Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jeigu toliau tes numeracija turbūt, kad taip rašys, nes troleibusai jau yra užėmę numeraciją pvz: 1115, 2114, 1101 ir t.t.
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
      Jeigu toliau tes numeracija turbūt, kad taip rašys, nes troleibusai jau yra užėmę numeraciją pvz: 1115, 2114, 1101 ir t.t.
      Tai puiku
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Sakau aš tiksliai nežinau. Būsimuosius autobusus gali "mėtyti" kaip Karosas ar buvusius Berkfof'us.
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Trumpas reportažas iš įvykio vietos T. Narbuto ir Laisvės pr. gatvių sankryžoje. Kokybė tikrai nebus viena iš geriausių, nes fotografavau su telefonu, lyjant lietui ir labai skubant į paskaitas.






















          Ir netikėtai užtiktas ryto siurprizas Solaris Trollino GN 2685, 3 maršrute.


          Comment


            Parašė hydrex Rodyti pranešimą
            Trumpas reportažas iš įvykio vietos T. Narbuto ir Laisvės pr. gatvių sankryžoje. Kokybė tikrai nebus viena iš geriausių, nes fotografavau su telefonu, lyjant lietui ir labai skubant į paskaitas.

            Atvaizdas



            Atvaizdas



            Atvaizdas



            Atvaizdas



            Atvaizdas



            Atvaizdas


            Atvaizdas


            Atvaizdas


            Ir netikėtai užtiktas ryto siurprizas Solaris Trollino GN 2685, 3 maršrute.


            Atvaizdas

            jooo ilga eilutė...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Oho! Ir aš biškį į kadrą patekau! Sutapimas!
              My Flickr
              My Trainpix

              Comment


                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                Tai va kodėl aš ryte Jeruzalėj laukiau (numaniau, kad avarija) 2G daugiau nei 20min..., per tą laiką turėjo 4 greitieji pravaryt, paskui žiūrau kitoj pusėj kelio ~6 2G vienas paskui kitą varė link Santariškių, na poto atvarė pirmieji jau į stotelę (Jeruzalė,link ateities) 3 greitieji: 359,743,401, įsėdau į vidurinį, stotelėj buvo armija žmonių tikrai didelė, visi tie 3 buvo sausakimškai užpildyti......, sekančiose st. taip pat daugybė žmonių, jie vos sutilpo, žmonės vėlavo į darbus/mokyklas.
                Man kyla klausimas kodėl visi tie autobusai tokiomis sąlygomis turi važiuoti į galutinį tašką, t.y. Santariškių žiedą? Atsimenu 46-as žiemą gavo rezervą rytinio piko metu iš AP Karosą. Ateities gatve atvažiavęs autobusas iš karto įsiliejo į maršrutą nuo J.Juzeliūno st. miesto centro link, o link Skalvių žiedo nuvažiavo kitas autobusas.

                Manau panašiai buvo galima pasielgti ir šį kartą. Juk VVT būstinė turi kažkokį kontaktą su vairuotojais? Ar tai racija, ar tai paprasčiausias skambutis į mob. tel. galėtų šitoje padėtyje greičiau keleiviams pasiekti savo tikslą. Juk iš VVT galima nurodyti vairuotojui nevažiuoti iki maršruto galo, o apsisukti pakeliui.

                Tarkim iš tų minėtų 6 autobusų važiavusių nuo Spaudos rūmų du galėjo apsisukti ties Pašilaičių žiedu, dar du - Ateities g. žiede, o likę 2 važiuoti iki Santariškių žiedo. Tokiu būdu organizuojant eismą išloštų visi: dalis keleivių trumpiau lauktų; vairuotojai gautų mažesnius vėlavimus; pirmiau važiuojantis transportas iš tos 6 autobusų voros maršruto pradžioje nebūtų taip stipriai apkrautas (sausakimšas), kol likę autobusai važiuoja tušti iki tam tikro taško. Visiems nuimama šiek tiek streso, sutaupoma kažkiek laiko. Tad kodėl taip nėra daroma?

                Comment


                  Todėl, kad dirbančios dispečerės nesugeba normaliai atlikti savo pareigų. Tas pats pastebėta per dujovežio virtimą, sunkvežimio partrenktą moterį prie Salininkų ir pan.
                  Gerai, tąkart dėl dujovežio avarijos nebuvo galima leist eismo viaduku, šitas suprantama. Bet kodėl dėl smulkios avarijos viešojo transporto negalima leisti viaduku? (Troleibusų šiuo atveju neskaitykim)
                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.10.20, 21:59.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Todėl, kad dirbančios dispečerės nesugeba normaliai atlikti savo pareigų. Tas pats pastebėta per dujovežio virtimą, sunkvežimo partrenktą moterį prie Salininkų ir pan.
                    Ir tas pats per šio ryto avariją - vėl visi autobusai stovėjo Laisvės pr. viaduko apačioje, kai laisvai galėjo važiuoti per viršų.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Šiandien 2G maršrute dirba 994 su neveikiančia švieslente (priekinėje švieslentėje buvo kažkoks "pašalinis" užrašas).

                      Comment


                        3g-996

                        Comment


                          2G mano pastebėjimu dirba 4 Neoplanai (gali būti ir daugiau). 994 jei neklystu pirma darbo diena (?).
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                            2G mano pastebėjimu dirba 4 Neoplanai (gali būti ir daugiau). 994 jei neklystu pirma darbo diena (?).
                            Aš mačiau tik 990 ir 994 šiam maršrute šiandien

                            Comment


                              Pastebėjau, kad 994 ekipažas nemoka naudotis švieslente. Ant jos buvo užrašyta: betriebsfhart .
                              My Flickr
                              My Trainpix

                              Comment


                                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                Aš mačiau tik 990 ir 994 šiam maršrute šiandien
                                Man teko matyti ir netgi važiuoti 992 šiandien 2G.

                                Comment


                                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                  Man teko matyti ir netgi važiuoti 992 šiandien 2G.
                                  Man taipat teko ir matyti, ir važiuoti. Autobuso viduje dar yra šiektiek trūkumų.
                                  My Flickr
                                  My Trainpix

                                  Comment


                                    Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                    Pastebėjau, kad 994 ekipažas nemoka naudotis švieslente. Ant jos buvo užrašyta: betriebsfhart .
                                    Švieslentė gi dar nesuprogramuota...

                                    Comment


                                      994 vakar 4G dirbo.

                                      Comment


                                        Šiandien, maždaug 18:00 valandą Stotyje sugedo Volvo 7700, GN 721, dirbęs 19 maršrute.



                                        Comment


                                          Tai jau antras šiandien sugedęs autobusas šiame maršrute. Sugedusį 501, dirbusį tame pačiame maršrute 1 grafiku, pakeitė 873
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X