Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
    Gėlių stotelėje kažkodėl stovi Draugystės stotelės ženklas.
    99% esu tikras, kad įvyko dėl to, jog Rudaminoj, Vilniaus r. irgi yra Gėlių st. o tie, kurie keitė ženklą, neįsigilino, kad Rudaminoj Gėlių stotelė turi būti pakeista į Draugystės st.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė 1132
      Pilaitis - Yra likę du Ikarus autobusai, vienas trumpas, stovi parke kažkur garažuose užkonservuotas, garažinis numeris 607, ir ilgas numeris 382, stovi patvoryje, lauke.

      O štai ir Ikarus 280 numeris 382, stovi dar Vilniaus autobusų parke ir marinuojasi patvoryje, manau jis bus atiduotas į muziejų kaip eksponatas.

      Atvaizdas


      Šių metų Blandžio mėnesį nurašytą Karosa B741 numeris 252, vilniaus autobusų parkas

      Atvaizdas


      Balandžio mėnesį nurašytą Karosa B741 numeris 242, Vilniaus autobusų parkas

      Atvaizdas


      Nurašta Karosa B832 numeris 043, Vilniaus autobusų parkas

      Atvaizdas


      Karosa B832 numeris 048, Vilniaus autobusų parkas

      Atvaizdas


      Dar viena foto Karosa B832 iš galo, Vilniaus autobusų parkas

      Atvaizdas


      Karosa B832 numeris 036, Vilniaus autobusų parkas

      Atvaizdas
      Šiandiena buvau, nebėr jau nei jo.

      Comment


        Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
        Šiandiena buvau, nebėr jau nei jo.
        nebėra #382, stovinčio patvory?
        šeštadienį gi buvau prie VAP'o, tai tikrai mačiau stovintį 382 patvory
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          nebėra #382, stovinčio patvory?
          šeštadienį gi buvau prie VAP'o, tai tikrai mačiau stovintį 382 patvory
          Čia jau rimtai nemeluoju, kad sumažėjo autobusų aikštelėje, tai dėl darbo dienos, o kodėl jo nebėra, sužinuosiu trečiadienį.

          Comment


            Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
            Čia jau rimtai nemeluoju, kad sumažėjo autobusų aikštelėje, tai dėl darbo dienos, o kodėl jo nebėra, sužinuosiu trečiadienį.
            o tu čia mane nustebinai na, laukjsim nekantriai informacijos, kur prapuolė tas #382
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Gal i koki muzieju nuvarytas. Nes #382 vienintelis toks.

              Comment


                Parašė rvr Rodyti pranešimą
                Gal i koki muzieju nuvarytas. Nes #382 vienintelis toks.
                O iš kur tu žinai, kad vienintelis ? Šeip yra gi ir garažas, ne tik lauko aikštelė.

                Comment


                  Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
                  O iš kur tu žinai, kad vienintelis ? Šeip yra gi ir garažas, ne tik lauko aikštelė.
                  Zmogau nueik i betkokia fotogalerija kur yra duomenys sukaupti apie Vilniaus autobusu eksplotacija ir pamatysi.

                  Comment


                    Parašė rvr Rodyti pranešimą
                    Zmogau nueik i betkokia fotogalerija kur yra duomenys sukaupti apie Vilniaus autobusu eksplotacija ir pamatysi.
                    Paieškojau neradau, galbūt blogai ieškau. Jei žinai kur tai yra, numesk link'ą.

                    Comment


                      2011 – 09 – 27Šiandien įvyko keistas dalykas.

                      Karosa B741 132 iš St. Naujaneriai išvyko 7:00 val., o į Tauragnų St., atvyko 7:48 val., važiavo 48 min.

                      Karosa B741 370 iš St. Naujaneriai išvyko 7:11 val., o į Tauragnų St., atvyko 7:48 val., ir važiavo tik 37 min.

                      Kas per dalykai vyksta ankstesnis važiuoja ilgiau, nei vėlesnis autobusas.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        normalus vairas atvaziavo greiciau,nes nesilaike grafiko,nes paskui visi tik islipa. Pensininkas-vilkosi.

                        Comment


                          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                          normalus vairas atvaziavo greiciau,nes nesilaike grafiko,nes paskui visi tik islipa. Pensininkas-vilkosi.
                          Viską jūs matot, viską jūs girdit. Vienas nesilaiko grafiko ir kitas nesilaiko. Gal baik jau verkšlenti ir imkis realių veiksmų: sėsk už vairo ir parodyk tiems kvailiams, kaip reikia vairuoti autobusą?
                          Atvažiavo jie vienu metu todėl, kad pirmasis surinkinėjo ne tik savo, bet ir antrojo keleivius, tuo pačiu dar labiau didindamas savo vėlavimą.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            2011 - 09 - 28 d., atvykęs į St. PAGUBĖ 6:40 VAL., KAROSA B741 206 SUGEDO. Su avariniu signalu atvažiavo apie 7:00 val., į St. Naujaneriai, ir laukia techninės pagalbos, nes lygtais išlūžo ratas vairuotojo pusėje prie priekabos sujungimo. Apie 7:01 val., ties St. Kryžiokai pravažiavo link Pagubės rezervas 915 kosminiu greičiu, kuris pakeitė KAROSA B741 206.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Parašė rvr
                              Karosa B741 #129. Stotis. 2011.09.28Atvaizdas

                              Su sia Karosa praejusiu metu ziema patekau i avarija Grigiskiu ziede!
                              Oho, jį jau į kitą poskyrį perkėlė? Juk į avariją patekai berods, važiuodamas 29-u, o čia- 31 maršrutas.
                              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                              Marsrutai.lt tinklaraštis!
                              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                              Comment


                                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                Oho, jį jau į kitą poskyrį perkėlė? Juk į avariją patekai berods, važiuodamas 29-u, o čia- 31 maršrutas.
                                kelintais metais buvo antrame poskyryje #129? jo, #129 dabar yra pirmo poskyrio
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  O 11-u dabar vien MB Cito dirba ar tie, kurie dirbo 89-u, grįžo į patvorį?
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                    O 11-u dabar vien MB Cito dirba ar tie, kurie dirbo 89-u, grįžo į patvorį?
                                    grįžo į 11maršrutą. Sekmadienį važiavau nuo Taurakalnio iki Jogailos st. su MB 0520 Cito #027. koks kitų likimas - neaišku. tądien dar dirbo Vanholl a508 #067
                                    Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.10.05, 20:02.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Turiu geru naujienu! #2669 jau laukia pirmosios technines apziuros po neseniai baigto kapitalinio remonto 1-ajame troleibusu parke, patalpoje kurioje bus surinkinejami MAZ troleibusai! Siandien is dedes isgirdau kad bus atstatomos senosios troleibusu kabinos. Tik gaila nesimate ar #2669 jau tokia turi.
                                      Paskutinis taisė rvr; 2011.10.05, 21:43.

                                      Comment


                                        Idomu kada O 405N2U #89* gavo ypac nematyta bortini kompiuteri sonineje autobuso dalyje?
                                        Paskutinis taisė rvr; 2011.10.05, 21:40.

                                        Comment


                                          Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                          Idomu kada O 405N2U #89* gavo ypac nematyta bortini kompiuteri sonineje autobuso dalyje?
                                          greičiausiai užsienyje su tokiu bortiniu kompu važinėjo
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X