Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
    Santariškėse ir Jeruzalė gali džiaugtis, nes turi daug VT maršrutų ir ten važiuoja tik 18 metrų autobusai, labai retai 12 metrų autobusai.
    Argi 26 , 34 , 35 , 36 , 48 , 50 , 66 , 76 yra tik 18 metrų ?
    Abrikosai mus išgelbės. ~

    Comment


      Parašė Lucario Rodyti pranešimą
      Argi 26 , 34 , 35 , 36 , 48 , 50 , 66 , 76 yra tik 18 metrų ?
      34-am piko metu ilgos (jei ne trumpos dabar), vasarą būna ilgos. O šiaip visi kiti likę (išskyrus vasarą 36/66) - trumpi
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Šiandien netoli Šaulių sąjungos stotelės sugedo Volvo 7700 nr.743 dirbęs 2G maršrutu. Autobusą į autobusų parką "nutraukė" techninės pagalbos mašina.
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          778 Gavo Fejerverkų festivalio reklamą (2G).

          Comment


            2014-08-29 d. 10:12 val. buvo pastebėtas 55 maršruto autobusas st. Naujaneriai (850), po to atvyko ir 866 be jokių numerių ir įrašų.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Dar kažkuris trumpas Volvas toks žalias su 15min. ,,Žinios gyvai" nauja reklama, šiandien 8 maršrute.

              Comment


                Parašė mantas95 Rodyti pranešimą
                dar kažkuris trumpas volvas toks žalias su 15min. ,,žinios gyvai" nauja reklama, šiandien 8 maršrute.
                720.

                Comment


                  Šiandien:
                  13 953. Tai jau antras man žinomas atvejis, kai šiame maršrute dirba Solaris piko metu
                  53 dirbo 759
                  78 perdažytas 757.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Šiandien:
                    13 953. Tai jau antras man žinomas atvejis, kai šiame maršrute dirba Solaris piko metu
                    53 dirbo 759
                    78 perdažytas 757.
                    Manau, rajonų gyventojai turėtų pratintis prie trumpų autobusų piko metu. Labai abejoju, kad 757 buvo dažomas, jis nebuvo apklyjuotas reklamomis, todėl poreikio dažymui tiesiog nebuvo.

                    Comment


                      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                      Manau, rajonų gyventojai turėtų pratintis prie trumpų autobusų piko metu. Labai abejoju, kad 757 buvo dažomas, jis nebuvo apklyjuotas reklamomis, todėl poreikio dažymui tiesiog nebuvo.
                      Turėjai pamatyti, kad po galinių reklamų buvo kitokiu atspalviu nudažytas 757, taip pat galiniame dagtyje prie kairiojo kampo buvo įlenkimas, dėl kurio užtaisymo ir perdažė visą autobusą. Vairuotojas, prižiūrintis savo mašiną, ją tikrai perdažys.
                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.08.29, 23:09.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Atnaujinau išleidimų į Vilniaus miesto maršrutus sąrašą - http://tinklarastis.nvtka.lt/media/6...skaicius_4.xls

                        Elementarių copy-paste pagalba galima palyginti, kur transporto priemonių padaugėjo, kur sumažėjo. Esminiai pasikeitimai lyginant su pavasario grafikai - visomis dienomis kai kur nuimti autobusai, kai kur pridėti. Bendrai imant, autobusų sumažėjo visomis dienomis, o troleibusų - tik poilsio dienomis. Galima sakyti, kad 2 poilsio dienų troleibusai perkelti į darbo dieną

                        P.S. Susisiekimo paslaugos rašo, kad savaitgaliais dirba 204 autobusai, bet man gaunasi, kad jų yra 200 (199 + 1 mikriukas, darantis 2 ratus šeštadieniais 20 maršrutu). Kur dar 4 dingo - nežinau. Gal kas padės?

