Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rvr Rodyti pranešimą
    Siandien vaziuodamas i darba maciau ji 12 marsrute.
    greičiausiai 527 perdažė tada, kai perdažinėjo 066 ir 067. dažymo verkiant reikia 517, nes ne kaip atrodo
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      greičiausiai 527 perdažė tada, kai perdažinėjo 066 ir 067. dažymo verkiant reikia 517, nes ne kaip atrodo
      Pritariu del #517 autobuso.

      Comment


        siandien i mokykla vaziavau perdazytu #527. vakare imesiu nuotrauka, kaip atrodo autobusas po dazymo
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Kiek laiko #869 dirba su reklama?

          Koks autobusas siandien vaziavo 19 marsrutu is Stoties isvaziuojant 7.18 ?
          Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 13:59.

          Comment


            Parašė rvr Rodyti pranešimą
            Kiek laiko #869 dirba su reklama?
            ilgai. berods nuo pat atsiradimo pradžios
            Parašė rvr
            Koks autobusas siandien vaziavo 19 marsrutu is Stoties isvaziuojant 7.18 ?
            MB "0405G" #520
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Parašė rvr Rodyti pranešimą
              Kiek laiko #869 dirba su reklama?
              ilgai. berods nuo pat atsiradimo pradžios
              Ne visai - 869 pradėjo važinėti 2010.12.01, o reklama atsirado antroje gruodžio pusėje.

              Comment


                Parašė aRa Rodyti pranešimą
                Ne visai - 869 pradėjo važinėti 2010.12.01, o reklama atsirado antroje gruodžio pusėje.
                "berods" pasakiau todėl, nes nebuvau įsitikinęs, kad nuo pat pradžių reklama ant šio autobuso. edit: ir šį autobusą pamačiau apytiksliai porą dienų prieš kūčias su reklama.
                Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.09.08, 18:41.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Aciu uz informacija.

                  Comment


                    tai nori pasakyti, kad 8marsrute pastoviai kiaura diena dirbantys troleibusai 2114, 2598 ir 2611? kiek pamenu, 2611 visada dirbdavo 18marsrute, 2598 - 16marsrute, 2114 - 7marsrute.
                    2611 kiaurą dieną nedirba - jo grafikas pertraukiamas. 18-ame maršrute po perdažymo jis niekad ir nedirbo - jo vietą jau buvo užėmęs 2670. Ir bendrai 2611 18-ame maršrute dirbo tik mažą savo gyvenimo dalį

                    2598 buvo dar vasaros pradžioj išsviestas iš 16-o maršruto, kai ten po remonto grįžo 2663.
                    Kai koks nors troleibusas po remonto grįžta/ateina į kokį nors maršrutą, kitas troleibusas turi akristi. Atkrinta dažniausiai blogiausiai atrodantis.

                    2114 paskutiniu metu buvo rezervinis, kiaurą dieną stovėdavo Skalviuose, kol vieną dieną kažkas nusprendė, kad nevalia su juo taip elgtis ir pasiėmė į 8-ą maršrutą.

                    Comment


                      pagaliau jau uzdeti nauji zenklai su naujais stoteliu pavadinimais Lydos pl. bei Salininku gatveje
                      Pylimo gatvej link stoties dar tebekabo senas zenklas su senuoju stoteles pavadinimu.

                      "Karosa B841" #230 siandien dirbo su sugedusia svieslente [prieky ir gale uzdeti laikikliai kartonkei kaip ir "B741"].

                      siandien vietoj "Man NL 272" #424, kuris sugedo vidury dienos [arba 15:40, arba 16:55] isvaziavo "Volvo 7700" #746, kuriame didelis traskejimas gale jauciasi

                      tai tiek siandien stebejimu grazia penktadienio pavakare
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Kai kuriuose Solaris troleibusuose vidinėse švieslentėse jau rodomi nauji stotleių pavadinimai.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                          Troleibusų parkė jau berods pradėjo praktinis vairavimas vairavimo mokykloje "T" kategorijos,galima pastebėti mokyklinį troleibusą 1447
                          Mačiau ir troleibusą numeris 2647 7 maršrutu dirbanti, su pilnai įrengta kabiną, matyt jisai irgi bus mokomasis.

                          Comment


                            Gal kas nors turit šių Vilniaus autobusų garažinių numerių nuotraukas? Labai norėčiau pamatyti.

                            Gräf & Stift gar. nr. 2082, 2210, 2257, 2297.
                            MAN SL200 gar. nr. 2207, 2228, 2237, 2297.
                            Mercedes-Benz O305 gar. nr. 2333, 2444.
                            Kutter 9 gar. nr. 4500.

                            Comment


                              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                              Kai kuriuose Solaris troleibusuose vidinėse švieslentėse jau rodomi nauji stotleių pavadinimai.
                              yra šiuose troleibusuose: 1699, 2689, 2690
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Šiandien (2011-09-12 d.), 35A ir 76 dirba VOLVO 7700/7700A
                                Įdomu, kaip jiems pavyks pravažiuoti Bubilo g., ir apsisukti prie mokyklos neapsidaužius, nes lengvieji automobiliai blokuoja vieną eismo juosta Bubilo g.

                                2011-09-09 d., įvyko keistas dalykas ryte su 36 per piką.
                                707 Iš St. Naujaneriai išvyko 7:00 val., į Tauragnų St., atvyko 7:50 val.,
                                kitas 36 (Karosa) iš St. Naujaneriai išvyko 7:11 val., ir Jeruzalėje pasivijo 707 36 ir abu 36 važiavo kartu, tik (Karosa) greičiau atvyko į Tauragnų St. 7:47 val., vėlesnis važiavo greičiau ir pagal tvarkaraštį nei ankstesnis.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                  Šiandien (2011-09-12 d.), 35A ir 76 dirba VOLVO 7700/7700A
                                  Įdomu, kaip jiems pavyks pravažiuoti Bubilo g., ir apsisukti prie mokyklos neapsidaužius, nes lengvieji automobiliai blokuoja vieną eismo juosta Bubilo g.

                                  2011-09-09 d., įvyko keistas dalykas ryte su 36 per piką.
                                  707 Iš St. Naujaneriai išvyko 7:00 val., į Tauragnų St., atvyko 7:50 val.,
                                  kitas 36 (Karosa) iš St. Naujaneriai išvyko 7:11 val., ir Jeruzalėje pasivijo 707 36 ir abu 36 važiavo kartu, tik (Karosa) greičiau atvyko į Tauragnų St. 7:47 val., vėlesnis važiavo greičiau ir pagal tvarkaraštį nei ankstesnis.
                                  ilgas 76? retenybe
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    ilgas 76? retenybe
                                    Trumpas juk VOLVO 7700/7700A 710

                                    Prieš du metus važiavo 76 ilgi maršrutu Naujaneriai – Sakališkės – Bireliai.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                      Trumpas juk VOLVO 7700/7700A 710

                                      Prieš du metus važiavo 76 ilgi maršrutu Naujaneriai – Sakališkės – Bireliai.
                                      kiek zinau, tai 7700A yra ilgi. ar 7700A yra naujesnes laidos ilgi ir trumpi?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        kiek zinau, tai 7700A yra ilgi. ar 7700A yra naujesnes laidos ilgi ir trumpi?
                                        Naujesnės laidos jie yra 7700A jie yra tiek ilgi tiek trumpi.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                          Naujesnės laidos jie yra 7700A jie yra tiek ilgi tiek trumpi.
                                          Ar tikrai ? Nes kiek pavyko rasti internete, tai indeksas A reiškia articulated (sujungtas).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X