Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
    Bus perkama 10 naudotų ir 10 naujų triašių autobusų. Bendrai gaunasi, kad bus perkama 20 triašių autobusų.
    Neskleisk dezinformacijos.
    Paskelbti 2 konkursai - po 10 naudotų autobusų, ne senesnių nei 2000 m. pirkimui.

    1 konkursas, 2 konkursas
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Neskleisk dezinformacijos.
      Paskelbti 2 konkursai - po 10 naudotų autobusų, ne senesnių nei 2000 m. pirkimui.

      1 konkursas,
      2 konkursas
      Aš šiuos konkursus supratau, taip, kad bus perkama po 10 naujų ir naudotų triašių autobusų.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
        Aš šiuos konkursus supratau, taip, kad bus perkama po 10 naujų ir naudotų triašių autobusų.
        Naujiems autobusams pirkti yra parengtas atskiras konkursas, kuris į šiuos du visiškai neįsipaišo
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Realaus laiko stebėjimo sistemoje šįkart rodomi visi be išimties naktiniai maršrutai. Šįkart jau suprogramavo normaliai, o ne taip, kaip praeitą kartą važinėjo naktį su paprastu numeriu sistemoje
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Realaus laiko stebėjimo sistemoje šįkart rodomi visi be išimties naktiniai maršrutai. Šįkart jau suprogramavo normaliai, o ne taip, kaip praeitą kartą važinėjo naktį su paprastu numeriu sistemoje
            Kas dabar is tos realaus laiko stebejimo sistemos, kai nerodomi masinu garaziniai numeriai?

            Comment


              Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
              Kas dabar is tos realaus laiko stebejimo sistemos, kai nerodomi masinu garaziniai numeriai?
              Vienintelė bėda realaus laiko sistemoje.
              My Flickr
              My Trainpix

              Comment


                2014-07-04 d. Amber 1719 pastebėtas T10 maršrute.
                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                Comment


                  36 754 ;
                  55 711.

                  Comment


                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                    36 754 ;
                    55 711.
                    755 11
                    890 15

                    742,507,501 ir kažkoks trumpas O405G stovėjo užsakyti prie verslo centro L3.

                    Comment


                      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                      755 11
                      890 15

                      742,507,501 ir kažkoks trumpas O405G stovėjo užsakyti prie verslo centro L3.
                      Gal užsakyti dėl dainų šventės?
                      My Flickr
                      My Trainpix

                      Comment


                        99%, kad taip. Pažįstami tikrai yra matę užsakytus 521 ir 773 bei dar kažkokius trumpus MB.
                        O kad 55 dirba trumpas - čia gali būti, kad jis buvo suplanuotas iš anksto. Šį mėnesį 55 maršrutui yra užplanuoti trumpi autobusai, tik neaišku, kokiomis dienomis (darbo d. ar savaitgalį).
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          5G, ko gero, vyksta keleivių srautų tyrimai. Jau apie savaitę laiko ten važinėja tik autobusai su keleivių skaičiavimo įranga ( neskaitant ilgų pertraukiamų).
                          55 pagaliau važinėja trumpi.

                          Comment


                            53- 730, 947; 24- 742.

                            Comment


                              55 Dirba visi trumpi autobusai.
                              My Flickr
                              My Trainpix

                              Comment


                                Įdomus pastebėjimas troleibusų fanams. Šiandien Kalvarijų g buvo pastebėtas kažkuris iš dviejų Amber troleibusų. Jeigu gerai įžiūrėjau, 10 maršrute ( nors galbūt ir 6).

                                Comment


                                  Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                  Įdomus pastebėjimas troleibusų fanams. Šiandien Kalvarijų g buvo pastebėtas kažkuris iš dviejų Amber troleibusų. Jeigu gerai įžiūrėjau, 10 maršrute ( nors galbūt ir 6).
                                  Apie Amber 10-ame maršrute buvo rašyta jau praeitą savaitę:
                                  Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                                  2014-07-04 d. Amber 1719 pastebėtas T10 maršrute.
                                  Taip pat kažkuris iš Amber-ių 10-ame maršrute dirbo ir vakar.

                                  Comment


                                    Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                    Apie Amber 10-ame maršrute buvo rašyta jau praeitą savaitę:


                                    Taip pat kažkuris iš Amber-ių 10-ame maršrute dirbo ir vakar.
                                    Kodėl???
                                    Kiek žinau vienas dirbo 21 o kitas ?? nežinau
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                      Apie Amber 10-ame maršrute buvo rašyta jau praeitą savaitę:


                                      Taip pat kažkuris iš Amber-ių 10-ame maršrute dirbo ir vakar.
                                      Logiška, kad per visus maršrutus klajojantis 1719-as, nes 1720 stovi sugedęs parke. Praeitos savaitės trečiadienį šis troleibusas dirbo 2-am maršrute.

                                      Šiandien 53-am dirbo 798
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        55 liko tik 1 ilgas autobusas - 516. Ir tik todėl, kad juo dirba privelegijuotas žmogus.
                                        Šiandien - ne išimtis. Dar iš įdomybių - 2712 - sujungtu grafiku 18 su 7, o 1678 - 2 vietoje įprasto 17.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Sėkmės Sekantis 18+7 reisas rytoj 7:15 iš Skalvių st., tik nebūtinai ten vėl bus Solaris.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X