                        P.P.S. autobusų maršrutų paskirstymas tarp poskyrių/brigadų nėra tikslus - trūksta 114 maršruto bei ne visur aišku, kokios talpos mašinos dirba.

                        P.P.P.S. Pilaiti, 49 dirba 11 autobusų - tiek pat, kiek ir pavasarį, taigi, nereikia ten jokių ilgų autobusų.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Na, o kuriam maršrute autobusų padaugėjo, lyginant su pavasario grafikais? Tik 20 ir 28? Na, ir, žinoma, naujas 114 maršrutas
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            293 siandien isvaziavo i 4g marsruta. Dabar vaziuoja link Pilaites
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Panašu, kad šiandien neįvyko jau tradiciniu tapęs 12, 16, 53 ir 55 maršrutų apsikeitimas poskyriais. 12 maršrute dirba 1 poskyrio 147 ir 937, 16 maršrute - 1 poskyrio 231 ir 509, 53 maršrute pastebėti 2 poskyrio 060 ir 883. 55 maršruto autobusų nemačiau.

                              Comment


                                Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                Panašu, kad šiandien neįvyko jau tradiciniu tapęs 12, 16, 53 ir 55 maršrutų apsikeitimas poskyriais. 12 maršrute dirba 1 poskyrio 147 ir 937, 16 maršrute - 1 poskyrio 231 ir 509, 53 maršrute pastebėti 2 poskyrio 060 ir 883. 55 maršruto autobusų nemačiau.

                                55 pirmo poskyrio autobusai, ir kiek mačiau, tai tik ilgus...

                                Comment


                                  2-ajam troleibusu parke pastebeti 504, 505, 506 Mercedesai. Neaisku del 500, 501, 502 ir 507
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Nuo Rugsėjo 1 dienos yra nuspresta 1-am poskiryje palikti 12, 16 ir 55 maršrutus, o 2-am poskiryje 53 maršrutą. Užtat 2-as poskiris apart darbo dienom 2G maršruto pertraukiamų grafikų gavo savaitgalinius grafikus 2G maršruto.
                                    Paskutinis taisė 1132; 2014.09.01, 14:44.

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      2-ajam troleibusu parke pastebeti 504, 505, 506 Mercedesai. Neaisku del 500, 501, 502 ir 507
                                      501 šiandien įprastu 8 maršrutu, o 502 2-ame parke jau mažiausiai nuo šeštadienio.

                                      Dar iš įdomybių:
                                      1G - vienintelis maršrutas, kuriam pritrūko ilgų autobusų, nepaisant SĮSPo pažadų. Akivaizdu, kad niekas iš patyrusių VT entuziastų netikėjo tokiais pažadais.
                                      5G - tik ilgi autobusai, 22 - tik trumpi.
                                      24 pertraukiamu grafiku - trumpas MAN Lions City nr. 944
                                      Ir didžiausias netikėtumas - 29 abu pamaininiai - trumpi 964 ir 765.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        501 šiandien įprastu 8 maršrutu, o 502 2-ame parke jau mažiausiai nuo šeštadienio.

                                        Dar iš įdomybių:
                                        1G - vienintelis maršrutas, kuriam pritrūko ilgų autobusų, nepaisant SĮSPo pažadų. Akivaizdu, kad niekas iš patyrusių VT entuziastų netikėjo tokiais pažadais.
                                        5G - tik ilgi autobusai, 22 - tik trumpi.
                                        24 pertraukiamu grafiku - trumpas MAN Lions City nr. 944
                                        Ir didžiausias netikėtumas - 29 abu pamaininiai - trumpi 964 ir 765.
                                        Kai išvažiuos Neoplanai, ilgų autobusų turėtų pakakti visur.

                                        Dar pridėsiu:
                                        455 43
                                        Pusiau perdažytas 498 75
                                        621 75(?)
                                        Paskutinis taisė 0570043; 2014.09.01, 19:59.

                                        Comment


                                          621 - 75, be klaustukų
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X