Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Šiaurinė gatvė Vilniuje. Pašilaičiai-Šeškinė-Žirmūnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Kaip turėtų atrodyti "išsvajota" Pakalnio ir Remigijaus gatvė pritaikyta visiems:


    Kaip ji atrodytų įgyvendinus šiuo metu pateiktą projektą:
    Click image for larger version Name:	Capture.JPG Views:	0 Size:	249,7 kB ID:	2024256
    Ukmergės, Laisvės ir Justiniškių sankryžose dar reikia ir HAWK perėjas įrengt. Vėliavėlės pėstiesiams irgi nepamaišytų.

     

    Comment


      Parašė sauletasmiestas Rodyti pranešimą

      Ukmergės, Laisvės ir Justiniškių sankryžose dar reikia ir HAWK perėjas įrengt. Vėliavėlės pėstiesiams irgi nepamaišytų.
      Nice visi per raudoną važiuoja.

      Comment


        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

        Nice visi per raudoną važiuoja.
        Nes nedraudžiama - šalia šviesoforo parašyta, kad per mirksinčią raudoną galima važiuoti prieš tai sustojus. Šitas visada stebina kaip amerikonai sugeba taip greit perskaityt tas visas taisykles kurios prie kas antro šviesoforo ar sankryžos yra skirtingos.

        Comment


          Parašė evil Rodyti pranešimą

          Nes nedraudžiama - šalia šviesoforo parašyta, kad per mirksinčią raudoną galima važiuoti prieš tai sustojus. Šitas visada stebina kaip amerikonai sugeba taip greit perskaityt tas visas taisykles kurios prie kas antro šviesoforo ar sankryžos yra skirtingos.
          Na video jie nesustoją, o šiaip tai bloga praktika pratinti vairuotojus važiuoti per raudoną.

          Niekas ten neskaito, tiesiog jeigu nemato policininko prie sankryžos - važiuoja kaip išmano.

          Comment


            Parašė Harlem
            Kaimieciai uzteks diskutuoti.gal jau nutieskit ta gatve.o simasiu uz jo seklidziu ir i taurage istemti
            Nebus jos. Gi pranešė žmogus, kad byla jau teisme. Tai su didele tikimybe stabdys projektą.

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Nebus jos. Gi pranešė žmogus, kad byla jau teisme. Tai su didele tikimybe stabdys projektą.
              Talibanas linijiniame parke augins aguonas ir šikdins šunis
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

              Comment


                Aš taip pat Eduardo piktį suprantu - esu ne vienus metus bendravęs su skirtingais VMS skyriais ir su VMS susijusia įstaiga, tai man žinokit norisi kai kuriuos paimti už pakarpos ir įkišti į Vilnios šaltą vandenį. Gal tai padėtų atsigauti? Gal tai nors kiek sumažintų piktybišką didelį kenkimą? Šiaip esu ramus ir taikus žmogus, man konfliktai yra antitezė mano pasaulėžiūrai ir mane išvesti iš kantrybės reikia gerai pasistengti, bet VMS sugeba iki ribos privesti : ). Vien jau ši aplinkybė man yra protu sunkiai suvokiama, kad reikia ,,kaltis'' su darbuotojais, kuriuos samdai dirbti (mokėdamas mokesčius), už juos atlieki nemažai jų darbo nemokamai, jie tau akis drasko ir atsisako laikytis savo pačių sukurtų gairių (pvz šaligatvių teisingo įrengimo)...

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                  Nebus jos. Gi pranešė žmogus, kad byla jau teisme. Tai su didele tikimybe stabdys projektą.
                  Labai gerai, nes kauniečiai ir klaipėdiečiai jau galėjo likti be anekdotų apie vilniečių neįgalumą pasibaigti infrastrukturinius projektus.
                  Dar būtų gerai, kad teismas nac. stadioną, Smalinės g. ir Kareivių g. sustabdytų, nes šunų šikdinimo arealas spartokai traukiasi. Plius nereikia iš likusios Lietuvos atimti malonumo pasijuokti iš Vilniaus.
                  Vilniečiai turėtų didžiuotis labiausiai išvystyta savo savybe - žlugdyti projektus.
                  Paskutinis taisė Donidavu; 2023.01.21, 18:58.

