Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Vilniaus transporto vizijos (2023 m. rinkimai)
Collapse
X
-
Dar įdomiau, kad baudžiamąją bylą kelti siūlo už tai, kad gatvės pertvarkomos tam, kad ATITIKTŲ reguliavimą. Mind fuck'as visiškas.
- 14 patinka
-
Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
Dievie Dievie, ir šie žmonės turi balsavimo teisę... Baudžiamają bylą bl* kelti...
- 18 patinka
Komentuoti:
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąBet reikia nubausti, reikia, kad už savo pinigus jis atstatytų tų gatvių plotį, to reikia pareikalauti“, – Žinių radijo eteryje piktinosi MRU politologas V. Dumbliauskas.
- 6 patinka
Komentuoti:
-
Man čia protu nesuvokiamu, manau, kad čia baudžiamąją bylą galima kelti. Bet tas pasyvumas piliečių yra didžiausia bėda. (…) Bet reikia nubausti, reikia, kad už savo pinigus jis atstatytų tų gatvių plotį, to reikia pareikalauti“, – Žinių radijo eteryje piktinosi MRU politologas V. Dumbliauskas.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=92303363
Komentuoti:
-
O koks išvis skirtumas ką sako Pakalnis? Kada tai rūpėjo ir kada tai turėjo bent kažkokios reikšmės? Kada kažkas iš jo kalbų turėjo kažką bendro su realybe? Kiek mes metų jau statome Vilnių pagal naujus architektūros standartus, naujus gatvių standartus, naujas taisykles, naujus griežtus reikalavimus? O rezultate turime lygiai tas pačias patrauktas kuo toliau nuo gatvės putplastines tinkuotas dėžes su parkingais vietoje pirmųjų aukštų, parkingais tarp pastatų ir pagrindinių gatvių, o tarp jų dar dubliojančias gatves ir beprasmiškas niekam nereikalingas pievas.
Suprantu, kad ant popieriaus jis yra miesto vyr. architektas and all that ir kaip ir turėtų būti labai svarbu ką jis pasako ta ar ana tema, bet juk realybėje visi dėjo ant tų jo kalbų, net jis pats. Paskutiniais metais yra žymiai svarbiau ką mano ir sako Gilma, nei tas senas balabolas.
- 11 patinka
Komentuoti:
-
Parašė R.D. Rodyti pranešimą
Pagaliau paskaičiau postą. Dievulėliau, jį ten komentaruose daužo be gailesčio.
- 7 patinka
Komentuoti:
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Biškį gavo Pakalnis į skudurus komentaruose. Spėju, nelabai tikėjosi
- 6 patinka
Komentuoti:
-
Kubilius: "Jeigu į Lietuvą pradės važinėti (...) Madrido "Real" ar "Chelsea", tai tada gal atsiras ir stadionai". Taigi, jeigu Vilniuje tankis bus tinkamas ir viešu transportu važinės *mūsų išgalvotas skaičius žmonių* (o jis nevažinės, nes dabar skatinama turėti automobilį), tai po 1 mln miesto gyventojų ribos jums pastatysime tramvajų, prasčiokai.
Genijų šalis.Paskutinis taisė R.D.; 2023.01.27, 09:11.
- 14 patinka
Komentuoti:
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąDėl BRT gi jau diskutuota jau čia forume. Tai iš esmės ne pigesnė ir ne greitesnė alternatyva, dargi reikalaujanti platesnės infrastruktūros tikrąja to žodžio prasme. Ir pasaulyje BRT kur kas retesnis praktikoje nei light rail.
Kai kas įsivaizduoja, kad G autobusai ir yra BRT - tikrai ne.Šimašius labai apsidžiaugė kad didesnius autobusus galima bus vadinti "metrobusais" ir teigė kad dabar Pasaulyje tramvajus tampa mažiau madingas nei didesnis autobusas, kuris atrodo kaip tramvajus.
Dėl Pakalnio, nenustebsiu jei vieną dieną parašys:
Kol Vilniuje neatsiras keleivių važiuojančių tramvajum, tol tramvajaus nebus, nes nebus poreikio.
- 19 patinka
Komentuoti:
-
Šiaip sunku suvokti, kaip vyriausiasis miesto architektas, ko gero išmaišęs didžiąją dalį pasaulio, ramiu veidu gali teigti, jog Vilniuje bėginis transportas nereikalingas ir kartoti tuos kliedesius apie 6-12k naudotojų, reikalingų kokybiškam VT organizuoti.
Miestas plečiasi, gyventojų skaičius kyla, planuose statybos prie Vingio parko, plečiasi Paupys, Pilaitė, tuoj visos Šnipiškės apsistatys daugiabučiais, o dėl transporto jokių pokyčių, jokios vizijos ir ambicijos.
