Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rvr Rodyti pranešimą
    Idomu kada O 405N2U #89* gavo ypac nematyta bortini kompiuteri sonineje autobuso dalyje?
    Ten ne N2U, o paprastas N2. Nr. 894 ir 895 visada tokius turėjo.

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    o dėl keleivio sėdynės prie vairuotojo tai greičiausiai padaryta tam, kad porininkas, kažkur maršruto vidury įsėdęs, galėtų atsisėst šalia savo kolegos (bent aš taip supratau)
    O tokia išvis yra ten? Kiek mačiau, nė viename sėdynės priekyje nėra.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Ten ne N2U, o paprastas N2. Nr. 894 ir 895 visada tokius turėjo.



      O tokia išvis yra ten? Kiek mačiau, nė viename sėdynės priekyje nėra.
      taip, tikrai yra. aš pats netgi buvau nustebęs, pamatęs šalia keleivio sėdynę kaip paprastam mikroautobuse na, galbūt blogai būsi pasižiūrėjęs
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė rvr Rodyti pranešimą
        Idomu kada O 405N2U #89* gavo ypac nematyta bortini kompiuteri sonineje autobuso dalyje?
        Čia 893 gavo oranžinės spalvos švieslentę
        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

        Comment


          Vakar kai važiavau 16 maršutų (troleibuse), įėjo kontrolierė (viena), pradėjo tikrinti, iš vienos paauglės paėmė moksleivio pažymėjimą, tai kontrolierei paskambino į telefona ir jį pradėjo šnekėti, kita stotele visi taip vadinami "zuikiai" išsilakstė iš truliko, atvažiavau jau iki lazdynių, pasižiūriu į ta moksleivė vos neapsiverkus, o ta kontrolierė toliau plepa telefonų. Jūs pasitaikė kada nors toks dalykas ?
          Paskutinis taisė povilas911; 2011.10.06, 12:16.

          Comment


            Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
            Vakar kai važiavau 16 maršutų (troleibuse), įėjo kontrolierė (viena), pradėjo tikrinti, iš vienos paauglės paėmė moksleivio pažymėjimą, tai kontrolierei paskambino į telefona ir jį pradėjo šnekėti, kita stotele visi taip vadinami "zuikiai" išsilakstė iš truliko, atvažiavau jau iki lazdynių, pasižiūriu į ta moksleivė vos neapsiverkus, o ta kontrolierė toliau plepa telefonų. Jūs pasitaikė kada nors toks dalykas ?
            Toks bent jau man tai tikrai nera buves. Bet daznai matau toki dalyka kai kontrolieriai sumedzioja "zuiki" ir nebetikrina likusiu keleiviu bilietu.

            Comment


              Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
              Vakar kai važiavau 16 maršutų (troleibuse), įėjo kontrolierė (viena), pradėjo tikrinti, iš vienos paauglės paėmė moksleivio pažymėjimą, tai kontrolierei paskambino į telefona ir jį pradėjo šnekėti, kita stotele visi taip vadinami "zuikiai" išsilakstė iš truliko, atvažiavau jau iki lazdynių, pasižiūriu į ta moksleivė vos neapsiverkus, o ta kontrolierė toliau plepa telefonų. Jūs pasitaikė kada nors toks dalykas ?
              žiauru, kokie kontrolieriai chamai gi mato, kad moksleivė (su kuprine), tai koks tolkas prašyt parodyt moksleivio pažymėjimą [mano nuomone, tik visiškas kvailys/ė gali prašyt parodyt moksleivio pažymėjimą]? pakaktų įrodymo, jei moksleivis sėdi atsivertęs, tarkim, istorijos vadovėlį, ir kartojasi sekančiai pamokai.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                žiauru, kokie kontrolieriai chamai gi mato, kad moksleivė (su kuprine), tai koks tolkas prašyt parodyt moksleivio pažymėjimą [mano nuomone, tik visiškas kvailys/ė gali prašyt parodyt moksleivio pažymėjimą]? pakaktų įrodymo, jei moksleivis sėdi atsivertęs, tarkim, istorijos vadovėlį, ir kartojasi sekančiai pamokai.
                Nu, jo... pensininkei irgi skaros su vaistų receptu užtektų?
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                  Nu, jo... pensininkei irgi skaros su vaistų receptu užtektų?
                  vien pagal veido bruožus ir lazdelę supras, kad pensininkas važiuoja. na, jei jau pradėjom, tai dėstau: kai mano senelis buvo pajėgus važinėti VT, tai kai įlipdavo kontrolieriai, jis nusiimdavo savo kepurę tokiu atveju mato, kad važiuoja pensininkas. beje, jis man "išsiudavė", kad važiuodavo be e.bilieto ir kontrolė jo niekad nebuvo pagavusi
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    žiauru, kokie kontrolieriai chamai gi mato, kad moksleivė (su kuprine), tai koks tolkas prašyt parodyt moksleivio pažymėjimą [mano nuomone, tik visiškas kvailys/ė gali prašyt parodyt moksleivio pažymėjimą]? pakaktų įrodymo, jei moksleivis sėdi atsivertęs, tarkim, istorijos vadovėlį, ir kartojasi sekančiai pamokai.
                    Nai ir ką? Tegul ir pirmokas, vis tiek privalo pažymėjimą turėti. Yra bendros taisyklės, ir jų reikia laikytis. Ir išvaizda, ūgis ar kuprinė čia neturi jokios reikšmės. Žinoma, kartais ir pas kontrolierius turi suveikti žmogiškumo faktorius.
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Mano mama pasakojo kai viena karta vykdama 16 marsruto troleibusu atkreipe demesi kaip sunuciukei iskrito is rankos bilietas tuo metu tai mate ir kontrolieriai. Bet vistiek vaidindami, kad to nepastebejo israse bauda. Kitas atvejis: dede pasakojo kai jo gero draugo sunui buvo israsyta bauda sedint salone, o tevas tuo metu sedejo uz to troleibuso vairo.
                      Kontrolieriai siais laikais atsiprasant suzvereje tikraja to zodzio prasme.

