Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    <...> Be to, dabar jau yra bent 2 Volvo 7700, kurie priskirti pertraukiamais grafikais dirbantiems vairuotojams.
    Kurie priskirti pertraukiamiems grafikams, jeigu ne paslaptis?
    Šiandien 1G pertraukiamu grafiku dirbo 940, įprastai dirbantis pamaininiais grafikais Žemųjų Panerių krypties maršrutuose
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Man tai nieko ypatingo tas Solaris. Priežasčių yra įvairiausių: rezervas, remontas (dienos metu atstova parke arba tiesiog reikia grįžti į parką anksčiau). Be to, dabar jau yra bent 2 Volvo 7700, kurie priskirti pertraukiamais grafikais dirbantiems vairuotojams.
      Ar negeriau būtų, kad bent kelis VOLVO 7700 atiduotų 2- am troleibusų parkui? Juk naujausiems autobusams ten jau 11 metų...

      Comment


        Aš manau, kad reikėtų gražinti kelis Citaro į autobusų parką, o tuo tarpu 2-ajam parkui atiduoti kelis Volvo 7700 modelius ir po vieną Man Lion's City ir Solaris autobusus. Taip būtų užtikrinta, kad visi mėgausis naujausiais autobusų modeliais, nes dabar yra taip, kad apart Citaro, daugiau nieko gero ten nėra. Keleiviai vežiojami senais kledarais.

        Comment


          Parašė hydrex Rodyti pranešimą
          Aš manau, kad reikėtų gražinti kelis Citaro į autobusų parką, o tuo tarpu 2-ajam parkui atiduoti kelis Volvo 7700 modelius ir po vieną Man Lion's City ir Solaris autobusus. Taip būtų užtikrinta, kad visi mėgausis naujausiais autobusų modeliais, nes dabar yra taip, kad apart Citaro, daugiau nieko gero ten nėra. Keleiviai vežiojami senais kledarais.
          Suprask, ten įrengti dujų užpildymo kolonėlę brangu.. Kokius 10 pirmos partijos Volvo galima atiduoti į 2-ąjį TP
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Suprask, ten įrengti dujų užpildymo kolonėlę brangu.. Kokius 10 pirmos partijos Volvo galima atiduoti į 2-ąjį TP
            Visai pamiršau apie dujų kolonėlę. Išskrido iš galvos kažkaip. Tada šitų neatiduosi ten, gaila.

            Comment


              Parašė hydrex Rodyti pranešimą
              Visai pamiršau apie dujų kolonėlę. Išskrido iš galvos kažkaip. Tada šitų neatiduosi ten, gaila.
              Juk šiandien 13 penktadienis ir dar pilnatis.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                Aš manau, kad reikėtų gražinti kelis Citaro į autobusų parką, o tuo tarpu 2-ajam parkui atiduoti kelis Volvo 7700 modelius ir po vieną Man Lion's City ir Solaris autobusus.
                Ir po kelių mėnesių naujausi autobusai stovės remonte.

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Kurie priskirti pertraukiamiems grafikams, jeigu ne paslaptis?
                  Paslaptis . Manau bus įdomiau patiems patyrinėti.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Galbūt ir nelabai reikšmingi stebėjimai, tačiau vistiek, jeigu parašysiu, gal niekas neužsipuls?

                    Šiandien:
                    2G - 231, 240, 410, 129 (ganėtinai nemažai Karosų).
                    78 - Karosų duetas: 356 ir 202.
                    42 - 951 ir 526.
                    3G - 981 ir 983.
                    19 - 390.
                    Paskutinis taisė hydrex; 2014.06.14, 20:47.

                    Comment


                      Gal kas turite 1G grafiką, kur yra surašytos stotelės, tai yra vadinamos kontrolėmis stotelėmis. Tinka ir senesnio mėnesio 1G grafikas. Labai reikia.
                      Atsiųskite į AŽ.
                      Būsiu dėkingas.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė Peizazas
                        Parašyk savo namų adresą, išsiūsiu.
                        Per až galima arba el. paštu.
                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                        Comment


                          Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                          Galbūt ir nelabai reikšmingi stebėjimai, tačiau vistiek, jeigu parašysiu, gal niekas neužsipuls?

                          Šiandien:
                          2G - 231, 240, 410, 129 (ganėtinai nemažai Karosų).
                          78 - Karosų duetas: 356 ir 202.
                          42 - 951 ir 526.
                          3G - 981 ir 983.
                          19 - 390.

