Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Arelis Rodyti pranešimą
    19 1659


    Eidamas pro antrą troleibusų parką mačiau, kad 2667 švieslentėje yra užrašyta BANDOMASIS. Ką tai galėtų reikšti?
    Po remonto troleibusas visad pasipuošia užrašu "bandomasis". Keletą dienų vietoje 2667 dirbo kitas troleibusas su brigada iš pastarojo troleibuso
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      O pas 2667 kartais nebuvo sugedusi priekinė švieslentė?
      My Flickr
      My Trainpix

      Comment


        Parašė hydrex Rodyti pranešimą
        Šiandien, tokią karštą dieną, daug žmonių užplūdo ežerus. Ne išimtis ir Šilo (Balžio) ežeras. Žmonių pridarė rūpesčių ir autobusų vairuotojams. Balžio žiedo aikštelėje buvo prikimšta automobiliais ir 39 autobusais negalėjo į žiedą nei įvažiuot, nei išvažiuot. Tiesa, į žiedą įvažiavo iš tokios gatvelės per žvyrkelį, tačiau tada ir prasidėjo vairuotojui rūpesčiai. Negalėjo išvažiuoti iš žiedo. Nei pro normalų įvažiavimą į žiedą negalėjo įvažiuoti, nei pro išvažiavimą negalėjo išvažiuoti. Tiesiog netilpo į posūkį. Besisukinėdamas ir žmonių padedamas vairuotojas ilgai besikankinęs sugebėjo išvažiuoti tik per smėlio takelį, taip pat pranėręs pro krūmus. Autobusas galų gale atbulas išvažiavo ir iš pradinės stotelės (Balžio žiedas) išvyko vėluodamas 14 minučių. Turėjo išvykti 17:48, tačiau išvyko 18:02. Pakeliui važiuojant link miesto matėsi einanti žmonių kolona. Nieko nuostabaus, nes galbūt pagalvojo, kad autobusas sugedo, ar panašiai, o sekantis kaip bebūtų už 1,5 valandos. Vienintelė laimė, kad autobusas pravažiuodamas pro tuos visus žmones, sustojo vidury kelio ir įleido žmones, nors net ne stotelės vieta buvo. Tik gaila, kad ne visiems taip pasisekė ir nemaža dalis vistiek turėjo pėdinti iki artimiausios Karačiūnų stotelės. Esmė tame, kad eilinį kartą vairuotojų kultūra yra tragiška ir visiškai nepagalvoja ar jų automobilis trukdys išvažiuoti pvz. autobusui iš žiedo ar ne. Eilinį kartą likau pasibaisėjęs vairuotojų kultūra. Žinoma, vairuotojui irgi teko išklausyti kelias minutes moralo dėl vėlavimo, ilgo sukinėjimosi žiede ir jo, kaip vairuotojo, neprofesionalumo.
        Tokį autobuso vairuotoją reikėtų gerbti ir premija įteikti, nes matosi, kad profesionalas buvo ir sugebėjo išvažiuoti ir jam reikia parašyti padėką už tokį gerą profesonalumą. Gerai, kad dar yra tokių profesionalų vairuotojų.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
          Tokį autobuso vairuotoją reikėtų gerbti ir premija įteikti, nes matosi, kad profesionalas buvo ir sugebėjo išvažiuoti ir jam reikia parašyti padėką už tokį gerą profesonalumą. Gerai, kad dar yra tokių profesionalų vairuotojų.
          Premijos nėra už ką įteikti, ir ar gerbti ar ne, tai čia dėl šito irgi yra klaustukas. Jeigu vairuotojas būtų tikras profesionalas, jis būtų įvertinęs situaciją aikštelėje ir nebūtų reikėję sukinėtis veltui. Jeigu jis būtų tiesiog apsisukęs ties tuo žvyrkeliu, būtų išvengęs tokio didelio vėlavimo ir daugiau žmonių būtų pasiekę namus anksčiau (čia aš turiu omeny tuos, kurie nesusilaukė autobuso ir ėjo namo pėsčiom). Todėl vairuotoją čia gali vertinti labai dvejopai. Iš vienos pusės, jis profesionalas, nes įvažiavęs į žiedą ir suvėlęs tikrą makalynę jame sugebėjo atbuliniu išvažiuoti, nors kažkaip manau, kad kiekvienas ilgo ar trumpo autobuso vairuotojas tą būtų padaręs, nes tikrai nebuvo nieko sudėtingo, o iš kitos pusės, aš tikrai jo nepavadinčiau profesionalu, nes nebuvo to profesionalumo iš jo pusės. Reikėjo įvertinti situaciją, nes viskas labai aiškiai matėsi plika akimi. Tai būtų padaręs, tikras profesionalas.

          Comment


            Parašė Arelis Rodyti pranešimą
            O pas 2667 kartais nebuvo sugedusi priekinė švieslentė?
            Taip. Šoninė ir galinė veikė, priekinė - ne.

