Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

L. Donskis „(ne)Mylimas miestas“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Darius_
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    O man atrodo, kad esminis Pvz.: mano tėvai iš kaimo, bet Vilniuje nuo 1947m., vertindamas objektyviai, matau, kad jie ne miestiečiai, ir, manau, kad man tai irgi persidavė. Mano anūkai gal jau ir bus miestiečiai...Juk aš negaliu pasakyti, kad kaip mano senelis 1935 m. praleisdavo laiką "Balajame Štralyje", mokėsi lietuviškoje gimnazijoje ir pan...
    Nors, tiesą sakant, turiu giminių, kurie buvo deportuoti iš Vilniaus, dabar gyvena Lenkijoje...

    Taip pat teigia ir mano politologijos dėstytojas: "tik trečia karta nuo žagrės tampa intelektualais bei miestiečiais".

    Komentuoti:


  • D-Mason
    replied
    ir mane pridekit nuo pat gimimo miesta savo as myliu ir gerbiu .Noreciau cia ir antra kart gimti

    Komentuoti:


  • Linas
    replied
    ir mane galima įskaičiuoti į tą skaičių, ką ir teigiu paraše po mano avataru.

    Komentuoti:


  • Memelenderis
    replied
    Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
    Pridėkit ir mane Čia gimiau tarybinių inteligentų šeimoje (tėvas buvo inžinierius - statybininkas, mama - mokytoja), baigiau dar Kauno Politechnikos Institutą ir čia dirbu ir manau, kad gražesnio miesto nėra ir nebus Lietuvoje. (tik nepykit vilniečiai ) Ir noriu, kad miestas pakeltų savo tvirtus pečius...
    Už Kauną!
    Nors esu klaipėdietis, bet keletą kartų apsilankęs Kaune manau tą patį.Tiesa, prieš karą Klaipėda (Memelis) buvo gražesnė už Kauną (bent jau iš nuotraukų matyti).O dabar Klaipėdoje nėra Memelio žavesio ir senovę menančių pastatų liko ne tiek jau ir daug (ir jų niokojimas nesibaigia).Tuo tarpu Kaune yra nuostabus senamiestis ir Laisvės alėja, naujamiestis.Gamta Kaune taip arti miesto- čia pat parkai, Ąžuolynas, Panemunė.Išskirtinis miestas.

    Komentuoti:


  • Doncikas
    replied
    Įskaičiuokit ir mane!
    Nėra čia jau taip blogai ir pilka, kaip, kad bandoma nušviest

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Ir mane! Kaunas mane žavi savo patriotiškumu, susitelkimu ir lietuviškumu. Tik tokių žmonių(mylinčių Kauną) dėka mes pasieksime savo tikslus

    Komentuoti:


  • SkyMan
    replied
    Pridėkit ir mane Čia gimiau tarybinių inteligentų šeimoje (tėvas buvo inžinierius - statybininkas, mama - mokytoja), baigiau dar Kauno Politechnikos Institutą ir čia dirbu ir manau, kad gražesnio miesto nėra ir nebus Lietuvoje. (tik nepykit vilniečiai ) Ir noriu, kad miestas pakeltų savo tvirtus pečius...
    Už Kauną!

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    /\ jau visi du, įskaitant mane
    Jau trys!

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    O Kaune nėra panašaus taško?

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    oooooooo tik iš iš Kirtimų

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Blaivas?

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    ne ne, juk mes kaimas! VDU išvis ne Universitetas..... Kaune tik šiaip vogti žmonės moka ir numušim Jus . ir nesvarbu, kad Jūs "Siemens"ą: (Pablonį pateik faktų vėl ) pilną surenakt tik su žaliais lošiant, gal, kad kaimiečių daug pas Jus, nu nežinau............ ai metam nafik Kauną toliau ir nebus dikusijos Vilnius - Kaunas bb gaunas nes Jūs jėga

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
    Idomiausia beskaitant tavo komentara - tavo avataro apacioje matyti "Miestas:Kaunas"
    Andrevai, ironija

    Komentuoti:


  • Andrewass
    replied
    Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
    kam čia diskutuot, juk Kaunas=Kaimas senai visiems aišku, vieni degradai gyvena su minimaliom algom, apie riboženklį išvis tylim Kaune nėr normalių žmonių (gal Tomkis dar ) Mirusiam mieste - mirę žmonės Vilnius jėga, dar Klaipėda valdo Klausučiai po to ...... peace
    Idomiausia beskaitant tavo komentara - tavo avataro apacioje matyti "Miestas:Kaunas"

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    kam čia diskutuot, juk Kaunas=Kaimas senai visiems aišku, vieni degradai gyvena su minimaliom algom, apie riboženklį išvis tylim Kaune nėr normalių žmonių (gal Tomkis dar ) Mirusiam mieste - mirę žmonės Vilnius jėga, dar Klaipėda valdo Klausučiai po to ...... peace

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ jau visi du, įskaitant mane

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Vat išėjau šiandien pasivaikščiot po Kauną. Paslankiojau po Laisvę, Putvinskio gatvę, užsiboginau net ant Prisikėlimo bažnyčios stogo. Ir ką aš jums galiu pasakyti, mielieji... neteisus Donskis. Nėra Kaunas nemylimas miestas, nes vien mano asmeny vienas mylintis žmogus yra. Ir tikiu, kad tokių yra gerokai daugiau

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    tie "vaikinukai" po darbo galvoja tik kaip prisiliuobti, gauti mergų ir panašiai. apie nelabai ką daugiau ir galvoja, o grįžę į kaimą trumpam, renkasi ir ramsto parduotuvės sienas. tai vat tokia ta naujoji miestiečių karta
    Visokių yra, visokių ir reikia. Juk turi kažkas ir miestuose dirbti juodus darbus, bet kodėl jie ne miestiečiai? Jeigu jie gyvens Vilniuje, tai tokiais ir bus, o kaip tu juos pavadinsi? Tai kas tada pagal tave yra miestiečiai, tik elitas?

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ tie "vaikinukai" po darbo galvoja tik kaip prisiliuobti, gauti mergų ir panašiai. apie nelabai ką daugiau ir galvoja, o grįžę į kaimą trumpam, renkasi ir ramsto parduotuvės sienas. tai vat tokia ta naujoji miestiečių karta

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Užtenka prisiminti Česlavą Milošą ir jūsų diskusija virsta absoliučiu muilo burbulu... Kaimiečiai, kauniečiai, vilniečiai, miestiečiai... Išmokit būti žmonėmis ir to pakaks.

    Komentuoti:

Working...
X