Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė aRa Rodyti pranešimą
    Šiandien 24-ame maršrute dirbo Castrosúa City Versus Nr. 982 (galbūt, tai jam pirmoji darbo diena?). Mačiau tik grįžtantį į parką, patamsyje, tai ir nuotrauka, galima sakyti, nesigavo.
    Lygtais, kad pirmoji darbo diena pagal mane.
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Parašė Peizazas
      Viena iš pirmūjų. O pas jį spalvota juosta buvo užklijuota ar ne? Nes prieš mažiau nei savaite jį mačiau parke ir dar buvo be juostos.
      Vakar irgi buvo be "vilniečio juostos".

      Comment


        Parašė aRa Rodyti pranešimą
        Vakar irgi buvo be "vilniečio juostos".
        Kurią nors dieną užklijuos...
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Parašė Peizazas
          Viena iš pirmūjų. O pas jį spalvota juosta buvo užklijuota ar ne? Nes prieš mažiau nei savaite jį mačiau parke ir dar buvo be juostos.
          Jau norėjau pasigirti, kad atsakymas yra gretimoje temoje http://www.miestai.net/forumas/showt...501#post808501, bet mane aplenkė
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Šiandien:
            19-am 2 grafiku dirba 856
            4-am dirba šiam maršrutui tinkamas autobusas - 813
            4-am dirba 1618
            2-am dirba 1649
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Šiandien 2566, kuris dirbo 16 maršrutu, važiavo išlaužtomis vienomis vidurinėmis durimis.
              My Flickr
              My Trainpix

              Comment


                63 969
                My Flickr
                My Trainpix

                Comment


                  Parašė Peizazas
                  40-ame dirba VVT Volvo #788
                  Sugedo privatininkų autobusas?
                  My Flickr
                  My Trainpix

                  Comment


                    Parašė Peizazas
                    Turbūt, nors jie turėtų turėti ir rezerve autobusų. Bet man atrodo jisai apsuko tik kelis ratus, nes vėliau maršrute teliko Visagino autobusai.
                    Turbūt, kad buvo smulkus gedimas privatininkų autobusui.
                    My Flickr
                    My Trainpix

                    Comment


                      Meteorit turas vasaros grafikams įsigaliojus rezerve turi bent 5 autobusus. Galbūt pritrūko ne autobusų, o vairuotojų.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        Meteorit turas vasaros grafikams įsigaliojus rezerve turi bent 5 autobusus. Galbūt pritrūko ne autobusų, o vairuotojų.
                        Gali būti, nes dabar daug vairuotojų atostogauja.
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          Man pranešė, kad 31 maršrutu šiandien dirba 910. Atrodo, kad šiame maršrute jį pamatyti yra nekasdieniška.

                          Comment


                            Eilinį kartą apsimelavęs autobusas36 teigė, kad nuo liepos neliks gatvėse Karosų, bet jos ir toliau sau laimingai važinėja...

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              Eilinį kartą apsimelavęs autobusas36 teigė, kad nuo liepos neliks gatvėse Karosų, bet jos ir toliau sau laimingai važinėja...
                              Mano informatoriai prieš savaitę informavo, kad liks keletą Karosų, kurios bus praėjusios TA, o tos kurios nepraeis TA bus nurašomos. Š.m. rugsėjį Karosų bus sumažėja labai ženkliai. Anksčiau negalėjau parašyti.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Tai kas pakeis 50 Karosų? sugedę ir vos važiuojantys autobusai? Ką jau kalbėti kas dėtusi Rugsėjo mėnesi.

                                Comment


                                  Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                                  Tai kas pakeis 50 Karosų? sugedę ir vos važiuojantys autobusai? Ką jau kalbėti kas dėtusi Rugsėjo mėnesi.
                                  Yra paskelbtas konkursas skirtas naujų ir naudotų triašių autobusų pirkimui.

                                  Comment


                                    Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                    Yra paskelbtas konkursas skirtas naujų ir naudotų triašių autobusų pirkimui.
                                    Bus perkama 10 naudotų ir 10 naujų triašių autobusų. Bendrai gaunasi, kad bus perkama 20 triašių autobusų.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                      Yra paskelbtas konkursas skirtas naujų ir naudotų triašių autobusų pirkimui.
                                      Nemanau kad taip greit atvež į Vilnių ir paruoš.

                                      Comment


                                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                        Bus perkama 10 naudotų ir 10 naujų triašių autobusų. Bendrai gaunasi, kad bus perkama 20 triašių autobusų.
                                        Pataisysiu: per abu konkursus bus po 10 naudotų autobusų. Viso - 20 triašių autobusų. Ir buvo konkursas (kažkur 50 milijonų) vertės naujiems autobusams pirkti. Tad logiškai mąstant turėtų būti 40-45 autobusai.
                                        Sudėjus naujus ir naudotus, gausis 60 (arba 65)
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Pataisysiu: per abu konkursus bus po 10 naudotų autobusų. Viso - 20 triašių autobusų. Ir buvo konkursas (kažkur 50 milijonų) vertės naujiems autobusams pirkti. Tad logiškai mąstant turėtų būti 40-45 autobusai.
                                          Sudėjus naujus ir naudotus, gausis 60 (arba 65)
                                          Naudotiems lygtais yra 3 konkursai paskelbti.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X