                          Galiu paklaust? Bet šį kartą nepiktai. Ką turėjai omeny kai rašei apie 3G? Kuo čia tau ,,kliuvo"?

                          Comment


                            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                            Galiu paklaust? Bet šį kartą nepiktai. Ką turėjai omeny kai rašei apie 3G? Kuo čia tau ,,kliuvo"?
                            Aš pasakiau, kad čia yra atlikti paprasti stebėjimai ir tiek. Nuo šiol aš nerašysiu "kažką įspūdingo". Aplamai nesuprantu, kam ieškoti "kažkokios sensacijos"? Tu man pasakyk. Tau nuo to geriau ar ką? Paprastai tariant, ką matau, tą rašau ir nuo šiol taip bus. Realiai, čia nieko išskirtinio nėra, aš tą žinau, tačiau nuo šiol, kai stops.lt neberodo garažinių numerių, tai bet koks stebėjimas yra įdomus. Kitu atveju, aš nematau naudos iš šitos temos. Ir manau visi dabar turėtų taip daryti, ką pamatėt, tą rašykit, aktyvesnis stebėjimas bus. Ir visus raginus, eikite į gatves, atlikite stebėjimus, bet kokius, ir rašykite juos į forumą, o jeigu bus kažkas įdomaus ar išskirtinio, tai mes aptarsime.
                            Paskutinis taisė hydrex; 2014.06.15, 09:33.

                            Comment


                              Tema skirta būtent įdomesniems pastebėjimams, o ne kasdieniam ištisiniam visų autobusų ir troleibusų surašymui.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Pagal mano informacijos šaltinius iki Rugsėjo arba naujūjų metų autobusai 424, 425, 429, 430 ir 431 bus gražinti atgal į autobusų parką visam laikui, todėl kad 2-asis troleibusų parkas niekaip negali jų suremontuoti normaliai. Užtat jų ir atsisakinės. Nestebina net kodėl, yra 2TP tokių vairuotojų kurie ateina į pamainą atsukioti savo 8-9 vanaldas autobuso vairą, o ar tepalo dapilt ar kokia paraišką parašyt apie tai negaloja, užtat ir stovi šitie autobusai su varilio gedimais, beje su 431 autobusu kol šeimininkai nedirbo, dirbo troleibuso vairuotojai, ir iki šių dienų 431 stovėjo prie tvoros su variklio gedimu. 431 yra atliktas kapitalinis variklio remontas, ateinančią savaitę, autobusas bus varovas praeidinėti TA. Manau užteks ir vieno pavyzdžio.
                                Paskutinis taisė 1132; 2014.06.15, 16:53.

                                Comment


                                  Parašė Peizazas
                                  Bandžiau į P.M. tau išsiūsti, kaip matai-nepavyko. Gal duok vis dėl to savo namų adresą.

                                  Youtube video
                                  Matos, jog pats šiuolaikinių technologijų specas
                                  Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

                                  Comment


                                    Šiandien 1G ir 2G - tik ilgi autobusai Dabar nebebus didelio žmonių perplidymo, nes kai iki šiandien dienos važiavo abiejuose greituosiuose maršrutuose trumpi autobusai, tai šie buvo labai perpildyti.

                                    Comment


                                      Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                      Šiandien 1G ir 2G - tik ilgi autobusai Dabar nebebus didelio žmonių perplidymo, nes kai iki šiandien dienos važiavo abiejuose greituosiuose maršrutuose trumpi autobusai, tai šie buvo labai perpildyti.

                                      Teko šiandien važiuoti 2G, keista, kad ilgu važiavau , bet važiuodamas iki Rygos st. mačiau tik vieną trumpą - 957. Taip pat mačiau iš kito poskyrio autobusus - 872, 479. Bet gal dar trumpų buvo toliau arčiau stoties, bet gal ir ne. O 1G šiandien beveik išvis nemačiau, tik 2 autobusus (Karosos) tai dėl trumpų nežinau, reik eit į gatves
                                      Paskutinis taisė Mantas95; 2014.06.16, 10:33.

                                      Comment


                                        Beje, fotobuse rodoma, kad Berkhofai nevažiuojantys ir mieste kažkaip jų nemačiau, kas jiems atsitikę?
                                        O 885 sugedęs?
                                        Paskutinis taisė Mantas95; 2014.06.16, 11:32.

                                        Comment


                                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                          Beje, fotobuse rodoma, kad Berkhofai nevažiuojantys ir mieste kažkaip jų nemačiau, kas jiems atsitikę?
                                          Gražinami "Baltic Ground Services".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X