Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien apie 17:00 val. šalia stotelės "Antakalnis" Amberis 1720 važiuojantis link Saulėtekio susidūrė su lengvuoju automobiliu. Man pasirodė, kad dalis priekinio stiklo sudaužyta. Buvo policija, ir jei neklystu, greitoji.

    Comment


      Priekinis stiklas priekiniam kairiam kampe sudauzytas. Po kokiu 10 minuciu greitoji nuleke antakalnio gatve link olandu ziedo. Kazkaip nesiseka tiems amberiams...

      Comment


        Informuoju, kad vaziuojant 9 marsruto autobusui is atstovos Stoty ima keleivius. Patartina ilipti Naujininku stoteleje
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Informuoju, kad vaziuojant 9 marsruto autobusui is atstovos Stoty ima keleivius. Patartina ilipti Naujininku stoteleje
          Ką, išvertus į žmonių kalbą, reiškia šis pranešimas?
          N N N

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Informuoju, kad vaziuojant 9 marsruto autobusui is atstovos Stoty ima keleivius. Patartina ilipti Naujininku stoteleje
            Nelabai supratau, ką norėjai tuo pasakyti? Nuo Prūsų st. iki Aukštųjų Panerių (ir atvirkščiai, važiuojant ryte į atstovą) jis privalo įleisti ir išleisti keleivius visose pakeliui esančiose stotelėse (išskyrus buvusią Lietuvos dujų st.).

            Ar nori pasakyti, kad ima keleivius ir prie pačios Stoties?
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Šiandien pirma diena, kaip savaitgaliais 19 maršrute pradėjo važinėt trumpi autobusai
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Šiandien pirma diena, kaip savaitgaliais 19 maršrute pradėjo važinėt trumpi autobusai
                Kaip dėl 12 savaitgalį?

                Comment


                  Parašė FRT Rodyti pranešimą
                  Kaip dėl 12 savaitgalį?
                  Nuo šiandien iki pavasario 12, 16, 19 ir 42 maršrutai savaitgaliais aptarnaujami trumpais autobusais
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Nuo šiandien iki pavasario 12, 16, 19 ir 42 maršrutai savaitgaliais aptarnaujami trumpais autobusais
                    Teisingas ir logiškiausias sprendimas.

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Matomai šie du autobusai į rezervą buvo išsiųsti Šiandien 19 maršrute žemagrindžio grafiku iš rezervo (8:06 iš Stoties) išvažiavo Karosa B741 #444. Tai nejaugi jau prasidėjo tas "juodasis laikas", kai autobusų trūkumas leisti kažką į maršrutus?
                      Taip. Praėjusia savaitę (2012-12-07) St. Verkių Riešėje sulūžo autobusas 852.
                      Paskutinis taisė Naujaneriai; 2012.12.11, 12:42.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                        Taip. Praėjusia savaitę (2012-12-07) St. Verkių Riešėje sulūžo autobusas 852.
                        Tai visiškai normalu, kai per šalčius genda dujiniai autobusai. Va kad, jau išvažiavo į liniją Karosa B832 ir pirmu maršrutu dirbo Mercedes-Benz O405GN tai įdomu.
                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                        Comment


                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                          Tai visiškai normalu, kai per šalčius genda dujiniai autobusai. Va kad, jau išvažiavo į liniją Karosa B832 ir pirmu maršrutu dirbo Mercedes-Benz O405GN tai įdomu.
                          Šiandien išvažiavo Karosa B832 į gatves, ar čia kaip pavyzdys?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Šiandien išvažiavo Karosa B832 į gatves, ar čia kaip pavyzdys?
                            Jo, viena išvažiavo, kita remonte.
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                              Jo, viena išvažiavo, kita remonte.
                              Galima sužinot, kuri jau linijoj ir kelintam maršrute tikėtina ieškot?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Ką tik pastebėtas Volvo 7700A #741 4 maršrute. Fotografams linkiu sėkmingai ji nufotografuoti
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Ką tik pastebėtas Volvo 7700A #741 4 maršrute. Fotografams linkiu sėkmingai ji nufotografuoti
                                  Nepavyko nufotografuoti, 741 autobusą Kražių žiede pakeite MB Citaro nr. 158.

                                  Dar ka mačiau savo akimis, tai mažą Neoplaniuką numeris 594, dirbo 49 maršrutu, pertraukiamu grafiku, idomus vaizdas buvo.

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Ir šiandieninis saldainiukas - vietoje mums įprasto Volvo 7700 #764 41 maršrute dirbęs Mercedes benz 0405 #623.
                                    Atvaizdas
                                    Vakar apie 15 val. šį autobusą pakeitė MB O530 Citaro, nr. 156
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Šiandieniai pastebėjimai:

                                      Perdažytas Mercedes benz 0405GN #060 po reklamos.
                                      Antrą dieną po dažymo ir šiokio tokio remonto 42 maršrute dirbęs Mercedes benz 0405 #622 baigė reisą 8:57 Baltosios Vokės st. link Pagirių.

                                      Ir kiek senesnė naujiena - sausio 1 pastebėtas Mercedes benz 0405GN #512 be reklamos. Ko gero irgi bus perdažytas
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        O tai, 512 tikrai be reklamos? Och, pavyzdinga buvo...

                                        Comment


                                          Kodėl 879-ame autobuse nuimta priekinė sedynė?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X