Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Greitasis maistas" Lietuvoje ir kitur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Tai McD pas mus apskritai vos ne prestižine vieta valgyti laikomas. O John'o išsvajotą "fastfoodo ant kiekvieno kampo" nišą jau senai užėmė Hesburgeris.
    Na, Vilniuje dabar ant bangos aukštesnės klasės "Gourmet" burgeriai. Bet tai ne fast foodas, aišku.

    McD yra vidutinės klasės fast foodas. Hesburger - daugmaž kebabinės analogas, kur galima greitai, pigia, nors ir neypač gerai paėsti.
    Paskutinis taisė index; 2015.06.05, 10:20.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      McD turi deal su Statoil, Hesburger - su Neste, tai ten ir ieškokite.

      Comment


        Teisingai pastebėta, kad McD Lietuvoje reikia ieškoti. Tuo tarpu H vien Kaune ar Vilniuj yra daugiau nei McD per visą Lietuvą.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Teisingai pastebėta, kad McD Lietuvoje reikia ieškoti. Tuo tarpu H vien Kaune ar Vilniuj yra daugiau nei McD per visą Lietuvą.
          Vilniuje berods yra 12 Hesburgerių.
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Lietuvoje dabar jau yra 50 Hesburgerių, per ateinančius du metus bus viso 70 Hesburgerių.

            Comment


              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
              Tai McD pas mus apskritai vos ne prestižine vieta valgyti laikomas. O John'o išsvajotą "fastfoodo ant kiekvieno kampo" nišą jau senai užėmė Hesburgeris.
              Vat tas man ir nepatinka, nes Hesburgeris yra pernelyg cheap ir per mažai cool.

              Šiaip aš jiems linkiu užsilenkti, nes man Hesburgeris asocijuojasi su pigia kebabine, kur renkasi visokie treninguočiai ir varguoliai.

              Comment


                Manau, greito maisto restoranams reikia naujos temos.
                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                Comment


                  Parašė lukass Rodyti pranešimą
                  Manau, greito maisto restoranams reikia naujos temos.
                  Manau kas kavines, restoranai ir viesbuciai turetu virti vienoje sriuboje.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Vat tas man ir nepatinka, nes Hesburgeris yra pernelyg cheap ir per mažai cool.

                    Šiaip aš jiems linkiu užsilenkti, nes man Hesburgeris asocijuojasi su pigia kebabine, kur renkasi visokie treninguočiai ir varguoliai.
                    Aš tai irgi stengiuosi tik makdake valgyti, kažkaip geriau jaučiuosi solidžioj maitinimo įstaigoj lankydamasis. Į Hesą užsuku tik tada kai jau visai lomkės, o iki makdako toli važiuot.

                    Lietuvoje dabar jau yra 50 Hesburgerių, per ateinančius du metus bus viso 70 Hesburgerių.
                    Gal ir gerai, atsisijos aiškiai kur elitas valgo ir kur visi kiti.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      As svecius iš provincijos vedu pietauti į MD. Būna abstulbinti.

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                        Aš tai irgi stengiuosi tik makdake valgyti, kažkaip geriau jaučiuosi solidžioj maitinimo įstaigoj lankydamasis. Į Hesą užsuku tik tada kai jau visai lomkės, o iki makdako toli važiuot.



                        Gal ir gerai, atsisijos aiškiai kur elitas valgo ir kur visi kiti.
                        Pfff... Tai leisk Hesburgeriui subresti. As uz regioninius tinklus.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Vat tas man ir nepatinka, nes Hesburgeris yra pernelyg cheap ir per mažai cool.

                          Šiaip aš jiems linkiu užsilenkti, nes man Hesburgeris asocijuojasi su pigia kebabine, kur renkasi visokie treninguočiai ir varguoliai.

                          Tas užsilenkimas padidintu nedarba .Mcd lygint su hesu, tas pats kas maxima su lidl

                          Comment


                            Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                            Pfff... Tai leisk Hesburgeriui uzaugti. As uz regioninius tinklus.
                            Kažkada esu skaitęs, kad neva McDonald's savo tinklą derina prie gyventojų skaičiaus ir, neva, Kaune užtenka vieno restorano. Čia buvo dar iki antro restorano atidarymo. Nežinau, koks ten straipsnis buvo, bet jei tai tiesa, tai Hesburgeris laimėjo konkurencinėje kovoje. Nors pats, valgau McDonald's, o ne Hesburgeryje, nes man ten neskanu. Aišku, McDonald's valgau retai, nes maistas cheminis. Suvalgius kokius 3 cheesburgerius, širdis baladojasi kaip nežinia ko užvalgius.

                            Comment


                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              Suvalgius kokius 3 cheesburgerius, širdis baladojasi kaip nežinia ko užvalgius.
                              Čia iš džiugaus jaudulio ir pasitenkinimo pavalgius aukščiausios prabos restorane.

