Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė denisas Rodyti pranešimą
    43 taip pat?
    Galima sakyti taip. Jo galinis punktas irgi yra netoli tos vietos. Aišku, šiektiek paeiti reikia, bet tikrai nedaug.

    Comment


      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
      Galima sakyti taip. Jo galinis punktas irgi yra netoli tos vietos. Aišku, šiektiek paeiti reikia, bet tikrai nedaug.
      Leiskite paklausti: KODĖL 1G ir 2G pradėjo važiuoti labai lėtai, o ne skraidyti kaip raketos? Nenuostabu, kad jie į stoteles atvažiuoja ne laiku, vėluoja keliomis minutėmis. Vakar pats važiavau 2G nuo Kaimelio st. iki Santariškių. Vėlavo 4-5 min. ir važiavo lėtai. Tai koks čia tolkas iš šių greitųjų autobusų? Ir be to, kokiam reikalui padarė, kad G maršrutai sustotų stotelėje prie Jeruzalės PC RIMI?

      Comment


        Parašė denisas Rodyti pranešimą
        Net ir Volvo 7700A? Galite duoti man jo nuotrauką, kuris dirbo šiame maršrute (jeigu žinoma tokia yra)
        http://fotobus.msk.ru/search.php?cid...nypub=1&st=120
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Negaliu įeiti, sako, kad reikia eiti per paiešką pagrindiniame puslapyje.

          Comment


            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
            Parašė denisas Rodyti pranešimą
            Net ir Volvo 7700A? Galite duoti man jo nuotrauką, kuris dirbo šiame maršrute (jeigu žinoma tokia yra)
            http://fotobus.msk.ru/search.php?cid...nypub=1&st=120
            Detali paieška Fotobus-e veikia tik registruotiems vartotojams.

            Ilgų autobusų 10-ame maršrute nuotraukų yra tik 4 ir visos Karosų:
            379 ir 408 - 2010 m. birželio mėn.
            123 vienaip ir kitaip - 2013 m. rugpjūčio mėn.

            Comment


              Parašė denisas Rodyti pranešimą
              Pričiom čia 22 ir 43? Abu maršrutai nepriveža keleivių prie Kaziuko mugės.
              Didžioji dalis keleivių galėjo persėsti Žaliajame tilte į 1G, todėl ir paleido ilgus šiame maršrute
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė denisas Rodyti pranešimą
                Pričiom čia 22 ir 43? Abu maršrutai nepriveža keleivių prie Kaziuko mugės.
                Pritom - priveža, ir dar kaip priveža.

                O 10 maršrutu ilgų Volvo nebuvo. Bent jau aš tokių atvejų nepamenu. Pilnai pervedus šį maršrutą ant trumpų autobusų (kelintais metais tiksliai - nepamenu), juo tik epizodiškai dirbdavo ilgi: Karosos B741/B841, Mersedesai O405G.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Pritom - priveža, ir dar kaip priveža.

                  O 10 maršrutu ilgų Volvo nebuvo. Bent jau aš tokių atvejų nepamenu. Pilnai pervedus šį maršrutą ant trumpų autobusų (kelintais metais tiksliai - nepamenu), juo tik epizodiškai dirbdavo ilgi: Karosos B741/B841, Mersedesai O405G.
                  Nežinote, kada 36 ir 66 maršrutais pradės važiuoti ilgi autobusai?

                  Comment


                    Parašė denisas Rodyti pranešimą
                    Nežinote, kada 36 ir 66 maršrutais pradės važiuoti ilgi autobusai?
                    Ko gero, vasaros pradžioje, kai atsilaisvins porą ilgų autobusų.

                    Comment


                      Jau yra aišku, kad visą vasarą 12 autobusų maršrute dirbs trumpi autobusai
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Jau yra aišku, kad visą vasarą 12 autobusų maršrute dirbs trumpi autobusai
                        Kodėl? Dėl to, kad mažas keleivių srautas?

                        Comment


                          Parašė denisas Rodyti pranešimą
                          Nežinote, kada 36 ir 66 maršrutais pradės važiuoti ilgi autobusai?
                          Greičiausiai dirbs trumpi autobusai, nes ilgi autobusai yra reikalingi G maršrutams.

                          Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                          Ko gero, vasaros pradžioje, kai atsilaisvins porą ilgų autobusų.
                          Nelabai yra nuo kur nuimti ilgus autobusus, visiems G maršrutams reikalingi ilgi autobusai, taip pat ilgi reikalingi 43, 53, 55, 73, 75 ir dar tuose, kuriuose šiuo metu jie kursuoja.

                          Praktiškai šią vasarą didžiausia tikimybė, kad bus tik trumpi autobusai, o ilgų nebus.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            2014-03-10:
                            13 302.
                            36 203.



                            Tokiu atvėju jei 36 66 vasarą nedirbs ilgi, tuomet reiktų dažninti grafiką, nes kai būna karštą, tai net ilgi autobusai važiuoja pilnut pilnutėliai.
                            Paskutinis taisė Mantas95; 2014.03.10, 15:20.

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              2014-03-10:
                              13 302.
                              Šiandien 36 - Karosa B832 203

                              Comment


                                Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                Kodėl? Dėl to, kad mažas keleivių srautas?
                                Vasaros metu mokiniai atostogauja. Jei teisingai supratau, A12 savaitgalį dirbs ilgi autobusai
                                O šiaip atšilus orams ilgi dirbs 17, 36, 39, 66 maršrutuose. Kaip bus iš tikro, pamatysim
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Vasarą mažinamas autobusų kiekis ne tik G maršrutuose. Jeigu vasarą dirbs panašus skaičius autobusų kaip ir praeitą vasarą, tai 1G dirbs 13 TP, 2G - 15 TP, 3G - 13 TP, 4G - 15 TP, 5G - 13 TP. 6G lieka tos pačios 8 TP. Taigi laimimos 18 TP; iš jų tikrai bus pakankamas kiekis ilgų autobusų, kurie galėtų aptarnauti 17, 36, 39 ir 66 maršrutus.

                                  Comment


                                    Šiandien vėl visi 9 T2 dirbantys troleibusai yra "Solaris" (tie patys, kaip ir šeštadienį, tikrinta 14:48).

                                    Comment


                                      Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                      Šiandien vėl visi 9 T2 dirbantys troleibusai yra "Solaris" (tie patys, kaip ir šeštadienį, tikrinta 14:48).
                                      18:50 duomenimis, 1709 Solarį pakeitė 1101 Škoda. Beje, tarpe 14:40 - 14:45 mačiau būtent 1709-ą, apsisukantį Antakalnio žiede. Gal kas galit pasakyti kokiu tikslu jis ten apsisuko?

                                      A15 šiandien 593-ą pakeitė 730 Volvo
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        2014-03-12:
                                        29 864.
                                        873 ryte dirbęs 1G dabar darbuojasi 55.
                                        Paskutinis taisė Mantas95; 2014.03.12, 15:34.

                                        Comment


                                          60 dirbęs 752 matyt sugedo (mačiau važiuojantį į parką su atidarytom galinėm durim), jį pakeitė 963.
                                          74 dirba mažytė Karosa 302 (pertraukiamu grafiku).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X