Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2g 277
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Gal kas matete 886?

      Comment


        Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
        Gal kas matete 886?
        Šiandien 2G.

        Comment


          55 856
          My Flickr
          My Trainpix

          Comment


            Parašė Arelis Rodyti pranešimą
            55 856
            Mačiau tai ir praitą savaitę, ir 507 ten dirbo.
            Šiandien 34 981.

            Comment


              31-am šiandien pastebėtas 751
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Šiandien 14:50 į Rygos st. (link stotis) atvyko 2G 476 pilnut pilnutėlis, pastovėjo stotelėj kelias minutes, ir poto išlaipino didžiulę armiją žmonių (apie 80), dar pastovėjęs 1-2min. nuvažiavo tuščias tęsti maršruto............. O armija laukė kito antruko, kuris mačiau važiavo jau taip pat pilnut pilnutėlis, tai kur tie visi žmonės tilpo aš neįsivazduoju, nemačiau, nes jau pats įlipau kitoj pusėj kelio į 2G.

                Comment


                  ~15:40 Prie Akropolio(Važiavo link viršuliškių) buvo pastebėtas vienas iš naujų Neoplanų. Numerio nemačiau.
                  P.S Stotelėje nestojo ir buvo tuščias.
                  Abrikosai mus išgelbės. ~

                  Comment


                    Arba iš parko pradės reisą 992 arba kitas neoplanas.
                    My Flickr
                    My Trainpix

                    Comment


                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                      Šiandien 14:50 į Rygos st. (link stotis) atvyko 2G 476 pilnut pilnutėlis, pastovėjo stotelėj kelias minutes, ir poto išlaipino didžiulę armiją žmonių (apie 80), dar pastovėjęs 1-2min. nuvažiavo tuščias tęsti maršruto............. O armija laukė kito antruko, kuris mačiau važiavo jau taip pat pilnut pilnutėlis, tai kur tie visi žmonės tilpo aš neįsivazduoju, nemačiau, nes jau pats įlipau kitoj pusėj kelio į 2G.
                      Kvaili žmonės, kitaip nepavadinsi... Užtat gerai protingiems keleiviams, nes T16 važiuoja tuščias.

                      Comment


                        Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                        Arba iš parko pradės reisą 992 arba kitas neoplanas.
                        Gali būti, kad važiavo iš regitros
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          T18 - 2712 (dirbo ryte). Nelabai suprantu kodėl į 18 troleibuso maršrutą leidžia Solarį.
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            Tai buvo nedažnas atvejis, kuomet 18+7 grafiku dirbo Solaris.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Šiandien 2G 862

                              Comment


                                Vakar 3G maršrute dirbo 059
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Važiavau 115 maršrutu iš Naujosios Vilnios 16:12 reisu. Nuo Tremtinių stotelės važiavo su šešiais stovinčiais keleiviais. Į Antakalnį atvyko 16:43 (turėjo atvykti 16:47).
                                  Namo važiavau 22:14 reisu iš Antakalnio. Važiavau vienas visą kelią. Važiavo monotoniškai ir lėtai. Tačiau likau labai nustebęs, kai į A. Kojelavičiaus stotelę jis atvyko 22:34, nors turėjo atvykti 22:44. Taigi kam reikia dėkoti už tvarkaraščių ištempimus? Tiems kas netiki: jis tikrai važiavo neviršijęs greičio, nes tose vietovėse lekiant galima greitai įvažiuoti tamsoje į medį, krūmus ar sodybos tvorą. Taip pat pristabdydavo prie kiekvienos stotelės (net įvažiavo prie stotelės Rokantiškės, o ne pravažiavo neužvažiuodamas).

                                  Comment


                                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                    Taigi kam reikia dėkoti už tvarkaraščių ištempimus?
                                    Pas mus egzistuoja tik viena įstaiga, kurios tikslas - maksimaliai tempti grafikus, tačiau viešai reklamuotis - "autobusu susisiekti - patogu".
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Dar viena įdomybė. Pasirodo, kad 11 maršruto atkarpai Subačiaus - Misionierių st. duodama net 3 minutės. Pėsčiomis per tiek laiko galima nueiti.

                                      Comment


                                        991 neoplanas jau linijoje, pastebetas pries 5min 1g marsrute link Santariskiu. Valstybinis nr jo hhk 024
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Mane tai glumina tai, kad Neoplanų švieslentės netinkamos greitujų maršrutų atvaizdavimui. Gal dar bus suprogramuota?
                                          Beje, ar Trollino švieslentės irgi tinkamos šiam atvaizdavimui?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X