Matyt Vilniui tiesiog nelemta
- 21 patinka
Komentuoti:
-
Dėl BRT gi jau diskutuota jau čia forume. Tai iš esmės ne pigesnė ir ne greitesnė alternatyva, dargi reikalaujanti platesnės infrastruktūros tikrąja to žodžio prasme. Ir pasaulyje BRT kur kas retesnis praktikoje nei light rail.
Kai kas įsivaizduoja, kad G autobusai ir yra BRT - tikrai ne.
- 9 patinka
Komentuoti:
-
Sunku pasakyti ar Pakalnis tikrai supranta, gal įsitikinęs kad dar anksti tramvajams, kad kolkas užtenka BRT, o tramvajus kažkada ateity. Pritarčiau kad laikas Pakalnį kažkuo keisti, tas akivaizdu vien pažiūrėjus į Šnipiškių plėtrą (ir ne tik Šnipiškių aišku), tik čia dar klausimas kas jį pakeistų, gali būti ir blogiau.
- 7 patinka
Komentuoti:
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Šiaip tai, belmba, liūdnai atrodo tokie Pakalnio pezalai. Kažkaip nesitikėjau, kad jis arba ant tiek nesigaudo arba tyčia peza nesąmones.
Ir, kita vertus, ne nuo jo priklauso. O nuo tų, kurie plukdo Nerimi pilvais į viršų oponentus (aliuzija į Z, bet žiūrėsim kaip bus).
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Parašė Bmweda Rodyti pranešimą
Šitas pramušė: VMS mėgina Vilniečiams aiškinti, kad galima 5 kartus mautis panaudotą prezervatyvą, nes gi dar neplyš.
Mindaugas Pakalnis Čia ta 2014 metų studija? Nuo jos paskelbimo vien Pilaitėje atsirado apie 8 tūkst. naujų gyventojų. Nekalbant apie tai, kad aukštybiniais gyvenamaisiais pastatais užstatomas Viršuliškių skersgatvis, vystosi Šnipiškės. Tankio neužtenka? Neužteks ateinančius 7 metus? Kalvarijų g. nėra srauto? Žaliojo tilto st. autobusų konvojus neišsitenka, o dar ateina konversija prie kuro aparatūros (+ visos naujosios santariškės) Kai pagal Judumo planą kažkaip reikia 20% sumažinti kelionių automobiliu. Susidaro įspūdis, kad jungiamas durnius: ignoruojama miesto plėtra, politiniai tikslai ir sėdima įsikabinus į beveik 10 metų senumo studija. Kiek iš viso buvo daryta tramvajaus studijų Vilniuje? 7? Kol svaičiojame gyventojai pagrindiniais pergrūstais maršrutais turi važiuoti pasibaisėtinomis salygomis. Bus labai įdomu kokiais būdais žmonės iš Pilaitės važiuos link centro, gal įvaldis teleportaciją, nes Narbuto g. situacija tik baisės, o VT akivaizdžiai nesusitvarko su jau esamu kiekiu. Situacija atrodo ne kaip pauglio džemperis kūdikiui, o tai, kad VMS mėgina Vilniečiams aiškinti, kad galima 5 kartus mautis panaudotą prezervatyvą, nes gi dar neplyš. Dėja nei fukcionalumo, nei komforto, nei malonumo tame nėra.
- 18 patinka
Komentuoti:
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąo jus ne iš Kauno?
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Kol VMS nedrįsta visose 2x2 VT magistralėse dedikuoti A juostų neplatinant gatvės, tol joks BRT ar tramvajus nebus įmanomas, nes visur 3x3 fiziškai netilps dėl atstumo tarp pastatų ar sklypų.
Nebent kokiam laisvės pr. yra vietos papildomai infrastruktūrai, bet vien iš tokios atkarpos mažai naudos.
- 4 patinka
Komentuoti:
-
Parašė Edd Rodyti pranešimą
Kalbantys apie virtualius bėgius greičiausiai kalba apie kažką tokio:
- 5 patinka
Komentuoti:
-
Parašė gerietis Rodyti pranešimąAkivaizdu kad šaligatvius ir pramintus takus irgi reikia užsėti džiunglėmis.
Dar labiau padėtų visiškas Vilniaus miesto nugriovimas ir užsodinimas palmėmis.
Komentuoti:
-
Akivaizdu kad šaligatvius ir pramintus takus irgi reikia užsėti džiunglėmis.
Dar labiau padėtų visiškas Vilniaus miesto nugriovimas ir užsodinimas palmėmis.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Tie, kurie kalba apie tramvajų su "virtualiais bėgiais" iš esmės kalba nesąmones, nes nėra jokių virtualių begiųi. Yra arba autobusas/troleibusas arba bėginis transportas.
"World's first train on virtual tracks" launches passenger services in China
Komentuoti:
Komentuoti: