Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    11 maršrutu dirba 817 ir 837, 15 maršrutu - 948, 26 maršrutu - 823 ir 848, 57 maršrutu - 858.
    Gali būti, kad trumpi autobusai dirba todėl, kad midibusai atlieka techninę apžiūrą ar yra sugedę? Taip pat manau, kad verčiau 65 maršrutu dirbtų trumpi autobusai, o ne 26 ir 57.

    Dujinius trumpus autobusus vertėtų nurašyti, bet Karosas nėra kuo pakeisti.

    Comment


      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
      11 maršrutu dirba 817 ir 837, 15 maršrutu - 948, 26 maršrutu - 823 ir 848, 57 maršrutu - 858.
      Gali būti, kad trumpi autobusai dirba todėl, kad midibusai atlieka techninę apžiūrą ar yra sugedę? Taip pat manau, kad verčiau 65 maršrutu dirbtų trumpi autobusai, o ne 26 ir 57.

      Dujinius trumpus autobusus vertėtų nurašyti, bet Karosas nėra kuo pakeisti.
      Bet karosos nepraeina TA apžiūros. O 65 pastoviai jau net 4 savaites iš eilės dirba 187 ir 186. Ir niekam pozicijų jie neužleidžia.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
        O 65 pastoviai jau net 4 savaites iš eilės dirba 187 ir 186. Ir niekam pozicijų jie neužleidžia.
        Patys midibusų vairuotojai prašo dirbti 65 maršrute?

        Comment


          Visas karosas???? Nuo rugsėjo bus išvis chaosas... Ir taip ilgų stygius, na nors nebus puvėkų mieste. O kokie būtent dujiniai, tikiuosi ne tie apie kurios aš dabar galvoju ?...
          Paskutinis taisė Mantas95; 2014.05.08, 18:45.

          Comment


            Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
            Patys midibusų vairuotojai prašo dirbti 65 maršrute?
            Neklausiau nežinau
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
              Patys midibusų vairuotojai prašo dirbti 65 maršrute?
              Turint omenyje, koks dabar vairuotojų "konvejeris" mažos talpos autobusuose, tikrai vargu ar kas ten specialiai prašosi dirbti. Pradirbę mėnesį gauna 1200-1300 Lt į rankas ir eina geresnio darbo ieškoti.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                2G 717 ir 2-2288 ir 828 ir 936 ir 803 ir 2-2568

                Comment


                  31 maršrutu dirba 277; 41 maršrutu - 813; 42 maršrutu - 922.

                  Comment


                    MAN Lion's City CNG #942 Dirbo be priekinės švieslentės , o tik su lentele.
                    Abrikosai mus išgelbės. ~

                    Comment


                      Į 41 sugrįžo 764.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                        Į 41 sugrįžo 764.
                        Nereikia sakyt, kad sugrįžo. Vakar vietoj 971 buvo 813. Mayt yra šiek tiek sugedęs 971
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          2014-05-11 d. nuo 7:00 val. 35 maršrute dirba 189.
                          Iš viso 35 maršrutu dirba 3 autobusai, o turėtų dirbti 2 autobusai. Ir šiandien turėtų dirbti 65 pagal SĮSP, pranešimą, bet jis nedirba.
                          Dar 35 dirba 951 ir 754.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                            2014-05-11 d. nuo 7:00 val. 35 maršrute dirba 189.
                            Iš viso 35 maršrutu dirba 3 autobusai, o turėtų dirbti 2 autobusai. Ir šiandien turėtų dirbti 65 pagal SĮSP, pranešimą, bet jis nedirba.
                            Dar 35 dirba 951 ir 754.
                            Spėju, kad stebite tuos "tris 35-uosius" realaus laiko sistemoje (kaip ir aš šiuo metu)?

                            Tai pasekite, kokia trasa tas, atseit, 35-as - 189 važiuoja savo kurį nors reisą.
                            O dar geriau išeikite prie 65-ojo trasos (kad ir Balsiuose) ir jį nufotografuokite

                            Comment


                              Kai kurią nors dieną yra važiuojama pagal specialų laikiną grafiką, vairuotojų borto kompiuteris "nepriima" maršruto kodo. Sistema neleidžia net gudrauti - įvedinėti kitos dienos kodą, kad veiktų stotelių pranešimai ir e-bilieto sistema (pvz. darbo dienos kodą 65 maršrutui sekmadienį). Taigi, tenka jungti bet kokį maršrutą, kad bent e-bilietu galima būtų naudotis.
                              Pernai kažkodėl nepriimdavo 8 maršruto poilsio dienų kodo, todėl ten jungdavo bet kokį maršrutą, pvz. 47.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                Spėju, kad stebite tuos "tris 35-uosius" realaus laiko sistemoje (kaip ir aš šiuo metu)?

                                Tai pasekite, kokia trasa tas, atseit, 35-as - 189 važiuoja savo kurį nors reisą.
                                O dar geriau išeikite prie 65-ojo trasos (kad ir Balsiuose) ir jį nufotografuokite
                                Nuotrauka bus, nes važiuosiu balsuoti.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                  Spėju, kad stebite tuos "tris 35-uosius" realaus laiko sistemoje (kaip ir aš šiuo metu)?

                                  Tai pasekite, kokia trasa tas, atseit, 35-as - 189 važiuoja savo kurį nors reisą.
                                  O dar geriau išeikite prie 65-ojo trasos (kad ir Balsiuose) ir jį nufotografuokite
                                  35/65 2014-05-11 d.
                                  Attached Files
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    19 514
                                    82 782, pakeitęs sugedusį 729
                                    1G 713
                                    Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.05.11, 19:15.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      I gatves siandien isvaziavo 5-asis Castrosua City Versus, pazymetas 977-u numeriu. Dirba 82-am marsrute 1 grafiku
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Nezinau ar sitoje temoje rasyti, ar temoje susijusioje su viesojo transporto prasizengimais, bet manau ir si tema yra susieta su tuo, nes daug dikutuota apie G marsrutu laiku vilkinima.
                                        Pastebejau toki dalyka. Praeita savaite, susiziurejes per greiciausio marsruto paieska savo keliones tiksla, ilipau i 2G marsruto masina GN 473. Vairuotojas visa laika vaziavo kaip vezlys, tarsi specialiai stabdydamas pries sviesofora, laukdamas raudono signalo, zodziu visa laika krapstydamas savo smirdancia nosi. Ko pasekoje masina jau velavo, ir mano greiciausias marsrutas nepasiteisino. Islipes sulaukiau sekancios 2G masinos ir tesiau kelione jau kitu marsrutu.
                                        Siandien, 75-uoju marsrutu dirba ta pati masina GN 473. Vairuotojas vel vaziuoja krapstydamas nosi (itariu tas pats), Gelvonu gatveje net visai sustojo vaziuojamoje dalyje pries mini kalneli nuo Jovaro link Gelvonu stot.
                                        Ko pasekoje i man reikiama stotele atvyko veluodamas jau 8 min.
                                        Kas cia per nesamones vyksta?? Vairuotojas turetu buti patyres, nes vairuoja prailginta masina ir jau toks vidutinio amziaus (su usais). Arba specialus laiko tempimas arba paranojiskas masinos saugojimas??

                                        Comment


                                          Piktybinis grafiko nesilaikymas. Rašykit skundą Susisiekimo paslaugoms arba tiesiai VVT. Daugiau čia nėra ko pridurti.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X