Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ačiū abiems už paaiškinimus .

    Comment


      Dar pamiršau pridurti, kad 1720 šiandien dirba 4-am maršrute
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
        881, dirbęs 3G, sugedo sukdamas iš Kalvarijų g. į Konstitucijos pr. taip neleisdamas važiuoti troleibusams iš Šeimyniškių g. į Kalvarijų g. ir taip pat 9, 19 troleibusams link Žirmūnų pusės. Kai pro ten ėjau, kaip tik atvažiavo techninė pagalba ir autobusą nutempė.
        Teko važiuoti tuo autobusu pora valandų anksčiau. Jau tada jis trūkčiojo ir labai lėtai važiavo į Šeškinės kalną, sklido keisti garsai. Kažin kodėl akivaizdžiai gendantis autobusas nevažiuoja į parką, o tęsia darbą iki visiško nusibaigimo?

        Comment


          2014-04-01:
          2G šiandien net 5 trumpi autobusai.
          55 821.
          Vanhoolas 066 - 87.
          88 029.
          Be to šiandien ryte 51 maršrute mačiau 526!!!
          Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.01, 14:46.

          Comment


            1678 jau grįžo į gatves, dirba, kaip įprasta, T17 maršrute.
            T19 maršrute šiandien dirba 2684 - ko gero, šis Solaris šiame maršrute dirbs visą šį mėnėsį, nes kas mėnėsį T19 dirba vis kitas Solaris, "paskolintas" iš T16 (visą kovą dirbo 2718).

            Comment


              Parašė Blaze Rodyti pranešimą
              Teko važiuoti tuo autobusu pora valandų anksčiau. Jau tada jis trūkčiojo ir labai lėtai važiavo į Šeškinės kalną, sklido keisti garsai. Kažin kodėl akivaizdžiai gendantis autobusas nevažiuoja į parką, o tęsia darbą iki visiško nusibaigimo?
              Čia reikia padėkoti vairuotojui, kuriam atrodo, kad yra geriau išvis pribaigti autobusą ir vežti keleivius techniškai netvarkingu autobusu, nei nutraukti darbą. Taip sakant - "aš kaip nors atidirbsiu savo pamainą, o po manęs - nors ir tvanas".

              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
              Be to šiandien ryte 51 maršrute mačiau 526!!!
              Netikiu, kad jis galėjo dirbti 51. Galima kad ir 9 įvesti, bet dirbti ten nelabai galėsi.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Dėl 51 juokavau DD norėjau praskaidrint nuotaiką . Gal kas patikėjo

                Comment


                  356 ir 381 sugrįžo į rikiuotę. Vienintelis skirtumas tame, kad 356 dirba a31, o 381 rodomas kaip 6G, bet stovi parke.
                  277 šiandien dirba ne 6G, o 74.
                  Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2014.04.02, 06:38.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    2014-03-28 d. 14:49 val. St. Balsių mokykla (Bubilo g. )
                    MB Cito 028

                    Atvaizdas


                    Atvaizdas


                    2014-03-28 d. 15:23 val. St. Balsių mokykla (Bubilo g. )
                    803 ir MB Cito 028
                    Atvaizdas


                    MB Cito 028 sugedo 2014-03-28 d. 14:30 val., o 803 15:23 val.

                    803 pataisė vietoje ir 15:30 val., grįžo į maršrutą.
                    Informuojame, kad UAB „Vilniaus viešasis transportas“ parko techninė bazė vis dar silpna. Autobusui sugedus linijoje, ne visada parke turime techniškai tvarkingą rezervinį/pakaitinį autobusą. Dėkojame už pastabas. Geros dienos!
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Kokio čia autobuso kodas: 2-2712 ?
                      IR dar būčiau dėkingas , kad primintumėt kokie kodai yra 282,283,284 Berkhofų, nes tą lapuką kur jų kodus buvau užsirašęs deja kažkur dingo .
                      22 šiandien 742, o jis dažniausiai 3G, 4G, 5G arba 53 būna maršrutuose.
                      55 jau kasdien 1 trumpas. Šiandien šiam maršrute - 803.
                      26 066.
                      Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.02, 15:03.

                      Comment


                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                        Kokio čia autobuso kodas: 2-2712 ?
                        Visa sarasiuka su kodais galima rasti ankstesniuose temos pranesimuose bei fotobuse. Jeigu pastebetas 53-am marsrute autobusas su siuo kodu, tai bus 284 Berkhof
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Ačiū, taip jis 53.

                          Comment


                            2014-04-03 d. apie 12:05 val. Popieriaus st. (Popieriaus g.), link Ožkinių buvo pastebėtas ilgas autobusas 35 maršrute, garažinio numerio nežinau, bet šiuo metu pagal realaus laiko sistema dirba tik trumpi. Gal kas matėte ilga 35 maršrute?

                            Būsiu dėkingas už informaciją.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Autobusas36, o tu pats matei 35 ilgą ar iš kažko sužinojai? Tai jei pats tai bent modelis koks pasakyk....
                              Šiandien 31 trumpi 2 : 830, 823, o įprasta jog 1-as.
                              Šiandienos sensacija! 24 773!
                              Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.03, 14:48.

                              Comment


                                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                Autobusas36, o tu pats matei 35 ilgą ar iš kažko sužinojai? Tai jei pats tai bent modelis koks pasakyk....
                                Šiandien 31 trumpi 2 : 830, 823, o įprasta jog 1-as.
                                Šiandienos sensacija! 24 773!
                                BM darbuotoja gyvenanti toje vietoje matė.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Reiškia blogai matė arba tiesiog nori pasilinksminti, pamačius tavo reakciją.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Reiškia blogai matė arba tiesiog nori pasilinksminti, pamačius tavo reakciją.
                                    Ne. Jį neapgautų, nes turim bendrų pažįstamų. Tai ką jį matė, nepatikėjo net pati.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Šiandien 1G pirmą kartą trumpas Heuliezas - 910.
                                      55 277, o šis beveik visada būna 6G. Na, o trumpo autobuso neapsimoka kasdien jau rašyt, nes tai jau įprasta.
                                      Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.04, 17:45.

                                      Comment


                                        Šiandien 19 maršrute dirba 744 Volvo (ilga mašina) ir du trumpi Saffle - 833 ir 824.
                                        Ar čia pastoviai vienas ilgas važinės savaitgalį šiuo maršrutu?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Peržiūrėjus realaus laiko sistemą (9:25 duomenimis), 1G maršrute šiandien dirba net 8 trumpi autobusai.
                                          Dirbantys šiame maršrute: 719, 729, 794, 819, 906, 934, 951, 956
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X