Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2014-06-03:
    971 turbūt vėl patyrė gedimą, nes 41 893.
    Sistema rodo, kad 12 943, bet čia turbūt tiesiog koks maršrutas pasitaikė tokį ir įvedė kaip įprasta parke, o poto autobusas ,,virsta'' geru maršrutu.
    24 702.
    Paskutinis taisė Mantas95; 2014.06.03, 14:05.

    Comment


      Šiandien apie 17 valandą mačiau 170, dirbusį žemagrindžiu grafiku 19-am maršrute, važiuojantį į parką. Jį pakeitė iš rezervo išvažiavęs 750
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
        2014-06-03:
        971 turbūt vėl patyrė gedimą, nes 41 893
        Jau nuo šeštadienio 971 yra Iveco servise.
        Šiandien, ko gero, 881 (5G) pasirašė sau mirties nuosprendį - Senojoje Plytinėje nutrūko priekaba.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Jau nuo šeštadienio 971 yra Iveco servise.
          Šiandien, ko gero, 881 (5G) pasirašė sau mirties nuosprendį - Senojoje Plytinėje nutrūko priekaba.
          Padarys iš dviejų dalių vieną trumpą. Kaip anksčiau iš Ikarusų ilgų padarydavo trumpus Ikarusus tai ir čia tą patį padarys.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Jau nuo šeštadienio 971 yra Iveco servise.
            Šiandien, ko gero, 881 (5G) pasirašė sau mirties nuosprendį - Senojoje Plytinėje nutrūko priekaba.
            Dar niekada man neteko matyti tokio vaizdo Lietuvoje.

            Comment


              Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
              Padarys iš dviejų dalių vieną trumpą. Kaip anksčiau iš Ikarusų ilgų padarydavo trumpus Ikarusus tai ir čia tą patį padarys.
              Čia jau laaaabai aukšto lygio nusišnekėjimas. Jeigu visiškai nesigaudai technikoje, geriau išvis patylėk.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Jei neklystu to MAN variklis gale tad jokios galimybės jo sutrumpint nėra. Tai jo likimas būti donoru.

                Comment


                  Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                  Jei neklystu to MAN variklis gale tad jokios galimybės jo sutrumpint nėra. Tai jo likimas būti donoru.
                  Būtent. Tai yra košmariškas darbas perkelti variklį į 1 sekciją ir dar perdaryti visą elektroniką, kuria autobusas yra kimšte prikimštas.
                  Čia tau, autobusas36, ne Ikarusus pjaustyt: nuimi priekaba, užsandarini oro sistemą ir laidus nereikalingus nukerpi.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    Padarys iš dviejų dalių vieną trumpą. Kaip anksčiau iš Ikarusų ilgų padarydavo trumpus Ikarusus tai ir čia tą patį padarys.
                    Vargu ar įmanoma iš ilgo padaryti trumpą, nes variklis čia gale. O Ikarusuose varikliai būdavo priekinėje autobuso dalyje, tad paprasčiau būdavo galima padaryt
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Dar viena šiandienos "įdomybė" - 1 pamaina 275 dirbusio vairuotojo abejingumas. Turbūt po visą Antakalnį vilkosi su atitrūkusia apsaugine variklio skarda. Nemenčinės pl. stotelėje stovėjusio mikroautobuso vairuotojas bėga apie tai pranešti vairuotojui, tačiau pastarasis išklausęs ėmė ir toliau sau nuvažiavo lyg niekur nieko.

                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Per realaus laiko sistemą nerodomi autobusų kodai, rodomas tik greitis.
                        Abrikosai mus išgelbės. ~

                        Comment


                          Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                          Per realaus laiko sistemą nerodomi autobusų kodai, rodomas tik greitis.
                          Nuo šiol man rodos neberodys garažinių numerių. Turėtų artimiausiu metu rodyti vėlavimus ir skubėjimus. Tiesa, dėl garažinių numerių aš nesu įsitikinęs, bet man rodos jau nebeturėtų rodyti.

                          Comment


                            Kad bent šiandien būtų ką aptarinėti (o aptarinėti yra ką), pridedu nuorodą į ryte dar prieš garažinių atjungimą automatiškai sugeneruotą sąrašiuką:

                            http://ltautobusai.my1.ru/gps.htm

                            Nuo šiol teks stebėjimus atlikti patiems einant į gatves. Vasarą tai bus visiems į naudą
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Apie 08:50 ir 09:10
                              A34 dirbo 814 poto nutempė į parką.
                              Nuo 09:15 dirbo 302

                              Poto 814 pradėjo dirbti A50

                              Comment


                                Man kilo klausimas: kodėl 2-ojo parko Škoda 14trM neperprogramavo maršrutų? Mačiau prieš kokias 2-3 savaites 3-am dirbantį 2669 ir švieslentėje puikavosi užrašas "Antakalnis - Žvėrynas - Karoliniškės"
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Man kilo klausimas: kodėl 2-ojo parko Škoda 14trM neperprogramavo maršrutų? Mačiau prieš kokias 2-3 savaites 3-am dirbantį 2669 ir švieslentėje puikavosi užrašas "Antakalnis - Žvėrynas - Karoliniškės"
                                  Oaš mačiau užrašą 3 Saulėtekis - Naujininkai 1-jo parko troleibuse.

                                  Comment


                                    Teisybė. Jei ne realaus laiko stebėjimo sistema, ilgai būtume užtrukę sugaudę visus naujus autobusus linijoje.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                      Oaš mačiau užrašą 3 Saulėtekis - Naujininkai 1-jo parko troleibuse.
                                      Buse švieslentėse maršruto numeris ir maršruto kryptis nustatomi atskirai, todėl galimos visokiausios kosminės kombinacijos. Dar vienas pavyzdys: http://transphoto.ru/photo/621752/

                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Teisybė. Jei ne realaus laiko stebėjimo sistema, ilgai būtume užtrukę sugaudę visus naujus autobusus linijoje.
                                      Visi taip ir nesugaudyti - 982 ir 983 kol kas dar niekas nematė.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Buse švieslentėse maršruto numeris ir maršruto kryptis nustatomi atskirai, todėl galimos visokiausios kosminės kombinacijos. Dar vienas pavyzdys: http://transphoto.ru/photo/621752/



                                        Visi taip ir nesugaudyti - 982 ir 983 kol kas dar niekas nematė.
                                        304 yra kodas įvesti 4G, nes fonas yra žalias, o raidės juodos. Čia rodo 304 įvedimo kodą. Tas pats yra ir su kitais G maršrutų kodais.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                          304 yra kodas įvesti 4G, nes fonas yra žalias, o raidės juodos. Čia rodo 304 įvedimo kodą. Tas pats yra ir su kitais G maršrutų kodais.
                                          Ne tame esmė. Net jei kodas būtų suveikęs kaip turėtų (o nesuveikia labai dažnai ir ne vien pas Citaro; ir kartais tik atskirose švieslentėse (pvz. gale)), vis tiek vaizdelis būtų 4G VISORIAI. Čia gali įvesti bet ką, kad ir 666 VALAKAMPIAI.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X