                  Comment


                    Parašė spekas Rodyti pranešimą
                    Aš taip pat Eduardo piktį suprantu - esu ne vienus metus bendravęs su skirtingais VMS skyriais ir su VMS susijusia įstaiga, tai man žinokit norisi kai kuriuos paimti už pakarpos ir įkišti į Vilnios šaltą vandenį. Gal tai padėtų atsigauti? Gal tai nors kiek sumažintų piktybišką didelį kenkimą? Šiaip esu ramus ir taikus žmogus, man konfliktai yra antitezė mano pasaulėžiūrai ir mane išvesti iš kantrybės reikia gerai pasistengti, bet VMS sugeba iki ribos privesti : ). Vien jau ši aplinkybė man yra protu sunkiai suvokiama, kad reikia ,,kaltis'' su darbuotojais, kuriuos samdai dirbti (mokėdamas mokesčius), už juos atlieki nemažai jų darbo nemokamai, jie tau akis drasko ir atsisako laikytis savo pačių sukurtų gairių (pvz šaligatvių teisingo įrengimo)...
                    Kiek moki, tą ir gauni. Kol nebus mokami rinkos atlyginimai viešajame sektoriuje, tol toks lygis ir bus. Naivu tikėtis kad atsiras pakankamai stiprių altruistų, kurie aukotų savo galimą uždirbti atlyginimą ir eitų dirbti iš idėjos, ypač kai didžioji dalis kolegų būtų tie, kurie dirba savivaldybėje tik dėl to, kad kitur tokio atlyginimo negautų arba reikėtų dirbti sunkiau. Kiek iš forumo narių aplikavo į pozicijas savivaldybėje ir jos įstaigose? Turbūt retas kuris, nes dauguma turi geriau apmokamus darbus ir atlyginimo nesimažintų.

                    Comment


                      Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                      Kiek moki, tą ir gauni. Kol nebus mokami rinkos atlyginimai viešajame sektoriuje, tol toks lygis ir bus. Naivu tikėtis kad atsiras pakankamai stiprių altruistų, kurie aukotų savo galimą uždirbti atlyginimą ir eitų dirbti iš idėjos, ypač kai didžioji dalis kolegų būtų tie, kurie dirba savivaldybėje tik dėl to, kad kitur tokio atlyginimo negautų arba reikėtų dirbti sunkiau. Kiek iš forumo narių aplikavo į pozicijas savivaldybėje ir jos įstaigose? Turbūt retas kuris, nes dauguma turi geriau apmokamus darbus ir atlyginimo nesimažintų.
                      Pažįstamas po universiteto ten gavo pirmą darbą, dar prie Zuoko. Pabėgo, kai tik galėjo, net tik dėl algos, bet ir dėl darbinės atmosferos. Sakė labiausiai valdžios mėgstamas žaidimas - audringo darbo imitacija.

                      Comment


                        Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                        Kiek moki, tą ir gauni. Kol nebus mokami rinkos atlyginimai viešajame sektoriuje, tol toks lygis ir bus. Naivu tikėtis kad atsiras pakankamai stiprių altruistų, kurie aukotų savo galimą uždirbti atlyginimą ir eitų dirbti iš idėjos, ypač kai didžioji dalis kolegų būtų tie, kurie dirba savivaldybėje tik dėl to, kad kitur tokio atlyginimo negautų arba reikėtų dirbti sunkiau. Kiek iš forumo narių aplikavo į pozicijas savivaldybėje ir jos įstaigose? Turbūt retas kuris, nes dauguma turi geriau apmokamus darbus ir atlyginimo nesimažintų.
                        Mano galva, pirmiausia ką aš padaryčiau gavęs galimybę, tai panaikinčiau bene visas fiksuotas algas ir atlyginimai būtų procentas nuo pabaigto projekto.

                        Comment


                          Parašė spekas Rodyti pranešimą

                          Mano galva, pirmiausia ką aš padaryčiau gavęs galimybę, tai panaikinčiau bene visas fiksuotas algas ir atlyginimai būtų procentas nuo pabaigto projekto.
                          Naivu įsivaizduoti, kad tai pagerintų realią situaciją. Prisigalvotų, pradėtų ir pabaigtų "šimtus" projektų, ir viskas būtų taip pat, kaip yra.

