Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vakar labai diskutavome dėl ilgų ir trumpų autobusų paskirstymo 42 ir 78 maršrutuose ir šiandien, kaip tyčia, šiuose maršrutuose dirba vien tik trumpos mašinos.

    42 maršrute darbuojasi 504, 753 ir 814.
    78 maršrute darbuojasi 851, 784. Iki pietų dirbo 505, tačiau reiso 13:18 iš stoties nepadarė (išvyko į parką) ir jį tame reise pakeitė 953.

    Comment


      Vakar 57 dirbo Senamiesčio mikroautobusas nr. 921.

      Comment


        46 maršrute šiandien dvi Karosos ir du Soliariai, nors po vasaros tvarkaraščių sudarymo turėtų važinėti tik ilgi autobusai.

        Beje ar man taip tik atrodo ar gatvėse stipriai sumažėjo trumpų Volvo 7700 autobusų?

        Comment


          Parašė Blaze Rodyti pranešimą
          46 maršrute šiandien dvi Karosos ir du Soliariai, nors po vasaros tvarkaraščių sudarymo turėtų važinėti tik ilgi autobusai.

          Beje ar man taip tik atrodo ar gatvėse stipriai sumažėjo trumpų Volvo 7700 autobusų?
          Panašu, kad 46 trumpi pamaininiai ne tik dėl to, kad vasaros tvarkaraščiai įvesti 2 savaitėmis vėliau, bet ir dėl ilgų autobusų trūkumo. Berkhofus jau grąžina savininkams (tiksliau turėtojams), o (beveik) visi ilgi MAN ir MB Castrosua, vasarį "atimti" iš troleibusų parko, vėl ten sugrįžo kartu su 'bonusu" - 498. Taip ir gavosi, kad vakar 2G ir 4G buvo bent po 1 trumpą mašiną.

          Dėl Volvo - gali būti, kad jiems masiškai tvarkomi kondicionieriai. Yra gandų, kad dainų šventei turi veikti visi kondicionieriai.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Dėl Volvo - gali būti, kad jiems masiškai tvarkomi kondicionieriai. Yra gandų, kad dainų šventei turi veikti visi kondicionieriai.
            O po dainų šventės veiks ar bus išjungti?

            Comment


              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
              O po dainų šventės veiks ar bus išjungti?
              Ne, bus išjunkti arba sugadinti. Koks klausimas, toks atsakymas.

              Comment


                Parašė rvr Rodyti pranešimą
                Ne, bus išjunkti arba sugadinti. Koks klausimas, toks atsakymas.
                Sarkazmas ne vietoje, nes šiuo metu net veikiančius kondicionierius neįjungia.

                Comment


                  Sarkazmas netgi labai vietoje. Aš gi sakau, kad tai yra gandai, t.y. reakcija turi būti "gerai, susipažinau", o ne "kas kur kodėl negalima neduosiu".
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Ar bus Dainų šventei tvarkomi kondicionieriai Solaris troleibusuose? Jeigu jau tęsiant "gandų" temą apie kondicionierius /\
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Siandien nemokamo ekspreso Stotis - Gariunai marsrute dirbo dujinis mb0405, valst.nr EFH073. Galimai perduotas Alekserai
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        116 066
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          1g 975.
                          Paskutinis taisė Mantas95; 2014.06.20, 18:18.

                          Comment


                            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                            1g 975.
                            Čia nieko ypatingo, galima sakyt įprasta.
                            O čia jau ohoho - 11-am maršrute 2 grafiku (paprastu) dirbo 984 Castrosua
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Pagal realaus laiko stebėjimo sistemą 1:00 duomenimis naktiniuose maršrutuose dirba autobusai iš šių maršrutų: tarp 14-o ir 50-o Vilniaus gatvėje yra autobusas iš 18-o maršruto
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                O čia jau ohoho - 11-am maršrute 2 grafiku (paprastu) dirbo 984 Castrosua
                                "Ohoho" vaizdeliai – fotogalerijoje.
                                Ten pat užfiksuotas ir 066 115-ame maršrute - kiek tai (ne)įprasta, net nežinau

                                Comment


                                  Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                  "Ohoho" vaizdeliai – fotogalerijoje.
                                  Ten pat užfiksuotas ir 066 115-ame maršrute - kiek tai (ne)įprasta, net nežinau
                                  Tai 066 prieš kelias dienas dirbo 116 maršrute, o dabar 115 maršrute. Gal keleivių srautai padidėjo?
                                  My Flickr
                                  My Trainpix

                                  Comment


                                    Kodėl pas 2712 nerodo krypties kur važiuoja šoninė ir priekinė(?) švieslentės?
                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      Gavau žinių, kad šiandien 78-am tiek 1 grafiku, tiek 2 grafiku dirba triašiai autobusai. Garažinių numerių nežinau, bet sužinosiu vėliau. Šiaip man įdomu, ar čia tyčiojimasis yra ar kaip? Darbo dienomis, kai žmonių gan daug, leidžia trumpą autobusą. Laimė bent tai, kad trumpi autobusai susitvarko su keleivių srautais, tačiau savaitgalį, kai žmonių beveik nėra - leidžia ilgus autobusus, kurie eilinį kartą vežioja orą. Debilizmas ir ne kitaip.

                                      Comment


                                        Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                        Kodėl pas 2712 nerodo krypties kur važiuoja šoninė ir priekinė(?) švieslentės?
                                        Greičiausiai dėl to, kad jinai yra sugedusi. Arba tiesiog važiavimo kryptis nenustatyta. BUSE švieslentėse galima daryti bet kokią numerių ir maršruto kombinaciją. (pvz: 7 Žirmūnai - Naujininkai; 21 Žemieji Paneriai - Pašilaičiai).
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Šiandien 24-ame maršrute dirbo Castrosúa City Versus Nr. 982 (galbūt, tai jam pirmoji darbo diena?). Mačiau tik grįžtantį į parką, patamsyje, tai ir nuotrauka, galima sakyti, nesigavo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X