Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    užjaučiu Lazdynėlių gyventojus... šiandien 21-ame maršrute dirbo:

    1. vienpamaininiu grafiku Mercedes-Benz 0520 Cito #026
    2. vienpamaininiu grafiku Neoplan N4407 Centroliner #592
    3. pamaininiu grafiku Neoplan N4407 Centroliner #594.

    beje, A. Goštauto gatvėje pertraukiamais grafikais 22-ame maršrute dirbo Saffle 5000 (kai tikėjausi pamatyti nors vieną Karosa b741)
    Beto 52A ir 11 gavo saffle 5000, o 15 Neoplan N4407 893
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    Comment


      Žmonių 21 maršrutu važiuoja visai nedaug, todėl nenuostabu, kad midibusai ten sugrįžo.
      22 taip pat žmonių mažokai, todėl jau ilgą laiką ten važiuoja tik trumpi autobusai.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
        Beto 52A ir 11 gavo saffle 5000, o 15 Neoplan N4407 893
        Jo čia matyt iš "lietuvos geležinkelių" mokosi, kad kaip silkes reikia vežti, o kur nėra žmonių, tai prabangiai...
        važiavau paskui 21, tai va dabar paskutiniu reisu dirbo 848
        Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

        Comment


          Tai ko gero tasai 848 buvo 2-asis pamaininis grafikas.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            2011-12-02 87 maršrutu važiavo Neoplan N4407 Centroliner #592
            2011-12-06 87 maršrutu važiavo Mercedes-Benz 0520 Cito #029.

            Galiu pasakyti, kad net didžiausio keleivių srauto metu šie (mažesnieji) autobusai ganėtinai neblogai su juo susidoroja. Blogiausiu atvėju visos sėdimos vietos būna užimtos, o kokie keli žmonės stovi. Vežėjo vietoje kurį laiką tik juos ir leisčiau į šį maršrutą ir stebėčiau sitaciją (, o gal jie taip ir daro ;D).
            Pamenu, vieną š.m. spalio dieną paleidus į maršrutą vieną iš tų "Senamiesčio autobusiukų", ten net pajudėti nebuvo kur. Volvo 7700 autobusiuose dažniausiai būna pilna laisvų vietų. Taigi, manau, jog tinkamiausi šiam maršrutui ir yra Mercedes-Benz 0520 Cito, ar Neoplan N4407 Centroliner.
            Paskutinis taisė Luky2; 2011.12.06, 19:46.

            Comment


              Ir į Panerių maršrutus galėtų leisti midibusus, savaitgaliais tai tikrai.

              Kas dėl 87, manau, galima būtų kursavimą savaitgaliais grąžinti. Neoplanui/Citui keleivių neturėtų būti per mažai, o didesnių autobusų ten ir nereikia.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė Luky2 Rodyti pranešimą
                2011-12-02 87 maršrutu važiavo Neoplan N4407 Centroliner #592
                2011-12-06 87 maršrutu važiavo Mercedes-Benz 0520 Cito #029.

                Galiu pasakyti, kad net didžiausio keleivių srauto metu šie (mažesnieji) autobusai ganėtinai neblogai su juo susidoroja. Blogiausiu atvėju visos sėdimos vietos būna užimtos, o kokie keli žmonės stovi. Vežėjo vietoje kurį laiką tik juos ir leisčiau į šį maršrutą ir stebėčiau sitaciją (, o gal jie taip ir daro ;D).
                Pamenu, vieną š.m. spalio dieną paleidus į maršrutą vieną iš tų "Senamiesčio autobusiukų", ten net pajudėti nebuvo kur. Volvo 7700 autobusiuose dažniausiai būna pilna laisvų vietų. Taigi, manau, jog tinkamiausi šiam maršrutui ir yra Mercedes-Benz 0520 Cito, ar Neoplan N4407 Centroliner.
                tai galima suprasti, kad visą savaitę 87-ame maršrute dirbs midi klasės autobusai
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Dabar kažkaip juos labai mėto tai šen, tai ten. 11 midibusų (įskaitant 2 Van Hool, kurių pastaruoju metu nematau) pilnai pakaktų 11, 15, 21, 52A, 87 maršrutams - 2 būtų dar rezerviniai. Deja, situacija paprastai pas mus tokia, kad rezervui reikia vos ne tiek pat autobusų, kiek ir paprastam išleidimui į maršrutus .
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Dabar kažkaip juos labai mėto tai šen, tai ten. 11 midibusų (įskaitant 2 Van Hool, kurių pastaruoju metu nematau) pilnai pakaktų 11, 15, 21, 52A, 87 maršrutams - 2 būtų dar rezerviniai. Deja, situacija paprastai pas mus tokia, kad rezervui reikia vos ne tiek pat autobusų, kiek ir paprastam išleidimui į maršrutus .
                    bet gi ne visi pertraukiamais grafikais 21-ame maršrute dirba midi klasės autobusiukai
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      bet gi ne visi pertraukiamais grafikais 21-ame maršrute dirba midi klasės autobusiukai
                      Aš nesakau, kaip dabar yra. Sakau, tik kaip galėtų būti.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        tai galima suprasti, kad visą savaitę 87-ame maršrute dirbs midi klasės autobusai
                        Greičiausiai kad ne ;D. Šiandien 87 maršrutu važiavo Säffle 5000 nr.831 ir buvo pustuštis. Nenuostabu, kad po to trūksta trumpų autobusų ir būna kaip kad vakar, kuomet 46 maršrutu pertraukiamu grafiku važiavo dvi ilgos Karosos (šiandien jau nebe ;D).

                        Comment


                          manau, kad nieks nemuš, jei čia įkelsiu

                          paslauga zuikiams autobuse Volvo 7700 #766


                          nuotrauka 1024*768 dydžio
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            atrodo, kad 1653 troleibusas mėnesį stovės antrajame parke dėl galinio tilto problemų
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              #1654, #1658 jau atkurtos senosios kabinos vairuotojų stažavimui!
                              Paskutinis taisė rvr; 2011.12.08, 09:26.

                              Comment


                                Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                #1654, #1658 jau atkurtos senosios kabinos vairuotoju stazavimui!
                                Dar 1629
                                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                Comment


                                  Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                  Dar 1629
                                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                  #1654, #1658 jau atkurtos senosios kabinos vairuotojų stažavimui!
                                  Dar 2623 mačiau su pilnai įrengta kabina.

                                  Comment


                                    807 jau su įrengrtomis orlaidėmis.
                                    O grįžtant prie Neoplanų diskusijos, tai Neoplanų 11 maršrute nebus.
                                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                    Comment


                                      Parašė 1132

                                      Dar 2623 mačiau su pilnai įrengta kabina.
                                      Tikiuosi, tik stažavimui pilnas kabinas daro? Nes perspektyva, kad keleiviams liks 2 durys vietoje trijų, nelabai džiugina.
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                        807 jau su įrengrtomis orlaidėmis.
                                        O grįžtant prie Neoplanų diskusijos, tai Neoplanų 11 maršrute nebus.
                                        o tai kas važinės 11-u maršrutu? MB Cito? Vanhool? Saffle?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          o tai kas važinės 11-u maršrutu? MB Cito? Vanhool? Saffle?
                                          Kiti,Neoplanai gali ten pasirodyti tik jeigu jie išvažiuos iš rezervo.
                                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X