                              Comment


                                Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                Čia iš džiugaus jaudulio ir pasitenkinimo pavalgius aukščiausios prabos restorane.
                                Ach...

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Kažkada esu skaitęs, kad neva McDonald's savo tinklą derina prie gyventojų skaičiaus ir, neva, Kaune užtenka vieno restorano. Čia buvo dar iki antro restorano atidarymo. Nežinau, koks ten straipsnis buvo, bet jei tai tiesa, tai Hesburgeris laimėjo konkurencinėje kovoje. Nors pats, valgau McDonald's, o ne Hesburgeryje, nes man ten neskanu. Aišku, McDonald's valgau retai, nes maistas cheminis. Suvalgius kokius 3 cheesburgerius, širdis baladojasi kaip nežinia ko užvalgius.
                                  Nieko keisto suvalgius 3 porcijas ir gavus atitinkamą kiekį druskos, sočiai užtenka ir 1 mėsainio, nereikia persivalgyti.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Nieko keisto suvalgius 3 porcijas ir gavus atitinkamą kiekį druskos, sočiai užtenka ir 1 mėsainio, nereikia persivalgyti.
                                    Kažkaip suvalgęs tris naminius kotletus taip nesijaučiu. Būtų juokinga, jei nebūtų liūdna viską suversti druskai. Sūriai užvalgius troškint pradeda, o ne širdis baladotis. Net bandelės McDonald's yra su priedais, kad būtų rudu paviršiumi. O ko ten dar pridėta, tai biesas žino.

                                    P.S. Suvalgau tris viengubus mėsainius, o ne kompleksus. Koks čia persivalgymas.

                                    Comment


                                      Rusvą atspalvį kepiniams suteikia elementari valgomoji soda (aka E-500).
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Jei kas nors paziuretumete sudetis, kurios yra skelbiamos kiekvienam MD, pamatytumete, kad ten jokiu mistiniu chemikalu ar kitu legendiniu "naftos" ar nuodingu priedu nera (geras pavyzdys, Tomo pastebejimas del sodos, kuria jau kitas kolega isvadino "chemija"). Vienintelis ir didziausias minusas yra beprotiskas druskos kiekis, tas tikrai kenkia. Dar kiti laiko minusu, kad didzioji dalis produktu (bandeles, mesa, bulvytes etc.) buna uzsaldyti ir po to atsildomi pries gaminant. Tai yra didziausi minusai, kalbant apie maisto produktus. O del gerimu tai ta pati cola, kuria perkat parduotuveje. Bet visada ir MD galima pirkti vandeni ar arbata.
                                        Stai reportazas is mesos kombinato Rusijoje, kuris gamina mesos paplotelius MD: http://englishrussia.com/2010/09/22/...80%99s-beef/3/
                                        Ten svariau ir didesne kokybes kontrole nei daugelio musu namu virtuveje.
                                        Uzsienyje budamas visada renkuosi valgyt MD nei kokioj neaiskioj kavineje ar pan. Apsinuodijimo galimybe praktiskai nuline.

                                        Na bet manau atsiras ne vienas samokslininkas, kuris sventai bus isitikines, kad jie ten deda visokias chemijas ir nuodus, bet niekam nesako
                                        Paskutinis taisė taspac; 2015.06.05, 14:44.

                                        Comment


                                          Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                          Jei kas nors paziuretumete sudetis, kurios yra skelbiamos kiekvienam MD, pamatytumete, kad ten jokiu mistiniu chemikalu ar kitu legendiniu "naftos" ar nuodingu priedu nera (geras pavyzdys, Tomo pastebejimas del sodos, kuria jau kitas kolega isvadino "chemija"). Vienintelis ir didziausias minusas yra beprotiskas druskos kiekis, tas tikrai kenkia. Dar kiti laiko minusu, kad didzioji dalis produktu (bandeles, mesa, bulvytes etc.) buna uzsaldyti ir po to atsildomi pries gaminant. Tai yra didziausi minusai, kalbant apie maisto produktus. O del gerimu tai ta pati cola, kuria perkat parduotuveje. Bet visada ir MD galima pirkti vandeni ar arbata.
                                          Stai reportazas is mesos kombinato Rusijoje, kuris gamina mesos paplotelius MD: http://englishrussia.com/2010/09/22/...80%99s-beef/3/
                                          Ten svariau ir didesne kokybes kontrole nei daugelio musu namu virtuveje.
                                          Uzsienyje budamas visada renkuosi valgyt MD nei kokioj neaiskioj kavineje ar pan. Apsinuodijimo galimybe praktiskai nuline.

                                          Na bet manau atsiras ne vienas samokslininkas, kuris sventai bus isitikines, kad jie ten deda visokias chemijas ir nuodus, bet niekam nesako
                                          Man nereikia nieko įrodinėti. Matau, kokia savijauta užvalgius didesnį kiekį šio maisto.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X