                          Comment


                            Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

                            Naivu įsivaizduoti, kad tai pagerintų realią situaciją. Prisigalvotų, pradėtų ir pabaigtų "šimtus" projektų, ir viskas būtų taip pat, kaip yra.
                            Aš kalbu ne apie popierinį variantą, o apie realaus darbo atlikimą realybėje - pvz gauni atlyginimą (dalį nuo sąmatos) už šaligatvio nutiesimą kai jis priduodamas atlikus kokybės ekspertizę ir tt..

                            Comment


                              Parašė spekas Rodyti pranešimą

                              Aš kalbu ne apie popierinį variantą, o apie realaus darbo atlikimą realybėje - pvz gauni atlyginimą (dalį nuo sąmatos) už šaligatvio nutiesimą kai jis priduodamas atlikus kokybės ekspertizę ir tt..
                              Tai aš tavo ketinimus puikiai suprantu, tiesiog realybėje būtų taip, kaip jau rašiau. O kas nuspręstų, kas yra "realus" darbas? Kaip Romos laikais, surinktume vietinius gyventojus į rajono centrinę aikštę, ir balso pritarimu/nepritarimu balsuotume? Ar paskirtume kitą biudžetininką, kad ateitų ir "pavizuotų", jog atlikti darbai tikrai yra "projektas", o ne, tarkime, "remontas"?
                              Kadangi kalba eina apie biudžetininkus, galbūt veiktų, jei būtų paruoštas 542 lapų sąrašas-techninė specifikacija, kas gali būti laikoma "projektu"? Pvz., 50 metrų šaligatvio atkarpos nutiesimas ir pridavimas; bet jau nebe 49 metrų nutiesimas ir pridavimas? Reikia nutiesti 600 metrų atkarpą? Ne. Reikia nutiesti 12 atkarpų po 50 metrų, nes reikia "surinkti" projektų.

                              Nesuprask neteisingai, aš tikrai norėčiau, kad biudžetininkai mano sumokėtus mokesčius efektyviai naudotų. Tiesiog nereikia nuvertinti tinginių kūrybingumo ir gebėjimo imituoti darbo, kad ir kokias griežtas taisykles jiems nustatytum.

                              Comment


                                siūlau baigti šitą off-topic, nors gal daugiau nieko nebelieka nes talibanas sėkmingai kaišo pagalius į projekto ratus taip užtikrindamas erkių veisyklų išsaugojimą ir šunų šikinimo pievas.
                                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                Comment


                                  Įdomumo dėlei,Varšuvos šiaurinis aplinkelis, kuris dabar de facto jau dalinai miestu eina, tam tikrose dalyse apgaubtas tokiu "koriu". Kokiais tikslais ? Estetinė tik ar dar kaip nors skaido triukšmą ?

                                  Comment


                                    Parašė RamasN Rodyti pranešimą
                                    Įdomumo dėlei,Varšuvos šiaurinis aplinkelis, kuris dabar de facto jau dalinai miestu eina, tam tikrose dalyse apgaubtas tokiu "koriu". Kokiais tikslais ? Estetinė tik ar dar kaip nors skaido triukšmą ?
                                    Šitas? https://youtu.be/Z3-gvRucvCE Greičiausiai dėl triukšmo, dėl ko gi dar?

                                    Comment


                                      Parašė alga Rodyti pranešimą

                                      Šitas? https://youtu.be/Z3-gvRucvCE Greičiausiai dėl triukšmo, dėl ko gi dar?
                                      Aha, ir kadangi buvo diskusija dėl triukšmo per miestą einančiose transporto arterijose, tai kažkaip tokios konstrukcijos neatrodo kosminės investicijos, gal dar ką ir patobulint galima

                                      Comment


                                        Ir apželdinti a lia https://www.google.com/maps/@1.28228...i3648?hl=en-GB
                                        Bus atstatyta šabakštynų gerbėjams
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          Delfi laidoja projektą dar jam negimus:

                                          Kilo aistros dėl amžiaus projekto: Šiaurinės gatvės tiesimas jau kelia klausimų

                                          Straipsnyje pateikiamas tuzinas argumentų prieš jį.



                                          Comment

                                          Working...
                                          X