Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien:
    712 padirbėjo 3G piko metu
    701 19-am, kuris pakeitė 142
    475 4G žemagrindžiu grafiku (neaišku ar autobusų parko, ar troleibusų parko grafiku)
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Vakar 2014-08-18:
      797 A78
      974 A74
      975 A82
      231 A19
      531 A31
      757 A67
      Paskutinis taisė Tanana; 2014.08.19, 08:59.

      Comment


        Parašė Tanana Rodyti pranešimą
        Vakar 2014-08-18:
        797 A78
        974 A74
        975 A82
        231 A19
        531 A31
        757 A67
        Ir kas čia tokio neįprasto?

        Comment


          2014-08-21 d. 8:20 val. 142 dirbęs 66 maršrute st. Naujaneriai sugedo ištekėjo tepalai ir antifrizas. Iš st. Naujaneriai turėjo išvykti 8:37 val., bet neišvyko ir laukia techninės pagalbos iš parko. Rezervinis neatvyko ir keleiviai yra priversti 20 min. laukti 36 maršruto autobusi, kuris išvyksta tik 8:58 val.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Pastaruoju metu šiai Karosai ne pyragai. Berods pirmadienį dirbo 19-am, tai irgi buvo sugedęs. Kas konkrečiai nutiko, neaišku. Pastebėjau tik vakare, jog vietoje jo važiavo 701
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Šiandien 19 maršrutu dirba 709 (iš kito poskyrio).

              Comment


                1596 9
                1649 6
                954 13
                964 37

                Comment


                  19 zemagrindziu grafiku 709
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                    2014-08-21 d. 8:20 val. 142 dirbęs 66 maršrute st. Naujaneriai sugedo ištekėjo tepalai ir antifrizas. Iš st. Naujaneriai turėjo išvykti 8:37 val., bet neišvyko ir laukia techninės pagalbos iš parko. Rezervinis neatvyko ir keleiviai yra priversti 20 min. laukti 36 maršruto autobusi, kuris išvyksta tik 8:58 val.
                    Kažką tu čia įdomiai šneki.... ~10:16 142 66 mačiau Kalvarijų st. link Jeruzalės, buvo tuščias. ooo, o gal čia taip, tada kai sugedo 8:20, nutempė, greit patvarkė, išleido vėl į 66 ir vėl sugedo gal ?

                    Comment


                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                      Kažką tu čia įdomiai šneki.... ~10:16 142 66 mačiau Kalvarijų st. link Jeruzalės, buvo tuščias. ooo, o gal čia taip, tada kai sugedo 8:20, nutempė, greit patvarkė, išleido vėl į 66 ir vėl sugedo gal ?
                      Mano nurodytu laiku tikrai buvo sugedęs. Kai dabar trūksta autobusų tai laisvai galėjo pataisyti ir vėl išleisti tai ne pirmas toks atvejis. Patariu visada pasižiūrėti į pranešimo laiką.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        2014-08-22 d. 20:23 val. st. Ozo žiedas sugedo 800 dirbęs 87, jį pakeitė 189, su juo dirbo vairuotojas iš sugedusio 800. Iš VVT AP atvarė 189 į St. Ozo žiedas, vairuotojas atvaręs 189, 800 nuvarė į VVT AP, va taip turėtų būti rezervai atvaromi, tada nebūna nutrauktų reisų.
                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                        Comment