                      Comment


                        Parašė rvr Rodyti pranešimą
                        Mano mama pasakojo kai viena karta vykdama 16 marsruto troleibusu atkreipe demesi kaip sunuciukei iskrito is rankos bilietas tuo metu tai mate ir kontrolieriai. Bet vistiek vaidindami, kad to nepastebejo israse bauda. Kitas atvejis: dede pasakojo kai jo gero draugo sunui buvo israsyta bauda sedint salone, o tevas tuo metu sedejo uz to troleibuso vairo.
                        Kontrolieriai siais laikais atsiprasant suzvereje tikraja to zodzio prasme.
                        absurdas skirti baudą sūnui už tai, kad sėdi salone. ne jų reikalas, kas važiuoja salone [tam ir yra padarytos kabinos, kad galėtų vairuotojas su kažkuom plepėtis, kad niekas negirdėtų]
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Šiaip jau kabinos turėtų būti būtent tam, kad vairuotojai ne plepėtų pasisodinęs keleivį, o vairuotų.
                          N N N

                          Comment


                            Parašė LBP Rodyti pranešimą
                            Šiaip jau kabinos turėtų būti būtent tam, kad vairuotojai ne plepėtų pasisodinęs keleivį, o vairuotų.
                            pagrindinis dalykas, kam yra skirta kabina - kad vairuotojas nesušaltų. na, jei yra proga, tai galima vieną kitą žodelį mestelti su vairuotoju
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Kontrolierių darbui aptarti galima sukurti/atkurti naują/(gal jau yra?) temą. Manau, būtų norinčių pasisakyti ir pasiskaityti. Liaudiškai tariant pasibėdavoti Nes į bet kokius oficialius skundus dėl kontrolierių darbo tiek Vilniaus Troleibusai, tiek Vilniaus Autobusai, tiek Susisiekimo Paslaugos, tiek Vilniaus m. savivaldybė dažniausiai nereaguoja.

                              Vis dėlto asmeninė patirtis byloja, kad be visų chamų, nachalų, beširdžių, zarazų kontrolierių yra ir keletas žmogiškų. Tik labai labai nedaug...

                              Comment


                                Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                Kontrolierių darbui aptarti galima sukurti/atkurti naują/(gal jau yra?) temą. Manau, būtų norinčių pasisakyti ir pasiskaityti. Liaudiškai tariant pasibėdavoti Nes į bet kokius oficialius skundus dėl kontrolierių darbo tiek Vilniaus Troleibusai, tiek Vilniaus Autobusai, tiek Susisiekimo Paslaugos, tiek Vilniaus m. savivaldybė dažniausiai nereaguoja.

                                Vis dėlto asmeninė patirtis byloja, kad be visų chamų, nachalų, beširdžių, zarazų kontrolierių yra ir keletas žmogiškų. Tik labai labai nedaug...
                                savaitgalį paieškosiu forume, ar yra tema apie kontrolierius jeigu nerasiu, sukursiu tokią temą aš už tavo variantą! tik kaži ar bus daugiau sutinkančių už tavo pasiūlytą temą...
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Pastaruoju metu kontrolierių darbo kokybė tikrai labai pagerėjo, marozų ir nachalų pastebiu vis rečiau.
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    /\ Gal pusei šios temos lankytojų reikėtų kraustytis į one.lt

                                    Comment


                                      Prašom nepriimti asmeniškai, bet tokie pranešimai, kaip "man važiuojant į mokyklą įlipo kontrolierius", "mano mamytė pasakojo", "važiuojat autobusu buvo atidarytas langas" ne visiškai atitinka pradinę šio forumo kryptį.

                                      Comment


                                        Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                        patalpoje kurioje bus surinkinejami MAZ troleibusai.
                                        Kas per MAZ'ų surinkinėjimas? Kam jie bus skirti?
                                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                        Comment


                                          2669 pastebetas siandien apie 22.00 spartoje dirbantis 16 marsrutu. Idomu ar jis visada dirbs siuo marsrutu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X