            Comment


              Su trikdžiais veikia ir 2716 priekinė švieslentė. Rodant kryptį "Pašilaičiai" išsiliejęs tekstas, todėl važinėja priekyje užsidėjęs lentelę su numeriu
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                http://www.trolistai.com/kede-2/ Šiandien savo akimis mačiau analogišką vaizdą, tik šįkart VIP kėdėje sėdėjo moteris. Jeigu neklystu, garažinis 1660.
                Žmogus sėdintis prie napatyrusio, neseniai priimto į darbą vairuotojo, jį stažuoja . Tai yra visai įprastas dalykas tiek autobusų, tiek troleibusų parke. Tą yra patyręs kiekvienas dirbantis VVT vairuotojas.

                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Po remonto troleibusas visad pasipuošia užrašu "bandomasis". Keletą dienų vietoje 2667 dirbo kitas troleibusas su brigada iš pastarojo troleibuso
                Tam troleibusui jau seniai reikėjo tvarkyti švieslentė. Nesuprantu kodėl jos nesutvarkė ankščiau. O bandomasis gali būti dėlto, kad jis savo eiga buvo varomas iš pirmajo troleibusų parko. Ir, kad žmonės nesuktu sau galvos kodėl troleibusas nestojo stotelėje buvo nustatyta tokia informacija.

                Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                Tokį autobuso vairuotoją reikėtų gerbti ir premija įteikti, nes matosi, kad profesionalas buvo ir sugebėjo išvažiuoti ir jam reikia parašyti padėką už tokį gerą profesonalumą. Gerai, kad dar yra tokių profesionalų vairuotojų.
                Toks vairuotojas gali būti nubaustas parko administracijos už eismo trukdymą, keleivių įlaipinimą neleistinoje vietoje ir vėlavimą neįvertinus situacijos.
                Paskutinis taisė rvr; 2014.08.03, 23:20. Priežastis: Papildyta

                Comment


                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                  Žmogus sėdintis prie napatyrusio, neseniai priimto į darbą vairuotojo, jį stažuoja . Tai yra visai įprastas dalykas tiek autobusų, tiek troleibusų parke. Tą yra patyręs kiekvienas dirbantis VVT vairuotojas.


                  Toks vairuotojas gali būti nubaustas parko administracijos už eismo trukdymą, keleivių įlaipinimą neleistinoje vietoje ir vėlavimą neįvertinus situacijos.
                  Paprastai tokiems atvejams imami troleibusai su kabinomis ( galėjo paimti 1672 pvz ), kodėl šiuo atveju buvo pasirinktas toks sprendimas su kėde - neaišku.

                  Dėl įlaipinimo ne stotelėse, jūs esate visiškai teisus. Tačiau apsisukti privaloma tik tam skirtoje vietoje - žiede. Jeigu tai neįmanoma, čia jau ne vairuotojo kaltė. Geriausias sprendimas būtų paskambinti 112 ir nerizikuoti.
                  Paskutinis taisė 0570043; 2014.08.04, 00:10.

                  Comment


                    Kiekvieną vasarą Balžio žiede būna problema apsisukti autobusams. Ši problema buvo, yra ir bus žinoma
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Man užkliūna kitas dalykas: kodėl taip "sunkiai dirbantis" SĮSP neįvertina situacijos su oru Vilniuje (jau mėnuo taip) ir netankina tuos maršrutus, kurie veža didelius keleivių srautus link ežerų? Dabar vasara, laisvų autobusų daug, tačiau neprofesionalumas dėl laimi Vilniuje.

                      Comment


                        Šiandien:

                        933 3G
                        Po daugiau nei dviejų mėnesių remonto 915 šiandien dirba 4G
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Šiandien 14 maršrutu dirbo Noge midibusas, kuris paskutinio reiso iš Grigaičių metu sugedo Parko stotelėje.

                          Comment


                            Šiandien 53-am dirbo 752
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              19 1132
                              My Flickr
                              My Trainpix

                              Comment


                                Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                                Šiandien 14 maršrutu dirbo Noge midibusas, kuris paskutinio reiso iš Grigaičių metu sugedo Parko stotelėje.
                                Šiandien šiame maršrute irgi dirba Noge midibusas. Įdomus sprendimas. Keleivių nedaug, užimtos dažniausiai tik sėdimos vietos.

                                P.S. Norėčiau, kad šis maršrutas būtų aptarnaujamas mikroautobusų kaip, pvz., 20 ir 61. Žymiai dažniau kursuotų ir neštų daugiau naudos nei kursavimas kas pusantros ar dvi valandas (vasarą).
                                Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2014.08.06, 18:04.

                                Comment


                                  2014-08-07 d. 66 pamaininiu grafiku dirba trumpas (dviašis) Volvo 7700, garažinio numerio nepastebėjau.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                                    2014-08-07 d. 66 pamaininiu grafiku dirba trumpas (dviašis) Volvo 7700, garažinio numerio nepastebėjau.
                                    Geltonasis (info.lt reklama) 768.

                                    Comment


                                      1 2114
                                      My Flickr
                                      My Trainpix

                                      Comment


                                        Realaus laiko sistema dabar rodo, kad į Ožkinius šiuo metu važiuoja du 65 autobusai.

                                        Paskutinis taisė Naujaneriai; 2014.08.07, 19:15. Priežastis: Pridėtas print screen
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Šiandien 12 maršrutu dirba 935.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X