                          Kai žinai, kad dar gali baigti reisą ir iš anksto perspėti apie nuvažiavimą, tada ir rezervas atvažiuoja laiku. O kai gedimas įvyksta staiga, kur tau per 10 min. rezervas atlėks per pusę miesto?
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Kai žinai, kad dar gali baigti reisą ir iš anksto perspėti apie nuvažiavimą, tada ir rezervas atvažiuoja laiku. O kai gedimas įvyksta staiga, kur tau per 10 min. rezervas atlėks per pusę miesto?
                            189 IŠ VVT AP išvyko 20:05 val., o apie 800 gedimą buvo pranešta 19:44 val. važiuojant link Vanaginės, o iš Vanaginės iki pat st. Ozo žiedas atvažiavo tada vairuotojas perėjo dirbti su 189. Kur negali nuspėti gedimų tai apie tokius ir nekalbu.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                              189 IŠ VVT AP išvyko 20:05 val., o apie 800 gedimą buvo pranešta 19:44 val. važiuojant link Vanaginės, o iš Vanaginės iki pat st. Ozo žiedas atvažiavo tada vairuotojas perėjo dirbti su 189. Kur negali nuspėti gedimų tai apie tokius ir nekalbu.
                              Gerbiamasis, jūs nesuvokiate sąvokos - autobuso vairuotojas (ne mechanikas). Pagal jus sugedus autobusui vairuotojas turi lysti po autobusu ir žiurėti, kas nutiko autobusui?

                              Comment


                                Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                Gerbiamasis, jūs nesuvokiate sąvokos - autobuso vairuotojas (ne mechanikas). Pagal jus sugedus autobusui vairuotojas turi lysti po autobusu ir žiurėti, kas nutiko autobusui?
                                Aš važiavau ir 800 jau prieš pat jo gedimą ir vairuotojas prie manęs skambino į VVT AP, ir tada jam atvarė kitą autobusą. Na maniškis žiūrėjo, kas yra autobusui ir palenda po juo.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  T1625 dirbęs 19 maršrutu sugedo prie Spaudos Rūmų st. Dabar laukia techninės pagalbos.
                                  My Flickr
                                  My Trainpix

                                  Comment


                                    Šiandien 24 maršrutu dirbo 742 ir 771.

                                    Comment


                                      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                      Šiandien 24 maršrutu dirbo 742 ir 771.
                                      Čia dar nieko.
                                      O vat 2014-09-01 d., pirmadienį 65 maršrute dirbs du dviašiai (12 metrų) autobusai.
                                      O mokykla net išplatino tokį tekstą:

                                      Gerb. mokinių tėveliai ir mokytojai,
                                      prašome š. m. rugsėjo mėn. 1 d. neužstatyti privažiavimo prie stotelės Balsių mokykla, nes bus trukdoma dirbti 65 maršruto autobusams (nuo 6:55 val. iki 18:50 val.)
                                      Rugsėjo mėn. 1 d. į šventę siūlome atvykti viešuoju transportu ir taip pat juo naudotis visus mokslo metus. https://m.facebook.com/story.php?sto...0&ref=bookmark
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                                        Čia dar nieko.
                                        O vat 2014-09-01 d., pirmadienį 65 maršrute dirbs du dviašiai (12 metrų) autobusai.
                                        Jums nieko, mums įdomu.
                                        Aš atsiprašau, bet Jus pats suprantate, kad platinate naujienas tik apie savo rajoną? Jus esate viešojo transporto entuziastas, bet entuziastai domisi viso miesto maršrutais, transporto priemonėmis ir t.t. Bent jau man įgriso kiekviename Jūsų pranešime skaityti apie Naujanerius. Gal norite pakalbėti apie Santariškes ar Jeruzalę, ne taip jau ir toli nuo Jūsų rajono?

                                        Comment


                                          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                          Jums nieko, mums įdomu.
                                          Aš atsiprašau, bet Jus pats suprantate, kad platinate naujienas tik apie savo rajoną? Jus esate viešojo transporto entuziastas, bet entuziastai domisi viso miesto maršrutais, transporto priemonėmis ir t.t. Bent jau man įgriso kiekviename Jūsų pranešime skaityti apie Naujanerius. Gal norite pakalbėti apie Santariškes ar Jeruzalę, ne taip jau ir toli nuo Jūsų rajono?
                                          Santariškėse ir Jeruzalė gali džiaugtis, nes turi daug VT maršrutų ir ten važiuoja tik 18 metrų autobusai, labai retai 12 metrų autobusai.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X