Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Volvo 7700- trumpas, o 7700A- ilgas. 76 ilgi galėjo dirbti tik iki kol jis buvo nukreiptas į Birelius- ilgas ten nepravažiuos.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      1704 šian visa diena važinejo 4 maršrutu. Gal visgi gražino soliarius i 4?

      Comment


        Parašė Špionas Rodyti pranešimą
        1704 šian visa diena važinejo 4 maršrutu. Gal visgi gražino soliarius i 4?
        gražino buvo pasiskolinti solariai iš 2, 4, 16, 19maršrutų, kol vyko rinktinės varžybos Vilniuje
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis
          čia klausimas tiems, kas važiavo 89maršruto autobusu:

          ar jis visuomet vėluoja? nes vakar 18:13 turėjo būti Užupio st., o 18:16 jo dar nebuvo.
          Gal vėlavo dėl renginių Gedimino prospekte.

          Beje, įdomu, ar, atidarius Senamiesčio maršrutus, eismas Gedimino prospekto dalimi nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g. jau leidžiamas kasdien, ar užtvarai tiesiog nuleidžiami pravažiuojant autobusui?
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
            Gal vėlavo dėl renginių Gedimino prospekte.

            Beje, įdomu, ar, atidarius Senamiesčio maršrutus, eismas Gedimino prospekto dalimi nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g. jau leidžiamas kasdien, ar užtvarai tiesiog nuleidžiami pravažiuojant autobusui?
            aš kadangi ėjau Gedimino prospektu, tai mačiau nuleistus. reiškia, kad eismas ten leidžiamas visąlaik.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
              Gal vėlavo dėl renginių Gedimino prospekte.

              Beje, įdomu, ar, atidarius Senamiesčio maršrutus, eismas Gedimino prospekto dalimi nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g. jau leidžiamas kasdien, ar užtvarai tiesiog nuleidžiami pravažiuojant autobusui?
              Tie užtvarai jau turbūt kokius metus nebepakyla. Kažkada buvo straipsnis, kad per žiemas jie ten taip supuvo jog norint toliau pastoviai naudoti, reikia praktiškai viską keisti.

              Eismą šiuo metu riboja tik kelio ženklai.

              Comment


                Parašė sleader

                Tie užtvarai jau turbūt kokius metus nebepakyla. Kažkada buvo straipsnis, kad per žiemas jie ten taip supuvo jog norint toliau pastoviai naudoti, reikia praktiškai viską keisti.

                Eismą šiuo metu riboja tik kelio ženklai.
                Tai, kaip supratau, ten tam tikru laiku (darbo dienomis vakare ir savaitgaliais, jei neklystu) dabar leidžiama važiuoti tik dviratininkams ir viešajam transportui?
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                  Tai, kaip supratau, ten tam tikru laiku (darbo dienomis vakare ir savaitgaliais, jei neklystu) dabar leidžiama važiuoti tik dviratininkams ir viešajam transportui?
                  Iš esmės taip

                  Comment


                    1. sugedusios "MB 0530 Cito" #027 durys, todel ileidzia/isleidzia pro prieki
                    2. 89marsrutu vaziavo 6keleiviai [iskaitant ir mane]. sakyciau, kaip siam marsrutui tiek keleiviu, tai pakankamai.
                    3. gal kas zinot, ar greit pataisys "Fiat Ducato Natural power CNG" #916?
                    Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.09.18, 20:44.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      2. 89marsruto vairuotoju keitimasis Uzupio st. 14:45.
                      To būti negali. Pamainai keičiantis visada yra daroma bent 10 minučių atstova ir tikrai ne tokioje vietoje - ji turi būti galinėje stotelėje, o ne tokiame "kontroliniame punkte". Realiai autobusų vairuotojai keičiasi ten, kur jiems yra patogiau.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis
                        1. sugedusios "MB 0530 Cito" #027 durys, todel ileidzia/isleidzia pro prieki
                        2. 89marsrutu vaziavo 6keleiviai [iskaitant ir mane]. sakyciau, kaip siam marsrutui tiek keleiviu, tai pakankamai.
                        Antradienį pats mačiau ant šio autobuso durų užklijuotą užrašą "atsiprašome, durys neveikia".
                        O 6 keleiviai- čia šiaip labai mažai, bet pradžiai gal ir nieko.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                          Antradienį pats mačiau ant šio autobuso durų užklijuotą užrašą "atsiprašome, durys neveikia".
                          O 6 keleiviai- čia šiaip labai mažai, bet pradžiai gal ir nieko.
                          jeigu tai butu 88marsruto "Fiat ducato", tai tame marsrute butu normalus skaicius keleiviu [beveik visos sedimos vietos butu uzimtos]
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis
                            aš pasakiau tai, ką mačiau. stovėjom kokias dvi minutes. taip pat yra ir 44maršrute.
                            Nu tai kol susitvarko, kol atsisveikina, o atvažiuoja į stotelę tada porą minučių anksčiau. 44 keičiasi centre, nes kai kuriems vairuotojams yra žymiai patogiau namo važiuoti iš centro, o ne iš N. Vilnios. Vargu ar būdavo tokių atvejų, kai 4A vairuotojai keisdavosi Mickūnuose, kur jiems yra nurodyta pagal grafiką.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Buvo gautas dar vienas FIAT ducano,ir dar gavome kol kas vieną panaudotą Mercedes dujinį autobusą dvigubą,kuris prieš tai buvo mokomasis.
                              Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2011.09.20, 07:10.
                              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                              Comment


                                Šiandien jau dirbdavo 2 "Fiat Ducano" pilkos spalvos,o baltas stovejo "Fiat" felialo aikštelėje.
                                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                Comment


                                  Baltas FIAT Ducato 916 stovi prie Širvintų stotelės esančio FIAT serviso aikštelėje.

                                  Comment


                                    Sveiki, jau ne pirmą kart pastebiu, jog 42 maršruto autobusas stengdamasis laikytis lėto grafiko, stotelėse stovi 3-4 min. Ir važiuoja maksimum 40 km/h greičiu. Gal kas žino ar toks tvarkaraštis sudarytas dėl degalų taupymo, ar dėl dar kažkokių nežinomų priežasčių?
                                    Dear Sir,

                                    Comment


                                      Vakar,Fiat feliale stovėjo dar du FIAT Ducano,be numerių.
                                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                      Comment


                                        Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
                                        Sveiki, jau ne pirmą kart pastebiu, jog 42 maršruto autobusas stengdamasis laikytis lėto grafiko, stotelėse stovi 3-4 min. Ir važiuoja maksimum 40 km/h greičiu. Gal kas žino ar toks tvarkaraštis sudarytas dėl degalų taupymo, ar dėl dar kažkokių nežinomų priežasčių?
                                        Greičiau dėl „nežinomų priežasčių“, nes nuo Salininkų iki Pagirių reikia lėkti kaip akis išdegus. Panašiai yra su 78, tik ten reikia vilktis visą kelią 20 km/h greičiu.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Gėlų stotelėje kažkodėl stovi Draugystės stotelės ženklas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X