina, kad 596, 597, 598 ir 600 dėl kažkokių priežasčių nevažinėja. Aišku, neatmestinas variantas ir dėl jutiklių nerodymo.

            Comment


              Jei neklystu, 598 yra iš tų, kurių nerodo. Visi likę pastaruoju metu važinėja gan retai, taip pat ir 600.

              Ridvija įsigijo dar vieną MB Sprinter mikroautobusą - beveik identišką dabar turimiems, tačiau yra nežymių skirtumų. Valstybinis numeris - HAU128, GPS daviklis - 9006 - paimtas iš GZZ065.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                O tai kur pastarasis padėtas, kad daviklį pakeitė?
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Neįsivaizduoju. Ridvijos "parke" buvo vienintelis HAB115, nors turėjo būti dar 3 mašinos: iš 11 turimų maršrutams reikalingi 7.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    2014-03-28 d., apie 18:50 val., st. Žaliasis tiltas viena policijos mašina stovėjo prie autobuso 500, o apie 19:20 val., prie to pačio autobuso toje pačioje vietoje jau stovėjo dvi policijos mašinos. Gal kas žinote, kas atsitiko tame autobuse?
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                      2014-03-28 d., apie 18:50 val., st. Žaliasis tiltas viena policijos mašina stovėjo prie autobuso 500, o apie 19:20 val., prie to pačio autobuso toje pačioje vietoje jau stovėjo dvi policijos mašinos. Gal kas žinote, kas atsitiko tame autobuse?
                      Sis autobusas buvo pastebetas apie 19.45 prie Panoramos, link naujojo Policijos komisariato vaziavo ko gero ( pirmine nuomone buvo, kad perduotas i 2TP).

                      Comment


                        Atsiradus 2G, aš nesuprantu, kodėl ilgi troleibusai vis dar dirba 16 maršrutu. Šiuo metu jie galėtų puikiai dirbti 2 maršrutu (perkeliant bent vieną troleibusą į pirmąjį parką), 4 maršrutu arba 7 maršrutu.

                        Comment


                          Šiandien 68-u maršrutu pamaininiu grafiku dirba 794, tuo tarpu vienpamaininiu 078. Neįprastas derinukas savaitgaliui šiam maršrute, atkreipus dėmesį į tai, kad čia dažniausiai darbuojasi midibusai.

                          29-u maršrutu pamaininiu darbuojasi 945 ir vienpamaininiu 703.

                          Vaidotų gyventojai šiandien komfortiškai ir prabangiai gyvena: 8-u maršrutu darbuojasi 950, o 3-u maršrutu - 943.

                          Pagirių gyventojai šiandien irgi turi kuom džiaugtis, vienu grafiku 78-am važinėja 939. Čia Soliariai arba Man'ai retai kada užklysta savaitgaliais. Kitu grafiku darbuojasi - 652.

                          Comment


                            Labai gerai, kad 68 grąžino didelius autobusus. Mano žiniomis, ten į midibusus ir mikroautobusus savaitgaliais labai sunku įsigrūsti.
                            O va 29 trumpas - čia naujiena. Bet tikrai logiška, nes žmonių ten ilgam autobusui nesusirenka.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Siandien:
                              53 marsrute dirba 778
                              11 marsrute dirba 825 ir 780
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Siandien:
                                53 marsrute dirba 778
                                11 marsrute dirba 825 ir 780
                                O kas čia keista kad 53 778???
                                11 maršrute net 2 standartiniai autobusai, įdomiai čia .

                                Comment


                                  2014-03-31:
                                  15 765.
                                  18 203.
                                  51 302.
                                  7 trumpas 818.
                                  vanhoolas 066 - 115.
                                  Dėl ankščiau minėtųjų 595-600, tai šiandien teko matyti 55 ir 595 ir 597.
                                  Paskutinis taisė Mantas95; 2014.03.31, 13:28.

                                  Comment


                                    Ryte 11 maršrutu dirbo midibusas (atrodo Neoplan).

                                    Comment


                                      Šiuo metu (16:30) rodoma, kad prie Žaliojo tilto, Šeiminyškių g. pradžioj ir Konstitucijos g. sustojė visi troleibusai, ir jie nejuda (0km/h) . Šiuo metu 10 troleibusų nejudančių.

                                      Comment


                                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                        O kas čia keista kad 53 778???
                                        778 yra 1 poskyrio autobusas, o 53 maršrutą šių metų kovo ir balandžio mėnėsiais aptarnauja 2 poskyris.
                                        78 maršrute dirba 2 poskyrio 701, nors maršrutas priklauso 1 poskyriui.
                                        T2 maršrute žemagrindžio grafiku dirba 1681.
                                        T4 maršrute pasirodė jau gana ilgai nematytas 1682.

                                        Comment


                                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                          Šiuo metu (16:30) rodoma, kad prie Žaliojo tilto, Šeiminyškių g. pradžioj ir Konstitucijos g. sustojė visi troleibusai, ir jie nejuda (0km/h) . Šiuo metu 10 troleibusų nejudančių.
                                          881, dirbęs 3G, sugedo sukdamas iš Kalvarijų g. į Konstitucijos pr. taip neleisdamas važiuoti troleibusams iš Šeimyniškių g. į Kalvarijų g. ir taip pat 9, 19 troleibusams link Žirmūnų pusės. Kai pro ten ėjau, kaip tik atvažiavo techninė pagalba ir autobusą nutempė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X