Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip realiai važiuoja.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Linksmai šiandien važinėja privatininkas 40 maršrutu. Vienas autobusas ką tik apsisuko Tuskulėnų-Žirmūnų-Šeimyniškių žiede, kai turėjo važiuoti iki Olandų žiedo. Prieš jį važiavęs 40 kažkodėl nuvažiavo Tuskulėnų g. paskui 5 ir apsisukinėjo Tuskulėnų-Rinktinės g. sankryžoje. Ir tuo pačiu metu į centrą važiuojantis autobusas į Šeškinės stotelę link centro atvyko 4 min. anksčiau laiko ir nurūko toliau.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Keista... Juk šiandien jau ketvirtas kartas, kai 40 autobusą tokios apylankos metu aptarnauja privatininkas.. Anksčiau tokių kuriozų nepasitaikydavo, gal čia pas Meteoritą naujų vairuotojų užderėjo ? Beje, o kaip su 56-o apylankos laikymusi ?

        Comment


          56-as galėjo ir visai nevažiuoti, nes jį beveik pilnai dubliavo 40-as (tik į Fabijoniškių žiedą neužsuko.)

          Comment


            Šiandien į gatves išvažiavo pirmą dieną po pusmečio stovėjimo autobusas MAN A23 NG313 CNG, numeris 877, 5G maršrutas.

            Comment


              Penktadienį apie 8 val. važiuojant 82 autobusu namo, man pasirodė, kad vairuotoja kalbasi mobiliuoju telefonu. Iš tiesu dažnai pastebiu tokius vairuotojus. Autobusas pravažiavo posūkį į Salininkus, ir bandė apsisukti siauroje gatvelėje, tačiau bandant tai padaryti, jo galas įriedėjo į griovį ir užtvėrė kelią.
              Liudininkė

              Foto

              Informuojame, kad 2015 m. rugsėjo 18 d. nurodytu laiku 82-ojo maršruto autobuso, garažinis Nr. 934, vairuotoja pravažiavo posūkį į Salininkus, o apsisukant autobusas pradėjo buksuoti. Autobusas buvo ištrauktas atvažiavus techninei pagalbai
              VVT

              Kaip taip sugebėti...

              Comment


                Nors tokį nevykusį apsisukimą ir vargiai gali pateisinti, tačiau viena iš priežasčių galėjo būti tai, kad 82 trasos skiriasi priklausomai nuo grafiko.
                Paskutinis taisė Mettal; 2015.09.23, 16:31.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Šioje gatvėje eismo srautas ne toks intensyvus, tad galima buvo po truputį važiuoti atbulomis. Arba kitais atvejais:

                  1. Surasti įvažą į kiemą, įvažiuoti ir paskui atbuliniu būdu išsisukti.
                  2. Važiuoti iki Juodšilių pervažos ir apsisukti sankryžoje.
                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2015.09.23, 14:28.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    881 irgi jau dirba. Šiandien 2G pertraukiamu.

                    Comment


                      Atsiprašau, kad tik dabar rašau, tačiau neturėjau laiko. Vakar 1G dirbo 227...

                      Comment


                        Šiandien 56-am maršrute dirba penktas (šeštas?) Meteorito MB O405N2, valst. nr. HZT 227. Dažymo schema kaip GUD 168
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Vakar 2G - 078

                          Comment


                            Meteorit turas Vilniuje įsigijo du dvidurius Mercedes-Benz Citaro. Pagal dažymo spalvas - kažkur iš Prancūzijos ar Ispanijos.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Ir viena Mercedes-Benz O405NG2, tamsiai mėlynos spalvos.
                              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                              Comment


                                Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                Ir viena Mercedes-Benz O405NG2, tamsiai mėlynos spalvos.
                                Hm, reiškia gal pas troleibusistus kažkurį keis, arba autobusų parke kažkuris iš esamų bus pakeistas.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Hm, reiškia gal pas troleibusistus kažkurį keis, arba autobusų parke kažkuris iš esamų bus pakeistas.
                                  Nebūtinai. Tai gali būti ir papildymas prie jau esamų.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Šiandien mano kolega 55 matė 990!!!

                                    Comment


                                      Iš rezervo 46 dirba 915 (galbūt pertraukiamas) bei 22-u - 279 (pamaina). Kažkokia ilgų autobusų pertekliaus (arba trumpų katastrofiško trūkumo) diena. Bet kadangi čia VVT - tai normalu - kuo daugiau maršrutų atiduodama privatininkui, tuo daugiau autobusų trūksta.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Iš rezervo 46 dirba 915 (galbūt pertraukiamas) bei 22-u - 279 (pamaina). Kažkokia ilgų autobusų pertekliaus (arba trumpų katastrofiško trūkumo) diena. Bet kadangi čia VVT - tai normalu - kuo daugiau maršrutų atiduodama privatininkui, tuo daugiau autobusų trūksta.
                                        915 dirba pamaininiu grafiku.

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Iš rezervo 46 dirba 915 (galbūt pertraukiamas) bei 22-u - 279 (pamaina). Kažkokia ilgų autobusų pertekliaus (arba trumpų katastrofiško trūkumo) diena. Bet kadangi čia VVT - tai normalu - kuo daugiau maršrutų atiduodama privatininkui, tuo daugiau autobusų trūksta.
                                          Be to, 53 maršrute mačiau 740 ir 746 (iš 1 poskyrio) bei vieną trumpą Volvo 7700. Šią savaitę dar esu matęs šiam maršrute 704.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X